Yitik sifa ile seviyeler(Açlık oruçları Başlangıç :16 Kasım bu sefer son🤦)

Merhaba bende 3. Seviyedeyim 18 ocakta başladım nasipse 4. niyet edicem ama bendede sivilceler arttı anlamadım birde ben hala aşırı derecede tatlı istiyorum bu isteğim geçmedi ama başladığımdan beri. 6 kilo verdim devam edicem dahada böyle yapanları görünce birbirimize destek çıkalım nolur 🙏🏻
Ne guzel tebrik ederim canım

Kızarmış ekmek üzerine kaymak bal yedi bizimkiler ha bir de bol tereyağlı uzayan peynirli kuymak.Bergamotlu çayı limonlu kekikli zeytini hiç saymıyorum 😢Çocukların kahvaltısına yardımcı olacağım için sofradan da ayrılamıyorum yoksa hazırla sofrayı ağlayarak kaç git uzaklaş ama yok işte😏

Kızarmış ekmek üzerine kaymak bal yedi bizimkiler ha bir de bol tereyağlı uzayan peynirli kuymak.Bergamotlu çayı limonlu kekikli zeytini hiç saymıyorum 😢Çocukların kahvaltısına yardımcı olacağım için sofradan da ayrılamıyorum yoksa hazırla sofrayı ağlayarak kaç git uzaklaş ama yok işte😏
Ohoooo ben her gün tatlısına kadar yapıyorum. Poğaçalar pişiler tatlılar kekler havada uçuşuyor :KK70: 49 gün kaldı ha gayret :KK9:

Nasilsiniz 4. Seviyeye geçmeye hazir misiniz? Birileri kaçamaklar birşeyler yapmış toparlanın bakım kimdi o canı tatlı çeken salmayalim kendimizi bir yola koyulduk inşallah hedefe tam gaz devam. Benim kilo verme süreci durdu şuan biradan sinameki yicem oruca hazırlık Sabah ola hayrola bakalım sizde durumlar nasıl

Evet katıldım ben
Bende birazdan sinameki icicem yarına iyice odaklandım Allah'ın izniyle güzel geçsin diye ümit ediyorum

X