Yoğurt zerdeçal zencefil tarçın müthişşşş

Evet biliyorum tvyede cikmis
Bu kuru yapan kisi Arzu
Benim arkadasimin arkadasi bende instagramda takip ediyorum orda gordum o haftada 2 kez yazmis

Evet biliyorum tvyede cikmis
Bu kuru yapan kisi Arzu
Benim arkadasimin arkadasi bende instagramda takip ediyorum orda gordum o haftada 2 kez yazmis

O zaman hiç kafa karıştırmayalım biz bildiğimiz yoldan devam zaten bu hafta bi hakim olamadım boğazıma misafir falan derken tatlıyı fazla kaçırdım bugünde aşure pişiyor evde hadi hayırlısı

O zaman hiç kafa karıştırmayalım biz bildiğimiz yoldan devam zaten bu hafta bi hakim olamadım boğazıma misafir falan derken tatlıyı fazla kaçırdım bugünde aşure pişiyor evde hadi hayırlısı

Ay bende cumartesi pazar kacirdim hafta ici dikkat edebiliyorum ama haftasonlari gidiyo yahu

Ay bende cumartesi pazar kacirdim hafta ici dikkat edebiliyorum ama haftasonlari gidiyo yahu
neyse canım sen yine 5 gün dikkat edebiliyorsun bende o da yok henüz . bak henüz diyorum yapıcam olacak o kadar güveniyorum(!) kendime :))))

neyse canım sen yine 5 gün dikkat edebiliyorsun bende o da yok henüz . bak henüz diyorum yapıcam olacak o kadar güveniyorum(!) kendime :))))
hahaha simdiden motivasyon tavan yapmis bakiyorum
senin kilon iyi ya 59 kilosun boyun kac

hahaha simdiden motivasyon tavan yapmis bakiyorum
senin kilon iyi ya 59 kilosun boyun kac

Tabikiiii boyum 1.70 kilolu değilim zaten de yağ oranım tam sınırdaymış sağdan soldan fışkırıyor zaten onu biraz azaltmak istiyorum o yüzden bütün çabam (!) benim tek sıkıntım işte istikrar yok bende bi hafta çok iyi gidiyorum hem spor hem beslenme açısından sonra devamı yok

ya bende zor kilo veriyorum
simdi basladim artik kendime haftada yarim kilo bile olsa raziyim diyorum
ozaman bendeki kilolar yag
onlarda yapismis gitmiyo

ya bende zor kilo veriyorum
simdi basladim artik kendime haftada yarim kilo bile olsa raziyim diyorum
ozaman bendeki kilolar yag
onlarda yapismis gitmiyo

Kesinlikle yapışıyor yaaa ben bi ara 63 küsür kiloyu gördüm kemiklerim ince olduğundan boyuma göre kilom normal olsa da çok sırıtıyor kollarım mesela bileklerim incecik yukarı doğru çıktıkça tabiri caizse lömbür lömbür göbek desen almış başını gidiyor birde kilo aldığım hemen yüzümden belli oluyor sinir oluyorum. yaş ilerledikçe de kilo almak kolaylaşıyor vermek işkenceye dönüyor ehh 32 yaşında olduğum ve henüz evlenip çoluk çocuğa karışmadığım da düşünülürse dikkat etmek lazım geleceği düşünerek

ay nebilim ya 170 boya 59 kilo cok iyi geliyo bana
Ben 158 im 65 kiloyum
yokmu ufukta evlenecek aday

ay nebilim ya 170 boya 59 kilo cok iyi geliyo bana
Ben 158 im 65 kiloyum
yokmu ufukta evlenecek aday

evet işte o kilo yağdan değil de kastan olursa çok iyi onun içinde spor yapmak lazım bakalım kasım ayında arkadaşımla yazılacağız heralde bi spor salonuna.
Aday var var :) nişanlıyım da evlilik kısmetse seneye yaza inşallah bakalım o yüzden de galiba biraz sıkıntı yaptım yağlarımı sende nedir durumlar evli misin , çoluk çocuk ?

kizzz neyi bekliyon nisanlanmisin taa seneye kadar neyi bekliyon evlen gitsin bir an once
bEN 6 YIL once bosandim kizim var 6bucuk yasinda
yarismaya Brukselden katiliyorum

kizzz neyi bekliyon nisanlanmisin taa seneye kadar neyi bekliyon evlen gitsin bir an once
bEN 6 YIL once bosandim kizim var 6bucuk yasinda
yarismaya Brukselden katiliyorum

Allah iyiliğini versin yaa çok güldümm
valla canım bende pek beklemek istemezdim ama iki işsiz nasıl evlenicez neyseki şimdi o girdi bir işe inşallah sıra bende bakalım hayırlısı kısmet.
Allah bağışlasın kızını sana

hadi hayirlisi canim sende ise girince bir an once yapin dugununuzu
amin canim Allah sanada nasip etsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…