Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Kahvaltı
1 haşlanmış yumurta
1 tane küçük tatar böreği

ara:1 ceviz,5 badem,4 gün kurusu

öğle
1 dilim buğday ekmeğine biber salçası sürdüm
1 dilim teneke peyniri,domates,salatalık

ara:
1 adet mandalina

Akşam
4 ızgara köfte
1 kase yoğurt
1 dilim buğday ekmeği
1 adet salatalık

yatana kadar 1 adet meyveli yoğurt ile armut yicem ,
spor yapılmadı,bakım ödevi yapılmadı ,progesteron için kan verdim sabah ve gün boyu başım döndü kızlar ,ama değerim 10 ve üstü çıkmadığı için salı günü yine kan vercem.

Benim guncel kilom 62.5 bugun hedefim 52 bu bogazla zor ama onemli olan zoru basarmak demi @2KediAnnesi

Kilon çok fazla olmadığı için yavaş kilo vermen normal hep 58 kilomuydun yoksa daha oncede diyetteydinde öyle mi bu kiloya düştün?
Ben 59 kiloydum diyetisyene gittim bi de platese de yazılim dedim daha çabuk kilo veririm..ama olmadı beceremedim heralde 3 ay devam ettim bıraktım şimdi sizlerle beraber azimle devam edebilirim beliki

Canim bende katilmak istiyorum fakat benim 4 aylik bir oglum var emziriyorum psikolojim bozuk bu kglardan bana sen zayiflayamazsin diyorlar yardim edermisiniz
Bende inanamazdım doğum kilolarından kolay kurtulabileceğine ama iş yerinde iki kızda gördüm ki bu iş olur...hatta emzirirken daha kolay kilo veriliyo yeterki süt olsun diye herşeyi yeme

Ben emziriyorum 92 den bugun itibariyle 79.8 e indim yapabilirsin

15 temmuzda basladim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…