Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Sabah
3zeytin
domates
1kase yogurt
2dilim ekmek
ogle
yok
ara
aksama kadar 2kucuk elma
Aksam
saat17.00kuru fasulye pirinc pilavi vardi ama yemedim sirkeli bolca salata
su az ictim
yesilcay icemedim geceye dogru icecem
sporsabah genel egzersiz bide regl olduhum icin sadece yememe dikkat ettim sadece

Keske oyle olsa yav

Sabah
Yarım dilim ekmek.
Küçük bir parça beyaz peynir
2 zeytin
Öğle
Zeytinyağlı kereviz
Göbek salata
Akşam
1 kase mercimek çorbası
1 dilim ekmek
Spor yapmadım. Yatmadan mekik çekeceğim
2 litre suyumu içtim
Bitki çayımı içicem şimdi
Bakımı yatarken yapacağım.
Herkese iyi akşamlar

Wuhuuuu supermis

Neyi anlamadin ben de suan onu anlamadim? Ama ben benimkini anlatayim keske oyle dedigin gibi hemen kalca ciksa 30 gunde anlasildim mi ki simdi?

Ay anladım. Şimdi baktım da sert yazmışım gibi mi olmuş sanki? hızlı hızlı yazmıştım baska bir seyle ugrasıyordum. Smiley eklemeyince sert gorunuyor yazılar

Plankı unutma

Ay anladım. Şimdi baktım da sert yazmışım gibi mi olmuş sanki? hızlı hızlı yazmıştım baska bir seyle ugrasıyordum. Smiley eklemeyince sert gorunuyor yazılar
Sorun yok ben de bazen sert algilaniyorum hatta esimle cok kavga etmisligim var hahaha artik anladi ama tarzimi

Selam

Sabah iki lokma ekmek yumurta bi bardak çay
Öğle yok
Akşam karnabahar ve yoğurt. Bi dilim ekmek.

Spor
tüm evi süpürdüm. Evimde korkunç bişey buldum sabah o yüzden temizledim bacaklarım acıyor.
Su 2 litreye tamamladım bugün :)♡

Ayça kaya demişti 1 avuç yenebilirmiş

ayy hemen yiyorumm

Plank nedir diye baktım bilmiyordum ama ben bu hareketi biliyorum adını bilmiyormuşum :)

Yap bakalım unutma sakın:)

Peki tartılabildin mi? Pazartesi bugun tartı günümüz canım

Kabak çekirdeği yiyin derler genelde.. Sen niye kızdın bana tamam üzgün surat yok.. Ya ben yapmadan bakıyorum ilk sayfaya eğer dünlenmeyse mekik yapıyorum yanlış mı ki?? Bakım ödevini yaptım.. Sadece acaba bu haftadan mı başlıyor yoksa ilk makyaj demiştin ya bugün o mu ona emin olamadım? Bir şey sorucam ben de bel ve boyun fıtığı başlangıcı var plak yapsam zararlı mı bilen var mı??

Hanımlar biliyorum kilo bildirimi yapamadım tartım yok genellikle komsumuzdan tartnyorum.suan acayip.kotu bi durum var ailevi ozur dilerim suan hicbisi umrumda degil kzmayın bana zaten pek tartinmakta istemiyorum tatli yedim diye tok yattim dun gece belki listeden silersiniz ama bugun olmadı hala diyetteyim ama cıkıyorum iyi aksamlar.

Canım umarım durumlar en kısa zamanda normale döner.. Sen iyi olmaya çalış, kilo halledilir

Ayy canım hiç bilemiyorum bilmeden yapma istersen.
Dinlenmeyse istersen hiç yapma istersen mekiği yap canım farketmez ayrı kaslar nasılsa.
Kızmadım ki o nerden cıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…