Yoğurt zerdeçal zencefil tarçın müthişşşş

Kızlar sadece bu kürle 2 günde 1.100 gr vermişim sanırım ödem vardı vücudum da ondan gidiyor her yaptığım yemekten az yedim 3 ogün olarak akşam 5 den sonra bişey yemedim safiye80 adlı kullanicimuzin dediği gibi ekmegi azalttim günde çeyrek ekmeğe dusurdum o da sabah kahvaltısı 2.5 litre de şu içtim bu kadar

İnanmak başarmanın yarısıdır bacım .2 gün yaptıysan bırak.sağlıklı beslenme diyeti yap

Güncel kilo : 82.500
Üç ay 10 kilo çeşitli şoklar yeniay diyetleri yoğurt kürleri derken yolu yarıladık :)
Şimdi sırada ikinci raund var hadi bismillah dedim başladım. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

ben alıp yiyemedim tadı bana göre değildi
yapanlara tez zamanda istedikleri kiloya ulaşsınlar

OH MAŞALLH. KAÇ YAŞINDASIN?? BU YÖNTEM KULLANMANIZ LAZIM , BENCE BEN KULLANMAK ISTIYORUM. AMA ACI OLDOĞU İÇÇİN BASUR ÇIKECEK. KORKUYORUM. 2 . 3 KERE KULLANDIM TOİLETTE ZORLANIYORUM HEM DE NASIIIIIIIIIIIIIIIIIIILLLLLLLLLLLL

Arkadaslar foruma yeni katıldım. Bu yogurt kurunu bende uyguladım ama tadı ağır geldi. Bende pul biberli olanını yaptım. Bir haftadır devam ediyorum bir fark yok. Birde yürümeye başlasam. Çok zor geliyor

Yemeye calış canım super ıse yarıyor benim kilom durmuştu tekrar basladım gitmeye başladı yürüyüş de çok ise yarıyor vaktin oldukça da müzik aç dans et gitsin kilolar pes etme zor da gelmesin basarursın emin ol kimler ne kilolar veriyor senin ne eksiğin var onlardan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…