alın size ibretlik hikaye, uzun ama okuyun

Valla şuan acımı sizinle paylaşarak dindirmeye çalışıyorum. Ne uyuyorum ne yemek ne bir şey. Düşündükçe delirecek gibi oluyorum, özürle geçecek olaylar değil ki, nasıl güvenirim bir daha ben nasıl sırtımı yaslarım ona. Her şey affedilir belki ama bu affedilecek bir şey değil güvensizlik çok kötüymüş çok
Gerçekten söyleyebileceğim çok kelime var afedersiniz şahsa ama burada banlanmak yani kısa süreliğine cezalandırılmak istemem.gerçekten fena empati yapmış durumdayım şuan. Rabbimden o şahsın ve ailesinin biran önce ıslah olmasını diliyorum yavrunuz için canım..

Annem bebekle eve gelemezsin diyor, git savcılıktan uzaklaştırma kararı al diyor. Evden gidecek olan kocan diyor. Kendince haklı, evlenirken çok söyledi gidiyorsun ama tek başınasın artık onaylamıyorum diye. Şimdi haklı. Bebeğimin derdini çekmek zorunda değil, zaten hasta. Koah hastası, kardeşim okuyor. Yani annemin evine gidemem. Kira ödeyip bakıcı tutacak param da yok. Annemin yakınında acil iş bulamam, bu ekonomik krizde hem de.
Annen haklı değil canım. O evde can güvenliğin yok. Adam boğmaya kalkmış. Üstelik yaşadığın şiddete şahit olmuş annen. Bu sinir harbi arasında Allah korusun birbirinize zarar verebilirsiniz. Kaynana kayınpeder çirkef onlar dahi üzerinize yürürken ailenin seni her ne olursa olsun o ortamda bırakmaması gerek. Madem şuan elin kolun bağlı o halde sus ve tartışmaya girme. Kışkırtmalara tahriklere kapılma.ama muhakkak bir b planı bul kendine. Yavrun da çok güzel maşaallah. Rabbim o masum hürmetine kocana akıl fikir versin

Allah kalplerıne merhamet versin canım Allah bir yol açar elbet ama annen baban en azından gelip konussunlar dertleri ne senı savunsunlar bosanacaksanız adam gibi davransınlar arkanda bırının oldugunu bilsinler.Nafaka snaa vermese bıle cocuga mecbur vercek neyın kafası anlamam senın surda claısmaya baslayaana kadar verıcek verıckse de.

Bu kadar aileye bagimli erkekleri anlayamiyorum sen artik evlenip yuvani kurmussun her ne kadar anne baba canin olsada artik sende bi evlat sahibisin ne var yani b.k mu var bu kadar ailesi icin tartisacak onlara kendini ispatlamak icin resim falan ayyy cok uzuldum haline ama bosanmaya kalkarsan bunlardan kork bence neler yapmazlar demezlerki

Klasik aile bağımlısı adam tavrı . Bu modeller hep böyle . Anneme gidelim diye tutturdumu itiraz edince bunlar oluyor . Hiç şaşırmadım . Ayrıca yaşadım. Boşuna zaman kaybetmeyin . Asla düzelmez . Bir an evvel boşanıp düzen kurun. Kendinizi kurtarın. Çalıştığınız için kendi adınıza nafaka zaten alamazsınız . Tazminat alabilirsiniz . Çocuğa nafaka bağlanır. Evlilik sonrası mal varsa onlar ortak . Altınlar varsa onlar hukuki olarak size ait . En kolay şekilde kurtulun . Bu aile ile ömür geçmez .

Bana kocalık yapmadığı için kocasızlık inanın koymaz, evlendiğimizin yarı yılı zaten küs geçti. Evlendiğimizden beri beraber olduğumuz gün sayılıdır, hangi kocalık? Keşke öyle olsaydı ama derdim koca olsaydı.
Aileniz arkanizdayken cocugunuza hic bisey olmaz bu adami baba sayip yaninda kalmayin o adamin yaninda yetisecek cocukta kendisi gibi olacak ayrica bdv bi girin baba konulari var bi bakin anneleri bosanmadigi icin ne sakilde buyuyen cocuklar olsun onlar babam vardi demiyor annnem bosanmadi bizi mutsuz eden doven soven adamin yaninda buyuttu diyorlar. Kaac yasina gelmis hala atamamislar iclerinden yavrunuza babasiyla yasamak iyilik degil kotuluk olacak umarim bosanirsiniz

İşte ben de bunu anlatıyorum şuan boşansam elimde yeterli delil yok! O sinsice delil toplamış arkamdan ama ben morluklarım varken hamile olmama rağmen gitmedim karakola. Sadece evliliğimize zarar gelmesin belki düzelir diye. Ama o ne yapmış arkamdan sürekli iş çevirmiş bir de tutturmuş diyor ki parası için evlenmişim onunla ne evi var ne arabası sadece biraz iyi maaşı var ama ben de çalışıyorum altımda 200 bin tllik araba benzin masrafım yok maaşım iyi ne diye onunla evleneyim de nafaka alayım diye düşüneyim. Bunu idrak edemeyecek kadar şizofren. Hırsız diye bağırıyor evin içinde, onun ödediği kiralık evden gitmediğim için. Çocuğum var diyorum banane annenin evine git diyor. Yazdıkça gerçekler canımın daha çok yakıyor.

O kadar delil toplayıp karakolluk olmanıza rağmen aynı evde yaşamaya devam etmeniz bile af niteliğinde düşünülebilir, yani elindekilerin bir anlamı olmaması anlamında. Bir avukatla görüşün mutlaka.

Hanımlar ben geriye dönük mesajlar silinebiliyordur diye oğlumun resmini bir kaç dakikalığına yüklerim demiştim meğerse silinmmiyormuş, nasıl yol izlemeliyim?

Hanımlar ben geriye dönük mesajlar silinebiliyordur diye oğlumun resmini bir kaç dakikalığına yüklerim demiştim meğerse silinmmiyormuş, nasıl yol izlemeliyim?
Mune ablaya mesaj at icerik silmekten dolayi ceza alirsin ama

Mune ablaya mesaj at icerik silmekten dolayi ceza alirsin ama
Ne bileyim ben silenemediğini, yoksa zaten yüklemezdim anlık konuşma gibi düşünmekte hata etmişim sanırım. Cezama razıyım.

Bu arada dünden beri kkk’da bir şeyler yazıyorum, telefonla uğraşıyorum ya eşimin dikkatini çekti sanırım. Gidip gelip göya odanın önünden geçiyormuş gibi yapıp bakıyor. Yakında der sen beni zaten aldatıyorsun, geceleri birileriyle mesajlaşıyordun der.

Ne bileyim ben silenemediğini, yoksa zaten yüklemezdim anlık konuşma gibi düşünmekte hata etmişim sanırım. Cezama razıyım.

Bu arada dünden beri kkk’da bir şeyler yazıyorum, telefonla uğraşıyorum ya eşimin dikkatini çekti sanırım. Gidip gelip göya odanın önünden geçiyormuş gibi yapıp bakıyor. Yakında der sen beni zaten aldatıyorsun, geceleri birileriyle mesajlaşıyordun der.
Bi kac gun ban yersin en fazla. Geceleri yazma o zaman canim hos birsey ispat edemez ama herseyini inceliyor agzina laf verme gider onuda ailesine yetistirir

Bu arada yazdigimiz mesajlar 10 dk icinde duzenleniyor sadece

Seni öldürmeye kalkmış sen şikayetçi olmamışsın.

Başka bir şey söylemeye gerek yok. Suçu kimsede bulma.

Seni öldürmeye kalkmış sen şikayetçi olmamışsın.

Başka bir şey söylemeye gerek yok. Suçu kimsede bulma.
Şikayetçi oldum sonuç itibariyle ama başta bebeğim komşudaydı, 3 saattir bekleyince daha da işlem uzun sürer denilince eve gitmek istedim. Neyse sonuç itibriyle yargı karar verecek.

X