Yine linçleneceğimm ama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geçenki konumu bilenler bilir.Biliyorum yine gelecek kendin kalk kendin yap diyenler ama bu bayram da da eşimin ailesine gittik lakin geçen sefer ki gibi öyle heyecanlı mutlu değildim hepsine ayrı ayrı hediye almadım hatta hiçbir şey almadım bayramdan önce gelmiştim kendi ailemin yanında kaldm kurbanı orda kestim sonra eşimde ailesinin yanına gitti kurban taşımasına yardm etti bize geldi ama sağolsun annesi bi şeker bile göndermemiş neden buna takılıyorum çünkü benim annem burdan ben kaynanama giderken bir sürü hediye gönderiyordu halen biz giderken diyor ki en azından bir kutu lokum mu göndersem anne saçmalama o sana ne göndermis dedim neyse gittik evlerine tabiki hiç bir hazırlık yok bi ce bir çay koydu snra da buz gibi buzluktan mı çıkardı ne börek koydu bir dilim neyse dedm çayı içtim 2.yi istemedim bile biz gelirken kendi kurbanımızdan birde et getirdik bunlara biz koyun kestik onlar dana bize bir kg var yok et verdi onuda eşim ağzıyla istediği için mecbur kaldı ve ayrıca biz yeni ev aldık evimize gelemediler annrm gelmişti ev görmeye hediye almıştı benim istediğim birşeyi bunlar hadi gelemediler insan hayırlı olsun eviniz diye bir su bardağı da mı veremez alamadığımjzdan değil yani bu kadar mı görgüden uzak olurlar diye düşünüyorum görümcemede hiç laf atmadım sadece iy bayramlar dedim geçen sefer çok üzülmüştm ama bu sefer huylarını öğrendim beklentiye girmedim amaa hiç benlik değiller yaa nasıl insan bunlar
İnsanlar değişmez, bence olduğu gibi kabullenin, hayat sizin için daha kolay olur böylelikle

Aiy bide bayılın. Yapmak zorunda değil kimse. Hakediyor musunuz ondan bile emin değilim. En ufak şeylerin hesabına düşmüşsünüz. Görgü nedir önce onu öğrenin. Hadi diyelim görgüsüzler eee kocanız? Sırtlandan aslan doğmaz hanımefendi.

Aynısı sizin başınıza tekrar tekrar gelse eminim bnı anlarsnz şuan için uzaktan yorum yapmak çok kolay
Yok benim başıma böyle şeyler gelse gramı, böreğin soğukluğunu falan hesaplamam çok rahatsız oluyorsam neyden rahatsız olduğumu söylerim sonra da bir daha gitmem. Siz, siz misafirliğe gittiğinizde görümceniz arkadaşlarıyla gezmeye gitti diye laf yapan birisiniz lütfen bu kadar kurban psikolojisi yaşamayın. Zaten her şey gözünüze batıyor.

Yok benim başıma böyle şeyler gelse gramı, böreğin soğukluğunu falan hesaplamam çok rahatsız oluyorsam neyden rahatsız olduğumu söylerim sonra da bir daha gitmem. Siz, siz misafirliğe gittiğinizde görümceniz arkadaşlarıyla gezmeye gitti diye laf yapan birisiniz lütfen bu kadar kurban psikolojisi yaşamayın. Zaten her şey gözünüze batıyor.
Evet yapıyorum görümceme bayıldığımdan değil eşim üzülüyor sonrasında abisi bu yılda bir kez geliyor 1 saat olsn oturamazmı yanında arkadaşları kaçmıyor sonuçta eşim 35 yaşında ergen değil zoruna gidiyor gözüme batan şeylerde basit şeyler değil

Evet yapıyorum görümceme bayıldığımdan değil eşim üzülüyor sonrasında abisi bu yılda bir kez geliyor 1 saat olsn oturamazmı yanında arkadaşları kaçmıyor sonuçta eşim 35 yaşında ergen değil zoruna gidiyor gözüme batan şeylerde basit şeyler değil
Eee sizi ilgilendirmez ki bu. Eşiniz çok rahatsız oluyorsa, ergen de değilmiş madem, kardeşiyle iletişim kurup söyleyecek kardeşine bu durumun onu üzdüğünü. Öyle uzaktan kendi kendine üzülmekle sizi bilendirmekle olmuyor bu işler.

Eşin üzülüyorsa kendi söyler, sen eşin adına niye karışıyorsun. Onlar kardeş aralarına girme

Bak teyzemin söylediği bir laf var “kardeş kardeşi bıçaklar döner birbirini kucaklar” onlar barışır, sen hep kötü olursun. Bırak herkes kendi sorununu kendi çözsün sen de detaylarda boğulma mutsuz olursun.
Yaa benim birşey dediğim yok zaten gördüğümü anlatıyorm burda gidipte eşime senin de kardeşin böyle böyle mi diyorm eşim kendi dert yanıyor bnde saygısızlık yaptığını düşünüp burda konu açtım ayrıca şuan için hiç umrumda değil zaten

Kv. Den evlenirken talep etmedik, cocukta vs. Beklenti yoktu hatta pek aklıma gelmedi. Oraya gidince kendim yaparım (ateş yemekleri hariç) görümcemler gelir çaylarını veririm, yemekse beraber yaparız. Elim dolu giderim, koymak isterlerse koyarlar.

Hediye dediğin zaten karşılıksız olur. Bir an kendimi sizin yerinize koydum ve iyi ki böyle değilim dedim. Valla yiyor, içiyor, geziyoruz. Güzel anılarla dönüyoruz. Mobese gibi, kim naptı? Ne geldi? Ne gitti? Bu nedir ya hu?

Kv. Den evlenirken talep etmedik, cocukta vs. Beklenti yoktu hatta pek aklıma gelmedi. Oraya gidince kendim yaparım (ateş yemekleri hariç) görümcemler gelir çaylarını veririm, yemekse beraber yaparız. Elim dolu giderim, koymak isterlerse koyarlar.

Hediye dediğin zaten karşılıksız olur. Bir an kendimi sizin yerinize koydum ve iyi ki böyle değilim dedim. Valla yiyor, içiyor, geziyoruz. Güzel anılarla dönüyoruz. Mobese gibi, kim naptı? Ne geldi? Ne gitti? Bu nedir ya hu?
Biz yatıya kalmıyoruz maksimum kalacağımz süre 2 saati geçmez geleceğimz gün saat günler öncesinden belli kalın edin diyen yok benim böyle düşünmem çok çok normal anormal bir şey varsa onların yaptıkları artık anlatmaktan yoruldum

Biz yatıya kalmıyoruz maksimum kalacağımz süre 2 saati geçmez geleceğimz gün saat günler öncesinden belli kalın edin diyen yok benim böyle düşünmem çok çok normal anormal bir şey varsa onların yaptıkları artık anlatmaktan yoruldum
Siz düşününce ne düzeliyor? Valla gider çayımı kendim koyarım, açsam börek vs. alırım. Sonuçta ilk defa yaşamıyorsunuz bu durumu. Kendiniz halledin, kalkıp gidin.

Onlar gelince kendinizi paralamayın. Aynısını yapın siz de. Mazoşist misiniz? Bile göre tekrar deniyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X