Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Canimsin ya bu dediklerini yapiyorum 1 aydir cok yemiyorum protein agirlikli besleniom fakat 1kg bile veremiom
Umutsuz olma. Bak suyu ve emzirmeyi sakın azaltma. Tatlı hamur işi uzak duruyorsundur zaten. Arkadaşın dediği gibi belki durağan döneme girmişsindir. Ama 4 ay kısa bir süre vermek için. Sen emzirerek bayağı verirsin hala. Bide Afedersin ama regl olmadıysanda kilo verme olayı biraz zorlaşıyor.

Umutsuz olma. Bak suyu ve emzirmeyi sakın azaltma. Tatlı hamur işi uzak duruyorsundur zaten. Arkadaşın dediği gibi belki durağan döneme girmişsindir. Ama 4 ay kısa bir süre vermek için. Sen emzirerek bayağı verirsin hala. Bide Afedersin ama regl olmadıysanda kilo verme olayı biraz zorlaşıyor.

Umutsuz olma. Bak suyu ve emzirmeyin azaltma. Tatlı hamur işi uzak duruyorsundur zaten. Arkadaşın dediği gibi belki durağan döneme girmişsindir. Ama 4 ay kısa bir süre vermek için. Sen emzirerek bayağı verirsin hala. Bide Afedersin ama regl olmadıysanda kilo verme olayı biraz zorlaşıyor.
Umutsuzlugu birak bir koseye inat ettim canim.evet su tuketimim fazla yoktu bundan sonra arttiririm bide dedigin gibi regl olmadim

Onun büyük etkisi var bence. Ben 30 gün sonra regl oldum sanırım bu yüzdende çabuk verdim.
Umutsuzlugu birak bir koseye inat ettim canim.evet su tuketimim fazla yoktu bundan sonra arttiririm bide dedigin gibi regl olmadim

Sabah tost domates çay fiks

Öğlen şehriye çorba yoğurtlu karnınahar haşlama

Akşam balık kızartma salata

Spor: bugün evde detaylı bi temizlik yaptım dolayısıyla ölmek üzereydim sadece 75 squat ve 15 dk kol çalıştım

Bakım ödevimi yaptım

Kaçamak olarak sufle yedim evet hiç de pişman değilim çok güzel yapmıştım :KK70:

Sabah tost domates çay fiks

Öğlen şehriye çorba yoğurtlu karnınahar haşlama

Akşam balık kızartma salata

Spor: bugün evde detaylı bi temizlik yaptım dolayısıyla ölmek üzereydim sadece 75 squat ve 15 dk kol çalıştım

Bakım ödevimi yaptım

Kaçamak olarak sufle yedim evet hiç de pişman değilim çok güzel yapmıştım :KK70:
Afiyet olsun :kk77::KK70:

ilk günümü yazayım bende o zamn:KK56:

sabah 2 burgu peynir, balla ceviz, 2 zeytin bir dilim beyaz ekmek
öğle kocaman bi hamburger ama ketçap mayonez yok:KK43:
akşamda bademli tavuklu salata
şimdi yeşil çay içiyorum yatmadan da yoğurt yicem:KK66:

baya bişey yemişim aslında sizinkilere bakınca ama ders çalışıyorum çok aç kalınca da kafam çalışmıyo:KK34:

suyumu içtim ama spor yok :KK43:

Kizlar aksamko menum degisti.
Aksam balik demistim.
Aksam : 1 adet tavuk but haslanmis
5-6 kasik tavuk suyunda yapilmis bulgur pilavi
1 kase cacik ve bir dilim ekmek
Arada bizim koyun ozel asuresi normal asureler gibi degil corba gibi.
1 kase ictim baskada bisey yemedim canlarim.
2 lt su : 1.5 lt ictim offf olmuyoo
Max.3 dilim ekmek : +
2fincan y.çay : zencefilli limonlu iciorum 1 kupa
Spor : +
Spor odevi : mekik de dinlenme gunu
Mekik yapamadim
Bakim odevi: -
Berbat gidiorum.bee

Tombuldut Tombuldut canim.ben dun kendime ceza vermistim sabah kahvalti yapmadim.
Insan alisiomu napio
Kahvalti yapcam cnm istemiyooo
Kotu ornek olma bize lutfenn :KK43:

Evelynn Evelynn valla yesilcaydan daha iyi
Hep tok tutuyor hemde metabolizmayi hizlandiriyor.
Tarcinlisida var onuda icicem

Kizlar ben bugun 3 dilim ekmek hakkimi sabah bitirmis bulunmaktayim.
Kasarli salamli tost yaptim yanina sekersiz cay.
Bugun disardayim.
Duzgun biseyler yiyemem zaten.
Hafta sonlari yazamiorum

Kizlar ben yesilcayi cok severim baktim ki cogunuz sevememis acaba hangisinden kullaniyorsunuz? Ben normal demleme aliyorum fincan icine konan toplarin icine cay kasiginin ucuyla koyup renk verince cikariyorum. Cok mu koyu yapiyorsunuz acaba cunku oyle olmamasi gerek..

Kizlar ben yesilcayi cok severim baktim ki cogunuz sevememis acaba hangisinden kullaniyorsunuz? Ben normal demleme aliyorum fincan icine konan toplarin icine cay kasiginin ucuyla koyup renk verince cikariyorum. Cok mu koyu yapiyorsunuz acaba cunku oyle olmamasi gerek..
Yok cnm sallama yapiyoruz biz

X