Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Ay yiyemedimki bütün kemiklerim kaslarım acıyo canım. Spor da çok yapmıyorum aslında. Kesin ateşim yükselicek. Gece boyu yine bitki çayları sonrası uyku kendime gelirim

Ay tuh yaa geçmiş olsun canım. Ayaklarının altına vicks sür kalın corap giy, üstünü de kalın giyin gir battaniyenin altına, sıcak sıcak iç sonra bitki çaylarını. Kız canım cekti öyle yatmayı bende yapcam

Dediklerini dikkate aldim ona gore yemeye çalıştım bi de şu yeşilçayi içebilsem tam olucak oda zamanla olucak artik

İçemiyorsan alternatif düşünelim canım. Mesela THEY- in dediği zencefilli limonlu çayı dene. Ya da mistik çay iç. ay bu mistik çayı çok söylüyorum ama cok sevdim ondan napim

he valla annem almıştı çok güzel
eski halim olsa o meyveler evde dururmuydu hiç
şimdi herşey yerli yerinde çünkü evin ferdi olan ben
boğazımı tutmuş bulunmaktayım

Benim annemde ben evlendikten sonra, evdeki her sey curuyor atıyorum yenmiyor herseyi sen yiyormuşsun demişti

İçemiyorsan alternatif düşünelim canım. Mesela THEY- in dediği zencefilli limonlu çayı dene. Ya da mistik çay iç. ay bu mistik çayı çok söylüyorum ama cok sevdim ondan napim

Mistik çayin tadinin normal yeşilçaydan farkı var mi ve hangi marketlerde vardir bu çay birde onu deniyim

Benim annemde ben evlendikten sonra, evdeki her sey curuyor atıyorum yenmiyor herseyi sen yiyormuşsun demişti [/QUOTE]

hahaha benim meyveler şimdiden çürüyo

Selam ♡♡

Sabah
İki dilim kepekli ekmek
Bir yumurta
Domates maydanoz
Tuzlu yoğurt

Öğle
Bi kase yoğurt

Akşam
Karnabahar yoğurtlama
bi dilim ekmek
Bol salata

2 lt su : 1.5 litre
Spor ödevi : zorlanıyorum sezaryen doğum yaptığım için zorlayamıyorum kendimi ama squat az miktarda yapabiliyorum çoğaltırım.
Bakım ödevi +

yeşilcayın içine kekik veya çöp tarçında koyabilirsin içmeni kolaylaştırır tatlım
Selam bende doğum kilolarını ilk üç ayda emzirerek ve yediklerime dikkat ederek verdim. Sizin büyük avantajınız emzirmek şimdi. Bol bol emzirip aynı zamanda bol bol su içerek verebilirsiniz kiloları. Çok yemek süt yapmaz kaliteli şeyler yemek sütünüzün hem kalitesini arttırır hemde formda kalırsınız. Bol yeşillik süt yapar aynı zamanda kalorisi düşüktür bünyeye iyi gelir. Bulgurda öyle.

yeşilcayın içine kekik veya çöp tarçında koyabilirsin içmeni kolaylaştırır tatlım
Selam bende doğum kilolarını ilk üç ayda emzirerek ve yediklerime dikkat ederek verdim. Sizin büyük avantajınız emzirmek şimdi. Bol bol emzirip aynı zamanda bol bol su içerek verebilirsiniz kiloları. Çok yemek süt yapmaz kaliteli şeyler yemek sütünüzün hem kalitesini arttırır hemde formda kalırsınız. Bol yeşillik süt yapar aynı zamanda kalorisi düşüktür bünyeye iyi gelir. Bulgurda öyle.

Ayy bunu okurken bile bi iyileştim valla, 1 gün dinleneyim en azından çok sağol canım

MENUM GELSİN

KAHVALTİ 06.40 1 zeytin 1 tb ekmegi iki catal tulum.peyniri 1 h.yumurta

SAAT 10.00 1 Avuc leblebi

SAAT 12.00 1 elma ½ mandalina

OGLE 14.30 sulu az patatesli et haslama 1 tb ekmegi

AKSAM 18.00 az patatesli sulu et haslama salata cacik 6 yk patlican yemegi 1 tb ekmegi

2 lt su : +
Max.3 dilim ekmek : +
2fincan y.çay : +
Spor : izinli
Spor odevi : mekik de dinlenme gunu + 70 sguat
Bakim odevi : +

Ben geldim kızlar
Bugün off günümdü eşimde evdeydi sabah kahvaltıya kayınvalideme gittim yarım simit salatalık domates peynir zeytin çay
Öğle yok
Çarşıda işlerim vardı onları hallettik eşimle eve geldim
Çorba bulgur pilavı yaptım yedik su içemiyorum kızlar mekik çekicem biraz bakım ödevi ne canlar

Canimsin ya bu dediklerini yapiyorum 1 aydir cok yemiyorum protein agirlikli besleniom fakat 1kg bile veremiom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…