Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Arkadaşlar size bir şey danışmak istiyorum geçende bir mağazada kıyafet denerken bir konuşmaya şahir oldum bir bayan oradaki arkadaşına sarımsak suyu içerek zayıfladım 7-8 kilo vermiş falan diye söyledi ben netten biraz araştırdım sadece sarımsak suyu olayını bir yerde gördüm normal suyla karıştırılıp içilen bir de limonlu sarımsak kürü buldum o çok daha faydalı ama bayağı uğraştırıcı bir şey hazırlanması beklenmesi falan sizin bir bilginiz var mı duydunuz mu hiç

Oyle bisey varsa hemen yapalim

alekta movik movik
huhhhhuuuu vurur vucuda ifadesi eridin aktın bitanesii kızlar kılo verdiğime degıl bu mutluluk iddiayı kazandım da gecen hafta 68.9 bugun sabah 67.1 yani eksi -1.8

Eklentiler

• image.jpg
    176,6 KB · Görüntüleme: 35
ben ender saraçdan duymuştum ama
Malzemeler
  • 3 diş sarımsak
  • Limon suyu
  • 3-4 parça zencefil
Nasıl yapılır?
Sarımsak Çayı Hazırlanışı

• Zencefilleri rendeden geçirdikten sonra azcık kaynatınız.
  • Sarımsakları ezerek içerisine atın ve Ocağı Kapatabilirsiniz
  • Demlenmesi için yaklaşık 8-10 dakika kadar bekleyin.
  • İstiyorsanız limon sıkabilirsiniz.
Uygulama
Birer büyük fincan olmak üzere sabah akşam için. Ancak şeker atmamaya özen gösterin hatta ATMAYIN :)

Sarımsak Çayının Faydaları Nelerdir
Genellikle güçlü kokusu sebebiyle yemekten sakındığımız sarımsağın, saç bakımından kalp hastalığı riskini düşürmeye kadar çok fazla yararı bulunur.

Sarımsak aynı zamanda doğal bir antibiyotiktir. Alerjilere karşı vücudun direncini arttırır, kan şekeri seviyesinin korunmasına yardımcı olur, yüksek tansiyonu ve kolesterolü düşürür.

Bu yararları ile farklı kültürlerde senelerdir sağlık problemlerine karşı en çok kullanılan doğal ürünler arasında 1. sıralarda gelmektedir.

Hazırlaması gayet kolay olan sarımsak çayı ise vücudun toksinlerden temizlenmesine yardımcı olurken sindirim problemlerine iyi gelir.

YARARLARI 15 MADDE
  1. Sindirim sistemini temizler
  2. Gazın giderilmesini sağlar
  3. Zararlı mide parazitlerinin temizlenmesine katkı sağlar
  4. Sinüslerinizi açar
  5. Gribe faydalıdır
  6. Enfeksiyonlara karşı vücudun direncini arttırır
  7. Sindirimi kolaylaştırır.
  8. Kilo vermenize yardım eder.
  9. Sarmısak Çayının buharı bronşitin etkilerini hafifletir
  10. Kalp sağlığını korunmasına yardımcı olur
  11. Erken acıkmayı önler.
  12. Zayıflatır.
  13. Vitamin ile mineraller açısından zengindir
  14. Metabolizmayı hızlandırır.
  15. Yağ yakımını sağlar…

Oyle bisey varsa hemen yapalim
O çok meşaketli ama bir çok hastalığa falan faydalı diye duydum 40 diş sarımsağı soyup yıkamadan eziyorsun 2 litre hiç su eklenmemiş sadece limon suyu olan cam şişeye koyursun kapalı bir şişe olacak ışık geçirmeyecek ışık geçirmeyen bir yerde 20-25 gün bekletiyorsun arada çatalla karıştırıp eziyorsun iyice eriyor sarımsaklar içerisinde sonra sabahları aç karnına yarım çay bardağı içebiliyorsan 1 çay bardağı içiyorsun yarım saat sonra falan kahvaltını yapıyorsunDiğer sarımsak suyu daha kolay ezip suya karıştırıyorsun içiyorsun bekletmeden falan acaba kız hangisini söyledi

bu çay angelina jolie çayıymış,ender saraç söylemişti

Bu daha kolaymış uygulayacağım canım sağol Bir de bu hazırladığımız kaç bardak suya eklenecek ya da sadece limon suyuysa kaç bardak her gün taze mi yapılmalı

Limonu yalnız tansiyonu düşük olanlara önermiyorlar kızlar bilginiz olsun sarımsak faydalıdır ama sade şekilde yapılabilir dengeler

Bu daha kolaymış uygulayacağım canım sağol Bir de bu hazırladığımız kaç bardak suya eklenecek ya da sadece limon suyuysa kaç bardak her gün taze mi yapılmalı
bilmiyorum ki hiç denemedim google'a ender saraç sarımsak çayı yazarsan çıkar,ben oğluşumu kreşden almaya gidiyorum by...

Merhabalar

Ya ben de katılmak isterim buna ama benim kilom sizden bayası bi fazla

ya aslında sasırdım cunku aşırı derecede ac kalmadım ben su pek ıcmem su ıcmeye dıkkat ettıim birde eşimle koştum verdıysemde bunlar sayesınde dusunuyorum THEY-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…