Anne Grupları Yine kızlar toplandık eskisi gibi☺️🫶🏻🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Bende iyiyim çok şükür canım ☺️ Hala hamile değilim üstelik evlilikte de bazı sıkıntılılar yaşıyorum. Kafam biraz karışık yani☺️ Allah vermiyorsa gerçekten var bir hayır diyorum
Yaa hayırla sonuçlansın çiçeğim. Zamanla aşılacak şeylerdir umarım bebeğim anlatmak istersen yaz rahatlarsın kuzum

Yok kuzucum ağustos da tayin isticem bakalım. Ama şuan Samsundayım ❤️ hayırdır kuzum neden riskin var

Bebek biraz asagidaymis canım kendimi de istemsiz yorunca kahverengi lekelenmem ve sancim oldu. 1 haftadır yatıyorum sadece bakalim cumartesi nasıl olacak. Liv de sami şahin yavrum harika bir doktor yani arkadaş doktor dost aklına ne geliyorsa enerjisi enerji veriyor aklında bulunsun insanı değeri çok yüksek psikolog gibi

Kuzum hosgeldin🥰 buyumussunuz ya masallah. Hic kaygi etme insallah guzel olacak her sey. Gerekirse yatarsin bir kac hafta ne olacak sanki. Saglikla alirsin kucagina🙏🙏
Ben de iyiyim canim sukur. Bebisim dogdu büyüyor ☺️

Aynen öyle canım doktor ne derse o. Oyy yerim onu ben. 2 ayımız kaldı işte bizimde 💜😍❤️ özlemişim hepinizi niqu çok yaşasın iyi dusynmus

Bebek biraz asagidaymis canım kendimi de istemsiz yorunca kahverengi lekelenmem ve sancim oldu. 1 haftadır yatıyorum sadece bakalim cumartesi nasıl olacak. Liv de sami şahin yavrum harika bir doktor yani arkadaş doktor dost aklına ne geliyorsa enerjisi enerji veriyor aklında bulunsun insanı değeri çok yüksek psikolog gibi
Şu sorunlarım geçsin giderim kuzum belki ona. Seher sarı göreve geri dönmüş onu da çok övüyorlar.
İnşallah hiçbir şey çıkmayacak kuzucum sen bol bol dinlen 🙏

Şu sorunlarım geçsin giderim kuzum belki ona. Seher sarı göreve geri dönmüş onu da çok övüyorlar.
İnşallah hiçbir şey çıkmayacak kuzucum sen bol bol dinlen 🙏

Alt ast değerlerin mi yüksek canım aynen Seher sarı da iyi. Ama benim doktorum bilmiyorum çok memnunum

Orası öyle kuzum inşallah çok önemli bi sorununuz yoktur ve ikiniz arasındadır sorun 3. Kişiler ise hayat yoruyor insanı mutlu çocuk demek mutlu evlilik demek herşeyde vardır bir hayır canım
Yok canım genellikle ikimiz arasında iletişim sorunu var
Yaa hayırla sonuçlansın çiçeğim. Zamanla aşılacak şeylerdir umarım bebeğim anlatmak istersen yaz rahatlarsın kuzum
Hayırlısı diyorum bebeğim bende zamana bırakıyorum bir yandan da gözlemliyorum
😔😔 çok üzüldüm kuzum. Sorun neyse inşallah aşarsınız 😔😔
İnşAllah canım 5 yıllık bir evlilik bizimki çok şey aştık bunu da aşarız belki ☺️

X