Anne Grupları Yine kızlar toplandık eskisi gibi☺️🫶🏻🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Dualarimdasin canım benim, önce senin sağlığın 🙏🏻 inşallah güzel haber vereceksin bize bir an önce iyiles 💕 minnoşum 3.5 aylık oldu teyzesi, ise dönmeme az kaldı biraz onun stresi var bende de 🥺 evden çalışıyorum ama yine de en azından bı 5-6 aylık olsaydı diyorum. İzin alcam sanırım şu ara kafam bununla meşgul hep. Çok şükür sağlığımız her şeyimiz yerinde 🙏🏻🥰
Sağol kuzum benim ❤️ inşallah iyileşebilirsem kuzum 😢😢
Oyyy prens 🧿 vallahi ben olsam ben de izin alırdım kuzum 🙈 evden de olsa bi koşturma bi mesai sonuçta 🙈 en çok annesine ihtiyacı var minnoşun ❤️❤️

Sağol kuzum benim ❤️ inşallah iyileşebilirsem kuzum 😢😢
Oyyy prens 🧿 vallahi ben olsam ben de izin alırdım kuzum 🙈 evden de olsa bi koşturma bi mesai sonuçta 🙈 en çok annesine ihtiyacı var minnoşun ❤️❤️
Evet evet hamileyken bebiş bakmaktan yorulurum ise başlamak isterim diyordum ama bu yorgunluk başka bir şeymiş birakasim gelmiyor bensiz o da zorlanır gibi hissediyorum 🥺 inşallah izin konusunda sıkıntı çıkmaz 🙏🏻

Bebiş daha mercimek tanesi kadar🤭🤭🤭 görünmüyor pazartesi alttan keseyi gördük. Yarın tekrar kontrole gideceğiz doktorum istedi inşallah her şey yolundadır🤲🏻🥹🥹 sen nasılsın kuzum ne var ne yok🥰
Her şey çok güzel gitsin inşallah kuzumm 😍 ben de iyiyim ağustosta nasipse tüp bebeğe başlıyorum ben de gün sayıyorum 🥹

Hamile kaldığım grubun kızları burdaymış bi selam veriyim istediim 💕 ben çok katılamıyodum o zamanlar o yüzden çoğunuz hatırlamaz beni belki ama ben çoğunuzu hatırlıyorumm 🤗 34+3 deyim bi kızım olucak inşallah 🩷 Bugün gördüm miniğimi tanıştırayım sizlerle Doğa Liya 🌸

Eklentiler

• IMG-20240725-WA0008.jpeg
    IMG-20240725-WA0008.jpeg
    89,9 KB · Görüntüleme: 35
Hamile kaldığım grubun kızları burdaymış bi selam veriyim istediim 💕 ben çok katılamıyodum o zamanlar o yüzden çoğunuz hatırlamaz beni belki ama ben çoğunuzu hatırlıyorumm 🤗 34+3 deyim bi kızım olucak inşallah 🩷 Bugün gördüm miniğimi tanıştırayım sizlerle Doğa Liya 🌸
Adını çok begendıııım🦄🧿🧿adıyla büyüsün minik kuşş🫠o nasıl resimm yaa bu ne tatlılıkkk saglıkla kavusun😘❤️

X