Anne Grupları Yine kızlar toplandık eskisi gibi☺️🫶🏻🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Bak kuzum ben bunu hep diyorum benim annem çok yüksek tansiyonla gebeliğini geçirmiş ama hep hastanede yatmış evde diğil bizim memlette riskli gebeleri yatırıyorlar takipte tutuyorlar burda bilmiyorum varmı öyle bir yer.

Evde tansiyon ölç haftada 1 2 kere de kontrole gel dedi canım

Kuzum bende sadece kanama sanıyordum perşembe hastanede bayıldım tansiyondan. Idrarda protein çıktı 24 saat idrar biriktirdim orda da protein çıkınca tani gebelik zehirlenmesi oldu. 28 haftalığım canım bugün öğrendik çok sıcak dr umdan memnunum ama fakülteye de giderim önereceğin bir dr var mı fakülte de 💜
Miğraci tosun du kuzum benim doktorum. Ama gebe bakmıyor randevu almak istediğin zaman. Handan çok öneriliyor bir de. İkisi de Prof.
Sen yemene dikkat et kuzum ve hep yat dinlen. Dediği gibi telefonu es geç. Neden ilaç vermedi ki sana acaba

Miğraci tosun du kuzum benim doktorum. Ama gebe bakmıyor randevu almak istediğin zaman. Handan çok öneriliyor bir de. İkisi de Prof.
Sen yemene dikkat et kuzum ve hep yat dinlen. Dediği gibi telefonu es geç. Neden ilaç vermedi ki sana acaba

Bakarım canım aynen dikkat etmeye başladık tuzu kestim. Perşembeye kadar tansiyonu ölç dedi. Persembe günü gidince verecek Sanirim kuzum

Şekerli şeylere de dikkat et kuzum. Şeker de çıkartıyor çünkü bu hastalık

Perşembe gidecem canım tek bir ilacı varmış zaten. Yaaa tuz dedi şekeri bilmiyordum. Sağol aşkım desteğin için valla dünden beri saskindim anca idrak ediyorum. Tuzsuz yiyorum her seyi

Perşembe gidecem canım tek bir ilacı varmış zaten. Yaaa tuz dedi şekeri bilmiyordum. Sağol aşkım desteğin için valla dünden beri saskindim anca idrak ediyorum. Tuzsuz yiyorum her seyi
Canım benim çok geçmiş olsun. Sağlıcakla zamanında al inşallah bebişini kucağına🙏🏼

Geçecek kuzum çok güzel bir şekilde sağlıkla kavuşacaksınız minnoşunla ❤️ hiç düşünme okuma. Sadece dikkat et ❤️ şekeri söylemiyorlar ama çıkartıyor sen dikkat et şeker çıkmaz zaten dikkat ettikçe. Tansiyon ilacı da evet bir tane alfamet diye bir ilaç. İnşallah ona da gerek kalmasın 🙏

Amin canım inşallah 8 hafta önden aldım raporumu annemlere taşındık. Umarım zamanında sağlıkla alırım kucağıma 🙏
İyi yapmışsın bol bol istirahat et kafana bir şey takma Allahın izniyle her şey olacağına varır inşallah 🤲🏻

X