Anne Grupları Yine kızlar toplandık eskisi gibi☺️🫶🏻🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Benim de göbeğimde yer kalmadı maalesef canim mosmor oksapar 6000 vuruluyorum her gün. O acıyı biliyorum. Geçici ama hepsi onu da biliyorum. Sonu iyi olsun yeter ki
Evet ben de aynı durumdayım iğneler kullanmaktan harap oldum daha da devam edeceğim sanırım. Tüp bebek tedavisi oldum canım

Daha yeni canım 5 haftalık sanırım son adete göre.🥹🥹 çok teşekkür ederim ya seni gördüm çok sevindim ben🥹 yine çok uğraştım iki aşılama oldum tutmadı en son artık tüp denedik sonunda oldu ama sağlıkla ilerler inşallah 🤲🏻

Sonu güzel olsun kuzum. Çok teşekkür ederim. Yorma kendini kolaylıkla atlat tüm süreci mutlulukla kahkahalarla inşallah canım

Evet ben de aynı durumdayım iğneler kullanmaktan harap oldum daha da devam edeceğim sanırım. Tüp bebek tedavisi oldum canım

Bende de pıhtılaşma çıktı ilk kayıp sonrası genetik dr una gitmiştim öyle başladım canim. Sonu güzel olsun yeterki de. Ecopirin 150 hapta kullanıyorum.

Bende de pıhtılaşma çıktı ilk kayıp sonrası genetik dr una gitmiştim öyle başladım canim. Sonu güzel olsun yeterki de. Ecopirin 150 hapta kullanıyorum.
Anladım kuzum evet sonu güzel olsun yeter ki. Ben de yok pıhtılaşma sorunu ama tüp bebek tedavisi olduğum için sonrasında pıhtılaşma riskine karşılık bir süre kullanılması gerekiyormuş o yüzden kullanıyorum

Benim de göbeğimde yer kalmadı maalesef canim mosmor oksapar 6000 vuruluyorum her gün. O acıyı biliyorum. Geçici ama hepsi onu da biliyorum. Sonu iyi olsun yeter ki
Saglıkla al kucagına bebısm🙏🥰ben annelerı daha ıyı anladım hamılelık kolay bı surec degılmıs,hepımız saglıklıca mutlulukla gecırelım bu surecı ınsallah🙏🥰

Yerim🫠🫠🫠 bana göre aşşırı büyüdü kızıyorum kendisine bu kadar çabuk büyüme diye 🥲 2 aylık oldu geçen hafta, adı da Deniz teyzesi. Siz nasılsınız senin bebişin adı ne
Ooo maşallah 🧿 aynen ya çok çabuk büyüyorlar 3,5 aylık oldu. Bizde adını Alper koyduk. Allah tüm bebişlere sağlık versin.

Saglıkla al kucagına bebısm🙏🥰ben annelerı daha ıyı anladım hamılelık kolay bı surec degılmıs,hepımız saglıklıca mutlulukla gecırelım bu surecı ınsallah🙏🥰

Amin canım benim inşallah. Kac haftaliksin. Di mi bende anneme hiç kıyamıyorum şimdi ne dese yapasım geliyor. Oglusum olacak kayinvalideme eşim ters birsey dediğinde direkt empati yapıyorum 😅💜 değişik ve güzel bir süreç

Ben gebelik öncesi vitamin tavsiyesi alabilir miyim ya var mı içeriğini iyi bulduğunuzz

Amin canım benim inşallah. Kac haftaliksin. Di mi bende anneme hiç kıyamıyorum şimdi ne dese yapasım geliyor. Oglusum olacak kayinvalideme eşim ters birsey dediğinde direkt empati yapıyorum 😅💜 değişik ve güzel bir süreç
7 haftalık olduk bakalım kuzucum🤭ama daha sımdıden yaramazlıklar basladı mide bulantıları bas agrıları🫠😀bende çok değişik hissediyorum içimizde bir canlı büyümesi çok inanılmaz bişey🥹🤩🤩

Bende iyiyim çok şükür canım ☺️ Hala hamile değilim üstelik evlilikte de bazı sıkıntılılar yaşıyorum. Kafam biraz karışık yani☺️ Allah vermiyorsa gerçekten var bir hayır diyorum
Herseeeey çoook güzeeel olacaaaak tatlı kuuş🥰her evlılıkte olur boyle gel gitler,en güzel zamanda gelecek minik kuşta🥰❣️

beyons beyons umuzda bu ay analar grubunda yerını alacak🥰yok öyle tek başımıza mide bulantıları çekmek🤭
yaa kuşummm inşallah yarın dr günüm inş güzel yumuşlarım olmuştur bu ay bende annelere girerim olsunda bulantılara razıyım coğumuz anne oldu yavruları kucaklarında kimimiz hamile galiba sayılı kaldık hala bekleyen ama zamanı gelince bizde anne olacaz inanıyorum 🙏😍

Bende iyiyim çok şükür canım ☺️ Hala hamile değilim üstelik evlilikte de bazı sıkıntılılar yaşıyorum. Kafam biraz karışık yani☺️ Allah vermiyorsa gerçekten var bir hayır diyorum
olur arada öyle tatsızlıklar canım sen kafanı boşalt bak bende hala bekleyenlerdenim zamanı gelince olacak biliyorum 🙏😍

Bu gün doktora gidicez aylık kontrolü var bakalım ne söylicek doktor iyice deli olucam öksürük var çok az ve burnu fosur fosur eşimde diyor sanki grip oldum valla dedim git annenlerde kal çocuk yeni yeni atlatıyor
Cocuk doktorları genelde 6 yı bekletırler 😂 ben tabi 5 aylık basladım
Geçmiş olsun kuzum bol bol serum fız nebul

X