Anne Grupları Yine kızlar toplandık eskisi gibi☺️🫶🏻🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

İyi çok şükür sen nasılsın

Bende iyiyim canım çok şükür bu halimize ne dönemlerden geçtik. Kayıplardi kayıp sonrası denemelerdi aklıma geldikçe o günler her isteyene dua ediyorum. Rabbım diyorum aratmadan bunaltmadan herkese nasip etsin. Bende bebisimi zamanında sağlıkla kucağıma alayim inşallah

Oo vaktı gelmıs ya geç gitsin yicegı ne zaten bır çay kaşığı
Bu gün doktora gidicez aylık kontrolü var bakalım ne söylicek doktor iyice deli olucam öksürük var çok az ve burnu fosur fosur eşimde diyor sanki grip oldum valla dedim git annenlerde kal çocuk yeni yeni atlatıyor

Niqu @simurgggg
Kızlar siz nasılsınız 27+4 um erken doğum riski var dedi doktor 1 haftadır ise gitmiyorum anneme taşındım dua edin cumartesi belli olacak ya ise git ya da rapor diyecek doktor
İyiyim çok şükür.Kuzum hiç korkma hamile kaldığım günden bana sen riskli gebesin dedi doktor 9 ay yattım ben annem baktı düşünsene bir yere çıkmamak sadece doktora gidiyordum ondan eğer öyle dese bile Allah korusun panik yapma yeterki kucağına al

Hosgeldın kuzucugumnasılsın neler yapıyorsun inşallah en kısa zamanda güzelliklerle tüm minnoslar gelsın balım
Valla bildiğin şeyler seloşum gözüm yollarda hala amin her şey sağlıkla hayırlısıyla gelsin bebişimm ama darıldım sana insan bir yazar verir mutlu haberi aşk olsunn

Sağlıkla gelsin yeter ki de yatarız kuzum sonu güzel bitmiş darısı ben ve herkesin başına. Sana neden risk demişlerdi

Valla bildiğin şeyler seloşum gözüm yollarda hala amin her şey sağlıkla hayırlısıyla gelsin bebişimm ama darıldım sana insan bir yazar verir mutlu haberi aşk olsunn
Yaa bebısm çetrefill oldu biraz kesinlesmeden yazmadımevdeyım 20 gundur,evden cıkmıyorum,yoksa yazmazmıyımeşin ne zaman gelecek

Yaa bebısm çetrefill oldu biraz kesinlesmeden yazmadımevdeyım 20 gundur,evden cıkmıyorum,yoksa yazmazmıyımeşin ne zaman gelecek
Ağustosun son haftası gelecek bebişim refikinin 10. Gününe denk gelicek gelişi hemen başlicaz yani o zaman çalışmalara hayırlısı bakalım. Ama seni görünce çok sevindimmmm sağlıkla gelsin bebiş

Kız sen daha kocanımı bekliyorsun

Sağlıkla gelsin yeter ki de yatarız kuzum sonu güzel bitmiş darısı ben ve herkesin başına. Sana neden risk demişlerdi
Amin canımBende kalb durması ilk gebelikte sonra tüp bebekle kimyasal var sonra kendim hamile kaldım ve 7 haftada yine ilk gebeliğimde olduğu gibi lekelenme gördüm doktora dedimki aynısını ilkte gördüm sonra kanamam daha fazla olmaya başlamıştı ve kalbi durmuştu doktor hemen beni yatirdı 1 günlük hastaneye ve lekelenmem durunca bana dedi yatıcan kesinlikle evde 24 haftaya kadar kalkmıcan ve fitil iğne yazdı karnımdan popamdan her yerim mosmordu 9 ay vurmak ne demek bazen çok ağlıyordum.24 haftaya geldiğimde fazla suyum çıktı ortaya yine doktor dedi erken doğum ola bilir diyet yapıcan ağlayarak diyet yapıyordum canım 1 dilim olsa bile ekmek tatlı istiyordu ama yok yani izin yoktu 8 ayda suyum düzeldi benim öyle yani hiç kolay olmadı kuzum

Ay canım çok sevindim kaç aylık oy maşallah
Daha yeni canım 5 haftalık sanırım son adete göre. çok teşekkür ederim ya seni gördüm çok sevindim ben yine çok uğraştım iki aşılama oldum tutmadı en son artık tüp denedik sonunda oldu ama sağlıkla ilerler inşallah

Benim de göbeğimde yer kalmadı maalesef canim mosmor oksapar 6000 vuruluyorum her gün. O acıyı biliyorum. Geçici ama hepsi onu da biliyorum. Sonu iyi olsun yeter ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…