Yine linçleneceğimm ama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bandan korksam konu açmazdm oldu ban gelmesin diye herkesi pohpohlaym burda salak salak yorumlara göz yumaym oldu çayında demli olsun mu?

Off sus Allah aşkına bee. Daha başlığından kötü yorumlar geleceğini bile bile yazıyosun sonra millete beyinsiz diyorsun. Millet de seni pohpohlamak zorunda değil. Daha fazla saçmalama da hadi ban gelmeden üyeliğini filan iptal et

Misafire ikram konusunda size hak vermiştim önceki konuda ama bu insanların huyları bu, gidiyorsanız bunu kabul ederek gideceksiniz artık ya da gitmeyeceksiniz ki gitmeseniz neden gelmedin demeyecekler gibi duruyor.
Hiçbir şey yapmayıp, beklenti içinden olan eş ailesi profilinde de değiller. Kafaya takacak bir sey yok sizin açınızdan.

Son düzenleme:
Misafire ikram konusunda size hak vermiştim önceki konuda ama bu insanların huyları bu, gidiyorsanız bunu kabul ederek gideceksiniz artık ya da gitmeyeceksiniz ki gitmeseniz neden gelmedin demeyecekler gibi duruyor.
Hiçbir şey yapmayıp, beklenti içinden olan eş ailesi profilinde de değiller. Kafaya takacak bir sey yok sizin açınızdan.
Tmm

Tırnağım olamayacak insanlar burda yargı dağıtıyor o komik
Nereden biliyorsunuz ki insanlar tırnağınız olur mu olamaz mı ne malum? Burda iki satır yazınca nasıl anlaşılabilir? Mesela ben sizin kim olduğunuzu anlayamam. Siz benim kim olduğumu nasıl anlayabilirsiniz?

Bu 9günde 2 nöbeti var eşimin orası öyle zaten de, yılda 1 gün 1 saat dediğiniz için yıllık izinde vs neden hiç uğramıyorsunuz demek istedim
Kurbanda eşim yoğun çalışıyor yıllık izni yok bulunduğu yerde sorumluluk onda bn iznimi alıp kendi ailemde kalıyorum eşim beni almak için geliyor geçerken de ailesne uğruyoruz eşime de kal diyen yok banada diğer izinleri yaz tatili ve kış tatilinde kullanıyorz eşimin ailesi çok meraklı değiller zaten misafir ağırlamaya

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X