Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Koltuk altimda sarkmalar olmustu hepsi gitti nerdeyse suanki halimden baya memnunum bak sana ozelden yolliyim. Dukan gercekten mucize yillardir hep onyargiyla yaklastigim icin pismanim

Taşsın taşş. Bir sensin taş bir de queenEb queenEb im öyle. Darısı başımaaa

Ayyy tesekkur ederim kizlar harika fresh bi icecegim oldu sayenizde hemen vermis bile tat :KK19:

Afiyet olsun canım inşallah içebilirsin böyle 2 litre.

Eki Görüntüle 1665396
Nane yoktu bende limonla elma koydum umarim bitirebilirim :)
kiz azcik su koymussun :KK70: sabah uyanir uyanmaz 1 litre iciylrum ben 4 y geciyo yatana kadar

Aklıma geldi ama emzirenler yapıyor genelde güç2. Ben güç2 den dolayı değil emzirdikleri için verdiklerini düşünüyordum :KK70:
sende sporu artttirip kilo verirsin. Aaa bak aklima ne geldi neden dukan expres yapmiosun haftada 2 kg verenler var hemde cok guzel

Taşsın taşş. Bir sensin taş bir de queenEb queenEb im öyle. Darısı başımaaa

Afiyet olsun canım inşallah içebilirsin böyle 2 litre.
tas degilim henuz kayayim 5 kg sonra tas olcam :KK70:

kiz azcik su koymussun :KK70: sabah uyanir uyanmaz 1 litre iciylrum ben 4 y geciyo yatana kadar

sende sporu artttirip kilo verirsin. Aaa bak aklima ne geldi neden dukan expres yapmiosun haftada 2 kg verenler var hemde cok guzel

tas degilim henuz kayayim 5 kg sonra tas olcam :KK70:

dur bakalım bununla bir denim. Olmazsa denicem başka yollar

Bu ikinci litrem olctum ondan zorluyorum bugun bu su biterse hayatimda ilkkez iki lt su icmis olucam :) ben bazen bir damla su icmiyorum cunku :KK43:

Ya arkadaşlar ben yarın (adetin 19.günü olduğu için progesteron istemişti doktor) kan vericem , fakat geç yumurtluyorum bu ay muhtemel yumurtam yarın çatlıcak ovulasyon tuttuğum için biliyiorum , bu test yumurtanın geliştiği ni mi gösteriyor yoksa çatladığını mı ? Erken sanki test için niye 19.gün dedi bu doktor bana, fikri olan var mı ?

Allah kımseye dıyet yaparken yediği fazla yemeğin pişmanlığı yasatmasın :KK14:

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    55,3 KB · Görüntüleme: 49
Kahvaltı
2 adet haşlanmış yumurta,2 ceviz,6 badem,5 fındık,3 kuru kayısı

Ara :yok

Öğle:1 dilim buğday ekmeğine kendi yaptığım biber salçasından sürüm ve 1 dilim lor peyniri

Ara:şekersiz Türk Kahvesi yanına 4 dilim bitter

Akşam :yağsız ,kepekli makarna üzerine bol yoğurt

Yatan kadar 1 armut yerim o kadar bugün iştahım yok :)

Spor ve bakım ödevleri tamam
2 litre su +
Papatya çayı +

@A
Sonuclarımı alamadım onun içinde randevu verdiler 2 hafta sonraya of sinir oldum yaa
Ay cola içtimyaa ona diyorum kötü diye. Keşke zero cola içseydim

Seni aşırı bi seviyorum biliyosun dimiii:KK200:

Kuzum bu mistik çay poşet çay olarak satılıyo su yerine sütle demliyosun. Tadı aynı sahlep gibi kokusu da öyle ben cok sevdim.
Faydaları da cok, birazdan kopyalim buraya

Olsun canım akşam telafi etmişsin bile

Canım grup suan dolu baya kalabalığız eksilen olursa haber vereyim ben sana

Kız hiçbir şey yememişsin sen bu ne böyleee

Bendem zayıf duruyon :KK70:

Ayy akşamı nasıl böyle yapıyorsun ya ben hiç doymuyorum meyveyle
Yemin eyt:KK70:

X