Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

günaydın arkadaşlar:KK54::KK54::KK54:

dünkü menüm:
sabah:
*ılık limonlu su
*1 dilim ekmek
*1 dilim peynir
*domates salatalık
*3 4 zeytin

öğle:
*6 yk kıymalı sote
*1 dilim ekmek

akşam
*6 yk yeşil fasulye
*1 kase cacık

spor +
spor ödevi+
3 dilim ekmek+
bakım ödevi+
2lt su+
yeşil çay+

bu hafta yogurt kürüne başladım bakalım sonuç ne olacak:KK66:)
pazartesi görecegiz sonucu.

keyifli günler herkese:21::21:

günaydın arkadaşlar:KK54::KK54::KK54:

dünkü menüm:
sabah:
*ılık limonlu su
*1 dilim ekmek
*1 dilim peynir
*domates salatalık
*3 4 zeytin

öğle:
*6 yk kıymalı sote
*1 dilim ekmek

akşam
*6 yk yeşil fasulye
*1 kase cacık

spor +
spor ödevi+
3 dilim ekmek+
bakım ödevi+
2lt su+
yeşil çay+

bu hafta yogurt kürüne başladım bakalım sonuç ne olacak:KK66:)
pazartesi görecegiz sonucu.

keyifli günler herkese:21::21:
Supersin cnm

Akşam dediğim gibi yaptım yoğurdu o şekilde yemedim sadece narda tam yedim:KK53:

27.10.15

• 2 litre su : +
  • Max 3 dilim ekmek :+(et altında pide yedim oda maksimum 3dilim anca sayılır gündüz hiç ekmek yememiştimHoppa
  • 2 kupa ıhlamur + 1 kupa zencefilli limonlu : +
  • Spor : 30 dakika rahat tempo yürüyüş +
  • Spor ödevi : squatta dinlenme günü + affedin beni plankı unutmuşum:confused:
  • Bakım ödevi : +
Sabah ogle yemiosun aksama hepsini biriktirme
Sabah oglen o yedigin ekmek yakarsin ama aksamkini yakamazsin.
Aksamlari metabolizman yavaslar cnm unutma yinede iyisin

Sabah ogle yemiosun aksama hepsini biriktirme
Sabah oglen o yedigin ekmek yakarsin ama aksamkini yakamazsin.
Aksamlari metabolizman yavaslar cnm unutma yinede iyisin
Sabah yiyecektim ama gene bıraktım çünkü akşam fazla kaçırdığımı düşündüm bakalım bundan sonra sabahları atıştıracağım tabi ki akşamları da çok abartmıyorum ama zor zayıflarım ben hastalığımdan ötürü biliyorum çok yakıcı sporlar yapmam gerek:cry:

Sabah yiyecektim ama gene bıraktım çünkü akşam fazla kaçırdığımı düşündüm bakalım bundan sonra sabahları atıştıracağım tabi ki akşamları da çok abartmıyorum ama zor zayıflarım ben hastalığımdan ötürü biliyorum çok yakıcı sporlar yapmam gerek:cry:
Valla ben planki hafife aldim 10 sn bi durdum 10 sn bi durdum cok isitiyo vucudunu ozellikle karin bolgeni bence cok sie yarar

Valla ben planki hafife aldim 10 sn bi durdum 10 sn bi durdum cok isitiyo vucudunu ozellikle karin bolgeni bence cok sie yarar
Plankı unuttum inanır mısın dün yemek iş derken koltukta bayılmışım:KK51:Bu akşam squatla beraber yapacağım öncesinde mi sonrasında mı yapıyorsun canım o_Ogöbeğim için iyi olacak desene:KK53:

Günaydın
Akşam yazmam zor oluyor
yedikçe yazıcam
sabah büyük bardak ılık limonlu su
1 h. yumurta, 1 küçük açma evde yaptım domates biber 2 küçük dilim k.peyniri
ara leblebi üzüm karışımı
1 lt yakın su
yeşil çay içicem az sonra

Kizlaar gunaydiiiinnn :KK3: dunku olum diyetinden sonraki kilom pztsi tartida 63.3 ciktim simdiki kilom bu tam bir kilo :KK62:
IMG_20151027_095405.jpg

Evet ya yarim yarim yaptim vucudumuz alissin belki 1 dk durabiliriz bile.
Plateside oyle ilk basta cok zorlandim ama bacaklara super ise yariyor
Incelmeye basladi bacaklarim
Bende yapacağım pilates tam benlik spor bacaklarım için :KK49:Evde internet yok olsa hemen başlayacağım hareketlere bakarak program izleyerek:KK53:
Kizlaar gunaydiiiinnn :KK3: dunku olum diyetinden sonraki kilom pztsi tartida 63.3 ciktim simdiki kilom bu tam bir kilo :KK62:
Eki Görüntüle 1669339

Maşallah canım güzel kilo kaybı olmuş ama dikkat et derim bak güçsüz kalırsın falan:KK51:

Bende yapacağım pilates tam benlik spor bacaklarım için :KK49:Evde internet yok olsa hemen başlayacağım hareketlere bakarak program izleyerek:KK53:

Maşallah canım güzel kilo kaybı olmuş ama dikkat et derim bak güçsüz kalırsın falan:KK51:
Bu hafta boyle gider pztsiden itibaren sporcu kiz geri doner ve baslasin savaasss kilolara oluuuuummm En Büyük KK

Kizlaaar siz beni bu bir hafta ornek almayin sakin! Yaptigim sey saglikli degil! Benim herhangi bir saglik sorunum yok ve kisa sureli bir aclik programi uyguluyorum. Normale donucem :KK59: verdigim kilolar gercektir. Uygulayan arkadaslar varsa bilir zaten. Pztsi gunu normal insan gibi davranicam merak etmeyinHoppa

X