Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

40 dk yürüdüm üstüne kardeşimle alışverişe gittik eve yeni girdim yorgunluktan ölüyorum zaten sabah 8.30 akşam 17.30 dersim vardı full o yüzden bugünlük squat falan yok. 2 lt su içtim yarın 3 yaparım umarım. Yarın jillian yapiciğim

Bakım ödevi de şimdi duşa girip çıknca kendime ayak ve bacak masajı yapiciğim. Ahh eski sevgilim olaydı o yapardı

Kizlar ara ara geldim okudum bütün sayfaları...yazmaya fırsatım olmadı bi türlü..

Ödevlerim tamam...
Yarım saatte yürüdüm...
SABAH 1 yumurta,1 dilim k.ekmegi..domates,yesil biber.1 kk .peynir
Ögle kucuk bi salkım üzüm
Ara 2 eti pirinc patlagi
Aksam 3 kaşık b.pilavı..yarim tabak k.kabak,yarim kase yogurt
Cayla 5 fistik,1 badem

Esime dedim béeele bele..ben diyete basladim..
Bunları yedim..çok yemisim öyle dedi..
Halbuki ben acimmm

Günaydınnn dün internet problemim yüzünden giremedim bu ara çok sıkıntılı eğer başkası girmek isterse yerime alabilirsiniz hergün giremeyebiliyorum yolunuzda başarılar diliyorum sizede Allah yardımcımız olsun sağlıkla zayıflayalım hepimizde...

Ya benim de öyle. Normalde de çok tuvalete giden insanım. Bir de suyu artırıp yeşil çay içince fena oluyor
Yatana kadar yarım litre daha su içip 2 litreye tamamlarsın artık

2 litreye rahatça tamamladım canımSquat hareketini yaptım amanın nasıl birşeymiş o akşam boyunca bacaklarım titredi yürürken şuanda da fena ağrıyor hamlaşmışım iyice ama durmak yok bugün 50 yapıcamMakarna yedim tabi akşam havuç mezesiyle beraber neyse alışacağım diyet menülerine

Dün

Sabah; 1 dilim patatesli börek

Öğlen ; 2 adet kadın budu köfte, 3 kaşık sade makarna, Cacık

Arada; Sade soda

Akşam; Yoğurt soslu makarna 5 kaşık, Havuç mezesi sadece yoğurtlu olarak 3 kaşık

Gün içinde 2 Litre su aşağı yukarı, 30 squat hareketi, 30 dakika rahat tempo yürüyüş

Biraz değişik yemişim farkındayım ama çalışınca vallahi iş yerinde ne çıkarsa ona uyum sağlıyorsun eşime de börek yapmıştım 1 haftalık sabah üşeniyorum işe gelmeden ısıtıyorum hemen 1 dilim börekten bir şey olmaz herhalde

Doydunmu peki canim ben olsam onu yemez oyle yemegimi yerdim ama cok guzel bir gun gecirmissin

Cok iyisin canim

Gunaydin canlarim.
Bende dun sporlarimi bitirdim cumartesi gunu ebru salli ile yaptigim plates beni baya zorladi.bacaklara calisiorum suanda.
Normalde dun yaptigim mekik ve squatta zorlanirdim.ama hic zorlanmadim.ins iyiye gitcek.

günaydın kızlaarr

menüleri paylaştık güzel tebrik ederim herkesi...birazda bilgi alışverişinde bulunalımmı?

metabolizmayı hızlandırmak,yag yakımının hızlandırmak , bagırsakları çalıştırmak için ne gibi şeyler yiyorsunuz ?
küçük kalorili ama doyurucu ne gibi tarifleriniz var...
ödem attırıcı çayla sular içiyormusunuz?tarif istiyorum...
diyetisyen önerileriniz varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…