Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Tabiki cnm valla yapaboldigini yap.
Her yaptigin hareket isine yariyor.
Aradan 1 ay gecince yaptiginin ne kadar fayda ettigini goruceksin
İnşallah bende yeni yıla fit girmek istiyorum böyle sadece kilo verilmiş şekilde değil şekilli güzel sıkı diri bir vücut

Nasil ya biz hafta 1 kilo vermek icin ugrasioz ne yaptin da bi kilo verdin sagliksiz oldugunu dusunuorum tatlim
Gozden kacmis demekki tatlim. Olum orucu yaptim kisa sureligine tabiiki sagliksiz. Pztsiden itibaren normal insan haline donucem suan vucudumu azliga alistiriyorum. Benim hicbir saglik sorunum yok. En azindan simdilik. Kisa sureli bir program oldugu icin cok sarsmaz beni. Yediklerimi paylasmistim ordan anlarsin paylasicam da ama beni ornek almasin kimse diye de uyardim az once.

Aynen bende gecen sefer diyet yaptigim pek kararli degildim ama bu sefer kesin kararliyim cnm. 38 hatta 36 beden olmak istiorum
Bende hep başlardım bir süre sonra bırakırdım 3-4 kilo verince bırakırdım genelde hemen vücuttan su fazlalığı atıldığında ama bu sefer öyle değil burası gaza getirdi ben spor yapmaya üşenen insan artık o spor yapılana kadar hep aklımda görevmiş gibi Bugün hedef squatta 100
Wuuhhuuu gitsin pis yaglar kilolaarrr diptisdiptis ucyuzbesyuz ucyuzbesyuz
Yılbaşı gecesi kutlama yapıcığım

İnsallah hepberaber kutlariz burda

Aynen oyle bu sefer ina 36 beden olacagiz.
Sporunu dikkatli yap. Aman aman

Sabah ; 1 kupa limonlu ılık su + 2 kupa zencefilli limonlu çay
Öğlen ; 4 kaşık çorba + 4 çatal karışık türlü + 5 çatal sade makarna + 1 kase biberli limonlu yoğurt
Ara; Sade soda 1 adet ( içeceğim) şimdiden 1 litre de su içtim
Akşam belli değil annemlere gidebiliriz

Sabah neden kahvalti yok cnm acabaa

Yerim ben seni ya cok saol anlayısın icin insallah hepimizz basarıcaz :)

Selamlat. Geç kaldın demezseniz bende katılmak istiyorum. Dün başladım diyete çok fazlam var ama kararlıyım

Sabahki kilon nedir canım? Eklim seni de.
45 dakika plates ve 45 saniye plank yaptım bittim artık yeşil çayımı da içtim oh mis

45 sn mii helal olsun:)

Evet kilomu sabitleyebilirsin Evelynn canım Ya daha kiloluydum ya da pek vermemişim Aslında esas diyet bugünden sonra başlıyor artık kilomu biliyorum
Eki Görüntüle 1669316

Ekliyorum canım:)

İnşallah olur, hayvan sevgisi cok baska bir sey gercekten. Kocaman bir evim olsa bu kadarla da kalmam doldururum evi. Ama 2+1 de bu kadar ancak sığıyor

2osnyeden fazlada yapilabiliyor en azindan ben yapiom :)

Tebrikler canım:) Programımız 20sn ile başlıyor oyuzden 20 sn dedim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…