Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Ben de muz yedim. Kahveyle pek gitmiyor ama olsun
Kahveyle harika giden bi dukan tarif sut tozun kaldiysa dukandan hemen yap 7 dakikada pisiyor.. 2 yumurta 5 kasik sut tozu 3 kasik tatlandirici 2 kasik kakao karistir kasikla yagli kagida koy 150 derecede 7 dakika tam kahvelik cikolatalar hazir

Kahveyle harika giden bi dukan tarif sut tozun kaldiysa dukandan hemen yap 7 dakikada pisiyor.. 2 yumurta 5 kasik sut tozu 3 kasik tatlandirici 2 kasik kakao karistir kasikla yagli kagida koy 150 derecede 7 dakika tam kahvelik cikolatalar hazir

Çikolata sevmiyorum ben ya Sen kilo vermeye devam demi? İyi gidiyor mu?

Çikolata sevmiyorum ben ya Sen kilo vermeye devam demi? İyi gidiyor mu?
Ben kacamaksiz dukana devam ediyorum kuzum.. Tolereyide haftada bi kez kullaniyorum.. Cikolatayi yarina yapcam burnumda tutuyor nasil sevilmez dukana gore 15 ocakta 65 ile guce gecmem gerekiyor son 5 kg kaldi o zamandan once gecicem sanirim guce. Hamilede kalirsam guc2 olarak devam edip kilo almadan dogurcam bebisi bunlar benim planlarim tabi

Benimde canim her zaman istemez bende bi gariplik var. Anca gozum doner etrafim karari onu yiyjnce duzelirim

Ah nasıl özeniyorum sana ya. Ben de haftada 1 ya da 2 gun sp yapsam mı diye düşünüyorum. Dukan yapmak beni zorluyor pilavı falan özlüyorum çünkü.

Ah nasıl özeniyorum sana ya. Ben de haftada 1 ya da 2 gun sp yapsam mı diye düşünüyorum. Dukan yapmak beni zorluyor pilavı falan özlüyorum çünkü.
Bende meyve ve kuruyemis ozledim.. Pilav hic aklima gelmiyor benim.. Ama dukani seviyorum ben 17 gunde 2cm incelmisim belden basenden ve sadece 700 gr vermeme ragmen simdi 70 kgym herkes 65 falan sanio grunce

Bende meyve ve kuruyemis ozledim.. Pilav hic aklima gelmiyor benim.. Ama dukani seviyorum ben 17 gunde 2cm incelmisim belden basenden ve sadece 700 gr vermeme ragmen simdi 70 kgym herkes 65 falan sanio grunce

Evet protein ağırlıklı olduğu için daha zayıf görünüyorsun ve cildin elastikiyet kazanıyor sarkma olmuyor fazla. Ama yapamadım işte ben onu beceremedim

Guc2 yapabilirsin mesela guc2 yapip cok guzel kilo verenler var odul ogunlerindede canin ne cekiyorsa yersin

Evet protein ağırlıklı olduğu için daha zayıf görünüyorsun ve cildin elastikiyet kazanıyor sarkma olmuyor fazla. Ama yapamadım işte ben onu beceremedim
Koltuk altimda sarkmalar olmustu hepsi gitti nerdeyse suanki halimden baya memnunum bak sana ozelden yolliyim. Dukan gercekten mucize yillardir hep onyargiyla yaklastigim icin pismanim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…