Yine şiddet

Seni kurtaracak kişi yine sensin. Ailene ne yazarsan yaz, ne dersen de sen boşan biz sana sahip çıkarız demeyecekler. O yüzden kendin artık bir iş bulup çalışmalı ve devletin boşanmış bekar anneye imkanlarını araştırıp adım atmalısın. Yoksa sen daha böyle çok konu açarsın.
Ayrıca senin sorunun aile ile birlikte yaşamaktan çok eşinin manyaklığı. Bu yeni evde de değişmeyecek...

Boşanmayacaksanız gece gece abinizle babanıza mesaj atmanızı tam olarak anlayamadım

Zamanında dediğimi hatırlıyorum sanki bu ev işi uzadıkça uzar diye, belki de içimden düşündüm şimdi sabah sabah grip halde kafam çalışmıyor. Kendinize ait ev sorumluluk demek tabi, beyefendi anasının babasının kanadının altında mutluydu rahattı. Korkarım yeni ev de aranızı düzeltmeye yetmeyecek. Kocan her zamankinden sinirli olacak. Sen malumsun zaten, adam dursa sen durmuyon. Hayırlı işler yani.

Ben sizin konumuza yeni denk geliyorum.Esiniz Rus mu?Neden Rusya'dasiniz?Eşiniz türk orada mi çalışıyor?

Ben de artık şundan eminim ki yeni eve geçince de bir şey değişmeyecek çalışmama izin veriyor mu ki?hem ben ondan izin istemiyorum ama yine böyle manyaklıklar yapacağından korkuyorum

Ben sizin konumuza yeni denk geliyorum.Esiniz Rus mu?Neden Rusya'dasiniz?Eşiniz türk orada mi çalışıyor?
Eşim Rus falan değil ona Rus demekle Ruslara hakaret ediyorsunuz ben Ruslardan böyle aşağılığını henüz görmedim.eşim denilen herif azeri ben de azeriyim ama Rusya’da yaşıyoruz

Şu kısmı anlayamadım ,adam dursa sen durmuyon

Sizin bu zincirleme şiddet olayları bitmez nilu.
Bir ara ev muhabbetin vardı evi ayıracaktınız o iş de boş çıktı sanırım?
Ya bu deveyi güdeceksin ya bu diyardan gideceksin.üçüncü bir çözüm yok.
Çocuklarını al git ailen de mecbur kabul edecek. Yoksa senin ne şiddet konuların,elti kaynana, ev konuların,dertlerin bitmez.şikayet etmeyi bırak bir adım at artık.

Aileniz neden sahip çıkmıyor size ? Tekrardan çocuk yapmayın. Kadın sığınma evine gidin.

Silme mesajı nilu sakın baban da annende abinde vurdumduymaz bana dokunmayan bin yaşasın kafasındalar yazık değil mi bu hayatı yaşamak zorunda değilsin. Arkasında dur boşan su geri kafalidan

ay ben en çok çocuklara üzülüyorum ya, yazık yavrulara.

Teyze korkutunca silmek mecburiyetinde kaldım şimdi kızımı okuldan götürmeye gidiyorum onu aldıktan sonra babamı arayacağım anlatacağım ,kesin kızacak ama ne yapayım yani kimseyle de bölüşmeyemiyim derdimi?!evet babamı bilmem ama annem vurdumduymazın önde gideni ne yazık ki ;(
Silme mesajı nilu sakın baban da annende abinde vurdumduymaz bana dokunmayan bin yaşasın kafasındalar yazık değil mi bu hayatı yaşamak zorunda değilsin. Arkasında dur boşan su geri kafalidan

Aileniz neden sahip çıkmıyor size ? Tekrardan çocuk yapmayın. Kadın sığınma evine gidin.
Asla böyle bir şeye izin bile vermem Allah onu bildiği gibi yapsın annesine de söyledim elleri kırılıp önüne düşsün,birşey diyemedi bana .kendisi de biliyor onun ne mal olduğunu

Hayır Eylül sonu kp bizim taşınacağımızı söylüyor ,Allah ondan razı olsun o olmasaydı oğlu ömrünün sonuna kadar kabile gibi yaşatırdı bizi,çünkü kendisi mağara adamı.annesine söylemiş neden ayrılıyoruz ayrılmayalım birlikte yaşayalım ,hem artık ev bile gözümde değil

Abinize ya da babanıza söyleyeceğinize polise ya da jandarmaya söyleseydiniz. 112 nolu irtibat hattından hepsine ulaşırdınız sonra sizi yönlendirirlerdi bir uzaklaştırma verilirdi ya da çocuğunuzla sizi korumaya alırlardı.

Azerbaycan da kadına şiddet normal karşılanıyor galiba. Tam bilmemekle birlikte bir çok yerse öyle okudum. Biz boşan git vs yazsak havada kalıyor. Bulunduğunuz ülkenin durumunu bilmiyoruz. Azerbaycanın durumunu kültürünü bilmiyoruz. Yaşadığımız coğrafyaya göre cevap veriyoruz. Yaşadığım ilde şiddeti kaldıramayız. Boşan deriz. Ama çocuğynu dövwni de hoş Karşılamayız...

Size ne desek boş yani

Kim beni korumaya alırdı?beni sonuna kadar kim saklar yanında?hem eşim denilen aşağılığın ailesi paralı pullu çocukları benden alır beni yalnız başıma sokaklarda bırakırlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…