Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Mrb kızlar ...iyi aksamlar herkese

Bende tanitiyim kendimi.bende kayseriliyim fatima38 fatima38 @EMELinEMELi
30 yaşındayım. 2 yaşında bir oğlum var..Devlet memuruyum. Masa başı çalıştığım için hareketsiz bir yaşantım var.bu yüzden de kilo kontrolünü kolay saglayamiyorum.hamur işi değilde abur cubur ve tatlı kaçırıyorum ama bitti artık hepsine Elveda dedim☺☺

Birçok diyet deyimim ve tecrübem oldu.diyetisyen deneyimimde oldu bu konuda profesyonellestim

Bende pcoyum bu arada

Ben niye 30 yazmışım anlamadım. Sınıra dayanincs yuvarlamisim demek☺29 yaşındayım 30 yaşını milat kabul ettim.hiç gormedigim kiloyu gircem hedefim☺☺

Yemicem kızlar çok hirsliyim azimliyim. Hiç bişeye ağzıma surmucemm sozzz☺☺☺

evet eve gidince hemen acıkmıyorum yemek yemem akşam 7-8 i buluyor. bu saate kalıncada acıkıyorum ve cok yiyorum. aslında diyet gecmişim var. 5. takım da 3 ayda 15 kılo zayıflamistim ama geri aldım.

Süper vermişsin ya sen bu işi biliyorsun o zaman yine yaparsın :KK5:
Gunaydinnn pisipisilerin annesi Evelynn Evelynn eski topik arkadasim :KK70: bi cay buldum metabolizma hizlandiriyor kabizligida birebir seninlede paylasmaya geldim :) Eki Görüntüle 1665180

Kız seni yerim ya :KK70: saol selvoşum denicem tadı nasıl ?

Süper vermişsin ya sen bu işi biliyorsun o zaman yine yaparsın :KK5:

Kız seni yerim ya :KK70: saol selvoşum denicem tadı nasıl ?
Beni yerseen 70 kg alırsın :KK70: sonra ömrün diyetlerle gecer :KK70: tadı cok guzel hatta varya tam kış cayı dukan yapıo olmasam içine elmada atardım o zaman tam kış günü oturup kitap okumalık bi cay olurdu mutlaka denemelısın

Tombuldut Tombuldut

Mistik Çay

Mistik Çayı içeriğinde, zencefil, tarçın, karabiber, karanfil, böğürtlen, meyan kökü,kakule ve hindiba gibi pek çok farklı baharat türevi bulunmakta.
Mistik Çayı Faydaları

. Metabolizmayı ççalıştırıcı etkileri bulunmaktadır.

. Kilo verdirici etkileri bulunmaktadır.

. Hazmı kolaylaştırır ve şişkinliği alır.

. Muhteşem aroması sayesinde rahatlama ve gevşeme sağlar.

. Baş ağrısı ve mide bulantılarını giderici etkileri bulunmaktadır.

. Taze tüketildiğinde, mide krampları ve ağrılarına iyi gelmektedir.

. Süt ile hazırlandığında, boğaz yollarını tedavi edici ve öksürüğü giderici etkileri bulunmaktadır.

canım bunu bu sehırde bulmam zor acaba ınternetten alabılırmıyım ki:110:

Mistik bulamazsan doğadanın buyulu bohca chai var oda mistik cayı sadece vanılya yok onun içinde vanilyada sadece aroma için kullanıldıgından faydalarıda aynı

Bende Kasımda giriyorum canım 26 yaşıma:KK54:

:KK15:

Beni yerseen 70 kg alırsın :KK70: sonra ömrün diyetlerle gecer :KK70: tadı cok guzel hatta varya tam kış cayı dukan yapıo olmasam içine elmada atardım o zaman tam kış günü oturup kitap okumalık bi cay olurdu mutlaka denemelısın

ahahhahah ama protein değil misin kız yağsız yerlerinden alsam kilo yapar mı :KK70:
Canımı cektirdin ya şöyle battaniye altında kitap okuyup çay içmek istedi canım:oops: Malzemelerini alayım da deniyim bi

Ben de seni aşırı bi seviyorum kii Evelynn Evelynn :KK200:

:KK200::KK200::KK200::KK200::KK200:

Hangi şehirdesin canım? Olur internetten bulabilirsin herhalde. ben migrosun internet sitesinden almıştım.Şimdi baktım hepsiburada da var. 2.99 tl.
Ama kargo ucretide vardır tabi baska şeylerde alacaksan olur ancak yoksa pahalıya gelir

kızlar bugun benım dıyete bozulacak . hemde istemsizce :KK17:

Aa nedennnnnn

Mistik bulamazsan doğadanın buyulu bohca chai var oda mistik cayı sadece vanılya yok onun içinde vanilyada sadece aroma için kullanıldıgından faydalarıda aynı

Vanilyasız güzel olmaz ama tadı yaa vanilya kokusuyla mestediyor beniiii :kk77:

İ
internette var alıcaksan stevyalısı cıktı onu al

Sadesi şekersiz mi geliyor sana? Benim damak tadıma tam uyuyor her seyiyle

Sabah : 1 dilim ekmegin uzerine krem peynir. Salatalik domates birer tane sekersiz cay.
Ara: bir kucuk amasya elmasi.bir kucuk mandalina
Ogle: 1 tabak taze fasulye 1 dilim ekmek 1 bardak ayran
Ara: armut 1 tane
Aksam: 2 dilim peynirli borek. Domates salatalik peynir zeytin cay
Daha yersem yazarim

:KK15:

ahahhahah ama protein değil misin kız yağsız yerlerinden alsam kilo yapar mı :KK70:
Canımı cektirdin ya şöyle battaniye altında kitap okuyup çay içmek istedi canım:oops: Malzemelerini alayım da deniyim bi

:KK200::KK200::KK200::KK200::KK200:

Hangi şehirdesin canım? Olur internetten bulabilirsin herhalde. ben migrosun internet sitesinden almıştım.Şimdi baktım hepsiburada da var. 2.99 tl.
Ama kargo ucretide vardır tabi baska şeylerde alacaksan olur ancak yoksa pahalıya gelir
Baldirlardan yiyebilirsin orasi saf protein kas bile oldu :KK70: ama kollar ve gobusum yagli henuz :KK70: bu arada ikinci bebegi yapmaya karar verdik :KK70: diyetime dort elle sarildim hamile kalana kadar :KK70:
Bayilirim battaniye altinda kitap okumaya film izlemeye. Mutlaka dene cayi
Aa nedennnnnn

Vanilyasız güzel olmaz ama tadı yaa vanilya kokusuyla mestediyor beniiii :kk77:

Sadesi şekersiz mi geliyor sana? Benim damak tadıma tam uyuyor her seyiyle
Yoo bana sekersiz gelmiyor seker kullaniosa diye dedim
Hadi birer kahvee :)
iciyorum suan sonbahara karsii

X