Yine şiddet

ya nilu orada öl geber teyzenin umrunda mi?
ama gelirsen onun da huzuru kacacak. devamli evde olacaksin, millet konusacak, cocuklarin dert vs.
o kadin tabii ki mesaji sil diyecek.
ona ne ki?
ayrica ben sana bu eve geri don mu dedim? koca ulkede milyonlarca cocuklu kadin tek basina nasil cocuklarina bakiyorsa sen de bakarsin..rusya bu konuda cok gelismis bir ülke.
gonderdigim sitelere ulas danis bir. hemen bugun evden kac demiyorum ki. DANIŞ, haklarini öğren. belki bir kurtulus yolu bulursun
Bana sildirdi mesajı ,sorun değil ben yarın görüntülü ararım söylerim.ne kadar böyle gecelerim olur ben bıktım artık.teyzem diyor ki baban ne yapsın onlar için?sadece sinirlenecek

Guya o evde nese değişecek mi?!aşağılık her yerde aşağılık.evet evi her gün gidiyorum görmeye.kızımı okuldan aldıktan sonra gidiyorum eve bakmaya,ev hazır içinde işler kalmış
Ne işi kalmış? Siz içindeyken olmuyor mu o iş? Kaç ay önce yazdınız ev dıştan bitti diye. Dünyanın her köşesinden özel malzeme mi bekleniyor?

Guya o evde nese değişecek mi?

Ilk defa dogru bir sey yazmissin. Senin sorunun ev degil ne diye gidip gidip bakiyorsun o eve onu hic anlamiyorum. Bosanmayacasin zaten bunu hepimiz biliyoruz. Dok icini kocana burada say, konuna yazanlara say sonra git yat uyu. Yarin ustune bir pasta yaparsin oldu bitti.

Ilk defa dogru bir sey yazmissin. Senin sorunun ev degil ne diye gidip gidip bakiyorsun o eve onu hic anlamiyorum. Bosanmayacasin zaten bunu hepimiz biliyoruz. Dok icini kocana burada say, konuna yazanlara say sonra git yat uyu. Yarin ustune bir pasta yaparsin oldu bitti.
Gerçekten seninle uğraşacak halde değilim

baban hic bir şey yapamaz. babanin tek derdi verdigi kizin bozuk mal gibi geri gelmemesi.
rusyada cok fazla kadin bekar anne. Benim tanidigim insanlarin yarisjndan cogunu annesi de cocugunu tek basina büyütmüş. bazıları evli bile degil, evli olanlari terkeden eş de cok, alkolik oldugu icin kendine bile yetemeyen eşi olan da cok. rusya kocasiz anneler ülkesi gibi bir sey degil mi? oradaki kadinlar nasil bakıyorlar çocuklarına?
onlar nasil bakiyorsa sen de öyle bakabilirsin
Yengeç Babasının haberi var mı?
Ben babası hasta söylemiyorlar diye biliyordum.

Bana sildirdi mesajı ,sorun değil ben yarın görüntülü ararım söylerim.ne kadar böyle gecelerim olur ben bıktım artık.teyzem diyor ki baban ne yapsın onlar için?sadece sinirlenecek
e sen teyzene niye yaziyorsun? senin evindekj sorundan 2000 km otedeki teyzene ne? bak iste gördün kadının umrunda degilsin. ye dayagini otur diyor sana.
baban da bir sey yapamam derse "baba bak bir daha döverse polis cagiririm, isler büyür. benden soylemesi" de. belki bir adim atar rezillik cikmasin diye.
eger atmazda da o anneyi babayi sil kafandan. onlar seni coktan gözden çıkarmışlar.
ne senin anne baban öyle, ne senin çocuklarinla iliskin öyle ama normal dünyada insanlar cocuklarinin önüne kursuna atlarlar. onlarin basina bri sey gelecegine kendilerine gelsin isterler. biri cocuguna vuracak, o kisiyi bin pisman ederler

e sen teyzene niye yaziyorsun? senin evindekj sorundan 2000 km otedeki teyzene ne? bak iste gördün kadının umrunda degilsin. ye dayagini otur diyor sana.
baban da bir sey yapamam derse "baba bak bir daha döverse polis cagiririm, isler büyür. benden soylemesi" de. belki bir adim atar rezillik cikmasin diye.
eger atmazda da o anneyi babayi sil kafandan. onlar seni coktan gözden çıkarmışlar.
ne senin anne baban öyle, ne senin çocuklarinla iliskin öyle ama normal dünyada insanlar cocuklarinin önüne kursuna atlarlar. onlarin basina bri sey gelecegine kendilerine gelsin isterler. biri cocuguna vuracak, o kisiyi bin pisman ederler
Hayır ben annem gibi anne olmak istemiyorum kızıma.yarın muhakkak ararım.teyzem diyor bana defalarca vurmuşlar sen de sabret otur falan.mesela kızım yeni evin yanındakı okula gidiyor benşm Aklım hep onda kalıyor ağlıyorum o gidince.o uzakta ben uzakta .bana diyor bir kız çocuğu benimle iyi konuşmuyor .benim aklımdan geçiyor o çocuğun annesiyle konuşayım.kendi anneme de diyorum ben senin gibi değilim ve olmam da

Nilu sen neden tatil bahanesiyle, beş veya on gün annenlere kalmaya gitmiyorsun hiç? Çocukların pasaportu mu yok? Yoksa bilet parası mı yok?

Gerçekten seninle uğraşacak halde değilim

Ya nilu surda tonla konun var ben daha bir kere senin normal halini gormedim. Surekli sinirlisin, surekli asabisin, seviye yerlerde,dur duragin yok. Ya esinden siddet goruyorsun, ya aldatiliyorsun, ya eltini dovuyorsun, ya cocuklarini dovuyorsun. Sizin evde kimin kime gucu yeterse. Yillardir bu haldesin ve yillardir o evi bekliyorsun. Klasik nilu konulari bunlar. Bir iki yeni uye konularini bilmeyen uyeler sana tavsiyeler veriyor, sonra sen rutin hakaretlerini yapip banlaniyorsun. Yarin gelip pasta yaparsin, obur gun evine gecersin ama konularin degismez.

Ne işi kalmış? Siz içindeyken olmuyor mu o iş? Kaç ay önce yazdınız ev dıştan bitti diye. Dünyanın her köşesinden özel malzeme mi bekleniyor?
Böyle aşağılıkla yaşayacağım evin hayalini bile kurmak istemiyorum 2 ev olduğu için böyle uzun sürüyor

Ben sana çok üzülüyorum nilu.. Gurbette aileni göremeden yaşıyorsun. Kocan ve ailesi insan değiller, ailen sahip çıkmıyor. Babanı ara ağla bağır beni götürün de. Polise git. Bir şeyler yap Allah aşkına.

X