Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Moralim cok bozuk bukadar cabalamama ragmen bende bir degisiklik yok 2ekimden bu yana sadece 2 kg

ya ben gec kaldım ama benıde kabullenın

suan 65 kg yım tammm

ve halımden hıc memnun degılım
boyum 153 ve 25 kg fazlam var yılbasına kadar barı aranızda kaynayıp gıdeyım

Cumartesi bende 1 saatten fazla yurudum kosmam gerekiyor o zaman
canım ben cok yuruyus yapan bırıyım ama kosmak bana gereksız gelıyodu. en basıtı 30 dk yurusen aşırı terlemıyosun ama 10 dk orta tempoda koş sırılsıklam olursun. bi dene derim

- kilo ile çok yakışmış + olaydı olmazdı o yüzden hep eksi çıkmalısın
ay ınsallah ya ben nezaman dıyet yapsam 5 6 kılo ıyı verıyoryum ama sonra okadar yavas ki halk ekmek sıraası gıbı hedefe gıdene kadar cooook zamanım gıdıyo bekle anam bekle

Moralim cok bozuk bukadar cabalamama ragmen bende bir degisiklik yok 2ekimden bu yana sadece 2 kg
tuzlu sekerli hamur işi pılav hazır gıda sekerlı ıcecekler vs bunlara dıkkat ettıgın ve bol su ıctıgın haldemı az verdıgını dusunuyosun. sakın pes etme gecen sene ben herseye dıkkat ettım ıkı saat her cesıt spor yapıyodum ac kaldım ac ama gel görki 3 kg vermıstım 1 ayda.

dün bıyıklar alındı çıkanlar yüz el ayak bakımı yapıldı yürüyüş yapıldı akşam 7 den sonra sadece birkaç tane üzüm yenildi bu gün onuda yemicemm

Evelynn
Kizlar bu arada reklam gibi bisey olcak ama
Gurallar porselenin baharat takimi var bende standli
Isteyen olursa ulassin bana

selam kızlarrr
Kahvaltı
1 küçük kutu meyve suyu(kan verdiğim için tansiyonum düştü mecbur içtim)
eve gelince
yarım simit
beyaz peynir
Ara
2 yumurtadan omlet yaptım ekmeksiz yedim
öğle
türk kahvesi
3 dilim bitter
1 mandalina
Akşam
bir porsiyon bulgur pilavı ve 3 adet pirzola (yağsız tavada)
yoğurt
spor ödevlerimi yapamıyorum bir ayağım hastanede ve halsizim
bakım ödevini ilerleyen saatlerde yapmayı düşünüyorum
3 dilim ekmek -
papatya çayı+
bakım ödevi+
Not:Arkadaşlar progesteron için kan verdim bugün (adetimin 23.günü idi),sonucum 5.00 çıkmış morelim bozuldu
10 ve üstü çıkmadığı için yumurtlama olmuyor galiba bende ,o zaman boşa kürek sallamışım bu kadar zaman,sizden ricam bu progesteron düşüklüğü için nasıl bir tadavi öneriyor doktorlar yaşayanlar var mı ?özelime yazsın lütfen,teşekkür ederim...

Kızlar yazamadım bugün. Şimdi otobüsteyim eve gidiyorum anca! Çok yoruldum, artık sınava az kalınca hocalar yoğunlaştı çok ders yaptım bugün çookk şimdi menümü yazıyorum. Akşam yemedim daha ama belli nasılsa..

Sabah
1 adet kaşarlı tost

Öğlen
Yarım adet simit

Akşam
Tarhana çorbası (1 kepçe)
Sebzeli tavuk (2 yk)
Bulgur (2 yk)
Cacık

Günün özetini ise akşam atarım daha hiç bir şey yaomadım

Sabah
Tek.yumurtadan omlet
5 tane zeytin

Öğle
5 tane hanimeller
1 bardak light süt

Akşam
6 kaşık pilav
1 tane köfte
2 kaşik light yogurt

2 lt. Su+
2 bardak yesilcay-
Spor+
Spor odevi+
Max. 3 dilim ekmek +

Sabah
Tek.yumurtadan omlet
5 tane zeytin

Öğle
5 tane hanimeller
1 bardak light süt

Akşam
6 kaşık pilav
1 tane köfte
2 kaşik light yogurt

2 lt. Su+
2 bardak yesilcay-
Spor+
Spor odevi+
Max. 3 dilim ekmek +
Madem hanimeller yedin sutu niye light ictin canim :))) keske yemiyeydin iyiydi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…