Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Evelynn

Nirvana
Pro Üye
15 Aralık 2013
15.461
35.549
1 ocak 2016 sabahına 10 kg daha zayıf giriyoruz:)
Başlangıç Tarihi 19.10.2015
Bitiş Tarihi 01.01.2016
Hedef -10kg
Toplam 75 günümüz var ve 75ten geriye sayıyoruz.

Kurallarımız:
-Günde 2 litre su içiyoruz.
-Günlük max 3 dilim ekmek hakkımız var ve akşam yemeğinde sadece 1 dilimini kullanabilirsiniz.
-30dk spor (Yürüyüş, leslie, jillian vs)
-Spor ödevi
-Bakım ödevi
-2 fincan bitki çayı (özellikle yeşil çay)
-Her pazartesi tartı günceli
-Her akşam toplu menü paylaşımı
-Ve günün özeti.

Günün özeti örneği

19.10.15/75
  • 2 litre su : +
  • Max 3 dilim ekmek : +
  • 2 fincan bitki çayı : +
  • Spor : +
  • Spor ödevi : +
  • Bakım ödevi : +
3 gün üst üste sayfada yazmayan ve mazeret bildirmeyen listeden silinecektir.

Bakım listemiz
Pazartesi El-ayak nemlendirme
Salı Bacak masajı (Her bacağa 2şer dk)
Çarşamba Tırnak bakımı (manikür,pedikür,oje,limonla ovmak, nemlendirmek vs)
Perşembe Dudak nemlendirme ve diğer gerekli bakımlar(kaş,bıyık,ağda vs)
Cuma Yüz bakımı/maske(buhar banyosu,toniklemek,peeling,siyahnoktalar,maskeler vs)
Cumartesi Saç bakımı(bakım maskesi,fön,maşa vs)
Pazar Rahatlatıcı, uzun bir duş

Katılım listemiz

1- Evelynn
2- parlakkartanesininaski
3- S sivriburun
4- fatima38
5- @pass
6- THEY-
7- Wayfi
8- @Dombik
9- Tombuldut
10- @Feraceli
11- elma_sekerim01
12- tu_bi
13- @EMELinEMELi
14- @charmant
15- nehirnil111
16- @elizanhira
17- Krystaljes
18- queenEb
19- kedilerkediler
20- @gulit_me
21- angelsky
22- charmant
23- @prenses leia
24- kizginim
25- @Smc

-------------------------------------------------------------------------------

Gün 61/2,11,15

Spor Ödevi
140 squat, mekik yapanlar dinleniyor
45sn plank

Bakım Ödevi

Pazartesi:El ayak nemlendirme

Son düzenleme:
Ekmekli bi diyet dukanciya ters hayirli olsun canim yeni topigin.. Arada ziyaretine gelirim.. Simdiden bol eksiler kuzum..

Ekmekli bi diyet dukanciya ters hayirli olsun canim yeni topigin.. Arada ziyaretine gelirim.. Simdiden bol eksiler kuzum..

Yok kız ben de ekmek yemeyi düşünmüyorum. Ama yemek isteyen arkadaşlar olursa diye 3 dilimle sınırladım Saol kuzum beklerim

Dukan ekmegi ysp kendine ayy ben dukanimdan cok memnunum yaa hic birakmayi dusunmuyorumm

Aynen aynen zaten diğer konuda yazdımya dukanla karıstırarak yapçam bir seyler. Haftada 2 gün sp yapmayı falan düşünüyorum. Bakalım bu defa devam ettirebilirim inşallah

Hayırlı olsun canım :) bu sefer bırakma sakın:)

Canım sayfan hayırlı olsun diyet falan bende hak getire işe girdim çalışıyorum aslında 10 kilo kulağa hoş geliyor ama ben nasıl size ayak uydurucam zaten işte sabahtan akşama kadar ayaktayım bide eşim gündüz vardiyasinda evde olduğunda saat 10 dan sonra sofra kuruyorum bana da bi yöntem bul bende seninleyim canım

Ayy cok sevindim esra seni gördüğümeee:) Buluruz canım bir yöntem bir düşünelim bakalım. Hoşgeldin
Merhaba ben sana katılabilirim Evelynn

Çokkk sevinirimmmm:) Pazartesi başlıyoruz ama unutma tamammı:) Ben başını ağrıtırım pazartesiye kadar her gun unutma diye

parlakkartanesininaski canım şimdi biraz araştırdım. Şöyle diyor.

Gece yemek yemek, gün boyu aldığınız toplam kalorinin üstüne çıkmadığı müddetçe yağa dönüşmez. Gece saatleri kasların iyileştiği ve irileştiği zamanlardır; bu yüzden bu sırada yeteri kadar protein sağlamaya ihtiyacınız var. Gece geç saatlerde alınan protein de siz uyurken vücudunuzun gelişmesi ve iyileşmesi için en mükemmel besindir. Sadece aşırıya kaçmayın.

Yani ağır yemezsen ve karbonhidratı kısıtlarsan sorun olmaz sanırım. Gece kaçta uyuyorsun?

Bir de bütün gün ayaktaysan seni sporunu yapmış sayabiliriz. Ayakta durmak da kalori harcatıyor çünkü.
Sadece spor ödevini yaparsın. O da zaten 3-4 dk lık bir şeyler olacak. Uyumadan yatakta yapıverirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…