Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Ben niye 30 yazmışım anlamadım. Sınıra dayanincs yuvarlamisim demek☺29 yaşındayım 30 yaşını milat kabul ettim.hiç gormedigim kiloyu gircem hedefim☺☺

Yemicem kızlar çok hirsliyim azimliyim. Hiç bişeye ağzıma surmucemm sozzz☺☺☺

evet eve gidince hemen acıkmıyorum yemek yemem akşam 7-8 i buluyor. bu saate kalıncada acıkıyorum ve cok yiyorum. aslında diyet gecmişim var. 5. takım da 3 ayda 15 kılo zayıflamistim ama geri aldım.

Süper vermişsin ya sen bu işi biliyorsun o zaman yine yaparsın
Gunaydinnn pisipisilerin annesi Evelynn eski topik arkadasim bi cay buldum metabolizma hizlandiriyor kabizligida birebir seninlede paylasmaya geldim :) Eki Görüntüle 1665180

Kız seni yerim ya saol selvoşum denicem tadı nasıl ?

Süper vermişsin ya sen bu işi biliyorsun o zaman yine yaparsın

Kız seni yerim ya saol selvoşum denicem tadı nasıl ?
Beni yerseen 70 kg alırsın sonra ömrün diyetlerle gecer tadı cok guzel hatta varya tam kış cayı dukan yapıo olmasam içine elmada atardım o zaman tam kış günü oturup kitap okumalık bi cay olurdu mutlaka denemelısın

canım bunu bu sehırde bulmam zor acaba ınternetten alabılırmıyım ki

kızlar bugun benım dıyete bozulacak . hemde istemsizce

Mistik bulamazsan doğadanın buyulu bohca chai var oda mistik cayı sadece vanılya yok onun içinde vanilyada sadece aroma için kullanıldıgından faydalarıda aynı

Bende Kasımda giriyorum canım 26 yaşıma

ahahhahah ama protein değil misin kız yağsız yerlerinden alsam kilo yapar mı
Canımı cektirdin ya şöyle battaniye altında kitap okuyup çay içmek istedi canım Malzemelerini alayım da deniyim bi

Ben de seni aşırı bi seviyorum kii Evelynn

Hangi şehirdesin canım? Olur internetten bulabilirsin herhalde. ben migrosun internet sitesinden almıştım.Şimdi baktım hepsiburada da var. 2.99 tl.
Ama kargo ucretide vardır tabi baska şeylerde alacaksan olur ancak yoksa pahalıya gelir

kızlar bugun benım dıyete bozulacak . hemde istemsizce

Aa nedennnnnn

Mistik bulamazsan doğadanın buyulu bohca chai var oda mistik cayı sadece vanılya yok onun içinde vanilyada sadece aroma için kullanıldıgından faydalarıda aynı

Vanilyasız güzel olmaz ama tadı yaa vanilya kokusuyla mestediyor beniiii

İ
internette var alıcaksan stevyalısı cıktı onu al

Sadesi şekersiz mi geliyor sana? Benim damak tadıma tam uyuyor her seyiyle

Sabah : 1 dilim ekmegin uzerine krem peynir. Salatalik domates birer tane sekersiz cay.
Ara: bir kucuk amasya elmasi.bir kucuk mandalina
Ogle: 1 tabak taze fasulye 1 dilim ekmek 1 bardak ayran
Ara: armut 1 tane
Aksam: 2 dilim peynirli borek. Domates salatalik peynir zeytin cay
Daha yersem yazarim

Baldirlardan yiyebilirsin orasi saf protein kas bile oldu ama kollar ve gobusum yagli henuz bu arada ikinci bebegi yapmaya karar verdik diyetime dort elle sarildim hamile kalana kadar
Bayilirim battaniye altinda kitap okumaya film izlemeye. Mutlaka dene cayi
Aa nedennnnnn

Vanilyasız güzel olmaz ama tadı yaa vanilya kokusuyla mestediyor beniiii

Sadesi şekersiz mi geliyor sana? Benim damak tadıma tam uyuyor her seyiyle
Yoo bana sekersiz gelmiyor seker kullaniosa diye dedim
Hadi birer kahvee :)
iciyorum suan sonbahara karsii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…