Yoğurt zerdeçal zencefil tarçın müthişşşş

Haziran olmuş kızlar tartılar ne diyor bi güncelleme şart artık :)

Eklentiler

• PhotoGrid_1464854131258.jpg
    PhotoGrid_1464854131258.jpg
    49 KB · Görüntüleme: 350
Merhaba, bu kürü sabah öğlen ve akşam yemekleri yedikten sonra mı uyguluyoruz? Yoksa sadece bu kür mü uygulanıyor 3 öğün ? Umarım cevap verirsiniz

Merhaba, bu kürü sabah öğlen ve akşam yemekleri yedikten sonra mı uyguluyoruz? Yoksa sadece bu kür mü uygulanıyor 3 öğün ? Umarım cevap verirsiniz
Benim tarifin başta var zaten ...bir daha yazim....Yulaflı gevrek iki üç kaşık yemek kaşığıyla.mevsim meyvelerinden ne varsa kattım .mesela yarım muz yarım elma 2 kayısı iki erik...4 ... 5 kaşık yoğurt.birer çay kaşığı baharatlardan.bu kadar işteee :) başka hiç birşey yenedim bu koca bi tas oluyo yiyemiyorum bile. :) günde en az iki litre su ve Yeşilçay

Selam bu kürü uyguladım ben ama sizede aynı etkiyi yapıyor mu, sanki dünyayı yemişim gibi şişiyorum ve yemek görmek bile istemiyorm

Kızlar tarçın güzel ama zencefil ve zerdeçaldan biri hangisi bilmiyorum tadı gerçekten çok acı.. Katarken fazla katmamaya dikkat edin :110:

Selam bu kürü uyguladım ben ama sizede aynı etkiyi yapıyor mu, sanki dünyayı yemişim gibi şişiyorum ve yemek görmek bile istemiyorm

Canım malzemelerden birine intoleransı olabilir.. Pinner test diye bir şey var onu yaptırırsan çıkar ama biraz pahalı onun yerine bu üç malzemeleri hergün birini katmadan 2li deneyerek hangisinin sana dokunduğunu anlayıp onu katmadan yapabilirsin :halay:

Canım malzemelerden birine intoleransı olabilir.. Pinner test diye bir şey var onu yaptırırsan çıkar ama biraz pahalı onun yerine bu üç malzemeleri hergün birini katmadan 2li deneyerek hangisinin sana dokunduğunu anlayıp onu katmadan yapabilirsin :halay:

yok aslında dokunmuyor acayip tok hissetiriyor, şikayetçi değilim :) ama arkadaşıma da aynısı oldu size de mi aynı diye merak ettim

bu kürün methini bende duydum.hatta diyetisyenlerde öneriyormuş yanlış hatırlamıyorsam.tek sorun biraz tuvalete çıkartıyor.

Denedim arkadaşlar sizlere anlatacağım baştan sona...
Ben 92 kilo iken karar verdim.iki buçuk aydır diyet spor yapıyorum bu yolla 6 kilo verdim.bu yola başlarken günde bir paket içtiğim sigarayı da bıraktım.doğum kontrol yöntemi olan spiral çıkarttırdım ve yenisini taktırdım...kilo vermemem için sanki herşeyi yapmıştım.başlarken korktum ya veremezsem bunlar kilo vermemi engellerse ne yapardımm??? Neyseki iki ayda 6 kilo gitti su tuz yağ her neyse gitmişti bi hafifledimm.tartı oynamıyordu durmuştu birşeyler yapmalıydım lahana çorbasını denedim pek başarılı olmadı.bu arada adet dönemim geldi bi türlü olmuyordu 8 gün sonra oldu çok şükür ... Ve muhteşem formülle tanıştım.yoğurt zencefil zerdeçal tarçın hemen denemeliydim.adetliydim kilo gitmezdiki şişlikte vardı.ama olsun ya denemeliydim ...aldım başladım ama farklı yöntemle.86.500 ile başladım sihir formüle. Ertesi sabah tartı vakti geldi saat 9 .bende bi korku ya olmamışsa zaten olmaz ki adetliyim ki derken çıktım tartıya .84.900 gram aman allahım dedim olamaz mümkün değil.inanın belki 10 kere indim çıktım tartıya :)) bu sonuçla havalara uçtum.hemen koştum mutfağa sihirli kürümü yaptım kendi tarifimle ...ikinci günde bittiiii . iki buçuk litre suyumudaiçiyorum tabi hergün.yeşil çayımıda içiyorum. Sabah oldu lavabo faslı falan derken .koştum tartıya :) tam 84 200 ...ben şokkk kural koyulmuş iki gün diye of dedim zaten acıkmıyorum ben bunu bir gün daha yapayım ...yaptım oda bitti çıktım tartıya 83.900 .gerek yokmuş üçüncü güne haftada iki kafi imiş . önümüzdeki haftayı sabırsızlıkla bekliyorum inşallah yine süper sonuçlarla karşılaşırız :)
Tadı harika benim tarifimle karışınca...
Aşırı tok tutuyor benim formulüm :)

merhaba canım... hergun mu yaptın bunu bırde nasıl yaptın ??? ıyı kg vermıssın tebrık ederım :)

Merhaba bu kure devam ediyormysun ve suan kaç kilosun merak ettim

bu kürü yiyebilen, ya da başta yiyemeyip alışabilen var mı?
lahana suyundan tut da çörekotu yağına bi dünya kadar şey içmiş bi insanım
bunu gittim aldım aktardan hepsine 15 lira vermiştim daha ilk kaşıkta çöp olmuştu. ay hatırlayınca bile midem kalktı

bu kürü yiyebilen, ya da başta yiyemeyip alışabilen var mı?
lahana suyundan tut da çörekotu yağına bi dünya kadar şey içmiş bi insanım
bunu gittim aldım aktardan hepsine 15 lira vermiştim daha ilk kaşıkta çöp olmuştu. ay hatırlayınca bile midem kalktı
Gecen bende alıcaktım çörek otu yağını iyiki almamışım tadı o kadar kötü değil canım ben başlarda yapıyordum sonradan faydası olmadığını gördüm bıraktım

X