Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Yok canım, senin ne kadar sayfayla ilgilendiğini ben biliyorum. Zaten charmantın iyi niyetli olduğunu iddia ettiği yazısında yapmak istediği buydu basarılı da olmuş. Hem sayfaya benim de giresim gelmiyor artık iyi yapmışsınız.
Charmantinda bi sucu yok oda tamamen iyi niyetli. Sadece burda 25 kisi var 25 kisiden kac kisiyi gorebilioruz. Heves kalmiyor.

Yok canım, senin ne kadar sayfayla ilgilendiğini ben biliyorum. Zaten charmantın iyi niyetli olduğunu iddia ettiği yazısında yapmak istediği buydu basarılı da olmuş. Hem sayfaya benim de giresim gelmiyor artık iyi yapmışsınız.

Ben bir çok yere giriyorum canım ve burayı bıraktığımı da söylemedim sabah bildirimimi yaptım bir yer daha var oraya da yazabilirim hatta maksat hedefime ulaşmak herkesten bilgi almak:KK68:Seninde ters bir zamanına denk geldi maalesef yoksa burada güzel bir bağ kurmuştuk üzüldüm:KK43:

Charmantinda bi sucu yok oda tamamen iyi niyetli. Sadece burda 25 kisi var 25 kisiden kac kisiyi gorebilioruz. Heves kalmiyor.

Ben bir çok yere giriyorum canım ve burayı bıraktığımı da söylemedim sabah bildirimimi yaptım bir yer daha var oraya da yazabilirim hatta maksat hedefime ulaşmak herkesten bilgi almak:KK68:Seninde ters bir zamanına denk geldi maalesef yoksa burada güzel bir bağ kurmuştuk üzüldüm:KK43:

Anlıyorum kızlar, kolay gelsin

Canım ben de charmant ı çok severim, çok desteği olmuştur bana başka konularda o yüzden onda da yazıcam, senle de yazıyorum.. Hatta ne kadar fazla grup varsa yazmak çok daha güzel değil mi?? Herkesten fikir alırız:KK66:

Ve ben menümü yazıyorum
Sabah
Vaktim yoktu 1 bardak süt içtim
Öğle
1 simit ve ayran
Akşam
Mercimek çorbası
Patates yemeği

Canım ben yarın yokum. Hsg çektiricem yarın, çok stresli ve gergin bşr gğn benim için diyet falan düşünemem gibi geliyor..
Perşembe görüşürüzz

la arkadas mısafır yuzunden hem kılodan oldum hem topıkten valla kavucam en sonunda ya

Evelynn Evelynn canım napıyoruz? Böyle hiö olmadı, neden dağıldık ki birden??
Ben yine menümğ yazıyorum, bir ses ver de konuşalım:KK66:

Sabah
Kaşarlı domatesli sandwich

Öğle
Tost yedim bir avuç büyüklüğünde kepekli ekmeğe domates beyaz peynir

Akşam
1 kepçe mercimek çorb
3 yk patates yemeği

Soor hareket hak getire..

Evelynn Evelynn canım napıyoruz? Böyle hiö olmadı, neden dağıldık ki birden??
Ben yine menümğ yazıyorum, bir ses ver de konuşalım:KK66:

Sabah
Kaşarlı domatesli sandwich

Öğle
Tost yedim bir avuç büyüklüğünde kepekli ekmeğe domates beyaz peynir

Akşam
1 kepçe mercimek çorb
3 yk patates yemeği

Soor hareket hak getire..

Canım sorun baska konularda yazılması değildi, bir cok arkadasımız baska konularda da yazıyordu zaten. Sorun benim hastaneden cıktıktan sonra sizden 1 hafta izin istediğim dönemde konuya yazmadığım için suclanmam, konunun basıboş kontrolsüz kaldı denilerek bırakılmak istenmesiydi. Benim hevesim kalmadı, o yuzden bırakıyorum sayfayı sizden de özür dileyerek.

Canım sen bilirsin, ama diğer konundan da okuduğum biraz kötü bir dönem geçiriyorsun, inan geçer.. Sen devam etmeye karar verdiğinde, beni de haberdar et.. Sen iyi ol yeter, hassa bir dönemdesin, kırılgan olabilirsin sıkıntı yok:KK66: senden haber bekliyorum tatlım, kendine dikkat et bu dinlenme dönemimde

X