Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Sadece alkisliyorum

Arkadasin dedigi gibi et yeseydin makarna yerine daha iyi olurdu birde o 10 dk pilates ne kiz yarim saate cikar bari
Et sevmiyorum canım az vardı zaten bugün eşim yesin diye bıraktım makarna yaptım cumartesiye kadar bitirmek gerekirdi bir de bugün iş yerinde yiyebileceğim yemek yok resmen makarna yiyeceğim akşamda ali nazik bitti makarna yiyeceğim makarnalı bir gün olacakSen söyle ezogelin sevmiyorum o var yemekte bir de ekşili köfte var onunda kalorisi çok fazla makarnayla aynı şeye gelecektir karbonhidrat falanda yüksek yaniSquattan sonra hal kalmıyor canım çok ter döküyorum ama squatın bitmesine son 4 ondan sonra sabit bir squat yapacağım dediğin gibi en az yarım saatte pilates
3 çatal tavada sucuk
2 çatal patates kızartması cısss
peynir zeytin domates salatalık çay :)
bunlardan hariç 1 tane mandalina yedim
ama öldüm bittim yaaa
Güzel canım
Çok iyi canım doğru yoldasın tabi ki bana yetişeceksin az kaldı ben hala sayayım yerimde
Çok iyisin harikasın canım

Eksili kofteyi seviyorsan ye bence aksama baska caren yoksa en azindan bir ogun makarna yemis olursun bazen boyle durumlar olabilir sorun etme zaten spor da yapiyorsun diger gun telafi edersin canim. Evet az kaldi yetistim sana

Eksili kofteyi seviyorsan ye bence aksama baska caren yoksa en azindan bir ogun makarna yemis olursun bazen boyle durumlar olabilir sorun etme zaten spor da yapiyorsun diger gun telafi edersin canim. Evet az kaldi yetistim sana

Güzel yaptılarsa yerim aslında ama güzel mi bilemedim bu yemekhaneninkiler hep kötü oluyorDiğer günler telafi edemem sorun orada yarın akşam günah bir gün olacak

Sabah; 1 kupa limonlu ılık su
Öğle; 4 adet pişmiş top köfte + 1 ince dilim pişmiş patates + yarım kase biberli limonlu yoğurt

Arada bir nescafe içerim sanırım akşama da salçalı makarnam var 6-7 ymk kaşığı anca yerim belki daha az günü kapatırım bitki çayımla beraber

Bence iyisin cnm

Sabah: 1 dilim kasarli salamli tost.
Ara : 2 kucuk dilim kek.
Ogle: 1 dilim kasarli salamli tost.
Ara: 9lu cay
Aksam kv delerdeyim. Bilmiorum yazarim size

Gündüz çok az yiyorsun gibi geldi bana bu tosta iyi sardın kız Kv de de çok yemezsin sanmam bizim için tehlike annemiz

Şimdi 1 adet tulumba tatlısı yedim o kısa tombiklerdenArkadaşın bebeği olacakmış müjdesini vermek için getirmiş yemezsen olmaz dedi

canım bır kac gune gider diye umuyorum ya uzaktan geldi eşim memleketınden uzakta gorevde anlayacagın oyuzden arada gelıyolar boyle bizi görmeye. gercekten dıyete dair bise kalmadı sürekli tatlılar bılmem neler veremem kı böyle. anca gıtmesını beklıyrcegım tam gaz devam etmek icin

Az az yemeye çalış bari canım misafir ağırlamak zor kendine göre yemek yapamıyorsun çünkü

dün
sabah bı yumurta ıkı zeytın ıkı uc catal peynır ıkı cay kasıgı pekmez ıkı dılım ekmek
ogle yok
aksam maras yoresıne aıt eksılı kofte ıkı kucuk tabak yedım
bır dılım revani

cok yogunum bu ara hastaneye falan dun gıttım oyuzden yazamadım.

sular ıcıldı caykar ıcıldı spor yapıdı ekmek iki dilim bakım odevı yapıldı

Az az yemeye çalış bari canım misafir ağırlamak zor kendine göre yemek yapamıyorsun çünkü
aynen oyle yaa eşimle beraber ben az da yerım etsızde yerım ama mısafır olunca daha bi üstüne düşüyosun yemeklerın cesıt fazla olsun vs. görüümce görümcee görmeyeyım ömrümce dicem yakında da kız cok iyi biri allahtan

amaaaan bana bak keyfın yerıne gelsın kacıncı tatlı bu hafta bılmıyorum

Güzel canım menün çok abartı gelmedi banaİnsan misafire olmaz diyemiyor maalesef

Ahahha kendimi avutayım yani

Menüne yoruma gerek bile yok, verdiğin kilolardan belli canım

Doğum günün kutlu olsuuuunnnn gönlünden geçen her şey gerçek olsunnn
Gayet güzel gün olmuş canım
Sanırım menüm değişti, bu hali ile fena canım. Hatta salçalı makarnan bol yağlı değilse gayet başarılı
Afiyet olsun, ben olsam keki yemez onun yerine öğle ya da sabah daha bol yerdim ben cal açısından hesaplıyorum, o bakımdan dedim yanlış anlama
Şimdi 1 adet tulumba tatlısı yedim o kısa tombiklerdenArkadaşın bebeği olacakmış müjdesini vermek için getirmiş yemezsen olmaz dedi
Arkadaşına hayırlı olsun, 1 tane yenir güzel haber için, ölüm orucu yapmıyoruz sonuçta
Afiyet olsunnn demin they e de dedim, ama sen öğlen yemek yememişsin revani onla dengelemiştir diye düşünüyorum
Ay kızlar tam döndüm dedim bu kezde banlandım gittim ya, neyse geldim şimdi
Hoşgeldin

Ve menüm

Sabah ve öğle
Pastaneye kepekli sandwiç ekmeği yaptırdım. Boyu bu pastanelerde satıla sandwiç ekmekle aynı boy, ona peynir, domates, salatalık koydum. Yarısını sabah kahvaltıda, yarısını da öğlen yemeğinde yedim

Ara
1 çay bardağı ayran

Ara
1 avuç leblebi

Akşam
Izgara hamsi
Salata
1 bardak cola zero

Akşamı yemedim ama menü bu ben içeceksiz balık tüketeniyorum, cola da içmedim uzun zamandır, hem zero

Bugün sabahtan beri ders ders ders.. Demin mekik çektim, günün özetni vereyim hemen

2 lt su: +
Bitki çayı: -
Max 3 dilim ekmek: +
Spor: -
Spor ödevi: +
Bakım ödevi: +

Çok yağlı değil canım normal inşallah bakalım o 1 ama 2 oldu sonra neyse artık akşam az fazla yürüyeyim

Gayet iyi canım zeroda şeker yok diye biliyorum çok zararı olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…