Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Kahvaltı: yarım muz,sarı elma (saat:9.30)
öğle : yarım simit ve lor peyniri haşlanmış yumurta (13.00)
ara : 6 badem ,2 ceviz,8 fındık 15.00)
akşam : 3 kaşık pilav ,50-60 gr arnavut ciğeri ve 2 kaşık yoğurt(16.45)
az önce de 3 tane gün kurusu yedim ve 2 salatalık yer yatarım
Bunların dışında tam 1 saat spor yaptım ve yatmadan bi 30 dk daha bel bölgesi hareketleri çalışıcam

Kahvaltı: yarım muz,sarı elma (saat:9.30)
öğle : yarım simit ve lor peyniri haşlanmış yumurta (13.00)
ara : 6 badem ,2 ceviz,8 fındık 15.00)
akşam : 3 kaşık pilav ,50-60 gr arnavut ciğeri ve 2 kaşık yoğurt(16.45)
az önce de 3 tane gün kurusu yedim ve 2 salatalık yer yatarım
Bunların dışında tam 1 saat spor yaptım ve yatmadan bi 30 dk daha bel bölgesi hareketleri çalışıcam

VEEE
Kesinlikle tuz ve şeker hayatımdan çıktı ,deniz tuzu aldım süper lezzet tavsiye ederim öğütmeli deniz tuzu olarak satılıyor

Tüm gün derste olunca cevap veremedim hiç kızlar. Üniversitedeyim, tek yaşıyorum. Annem de gelince 2 günlüğüne sürekli bi yemek yeme, gezme hali var. Daha da kilo aldım :) Hep dışarıda yiyorum, çok zorlu olacak benim için. Bir de su hiç içmiyorum unutuyorum, nasıl olacak o iş bilmiyorum:KK43: Sporu spor olarak yapmadım ama 13643 adım atmışım :KK70:

Bugünkü yediklerimi yazayım şimdi;
Kahvaltı (09:00): Nesfit(1 su bardağı) + yarım yağlı süt(1/2 su bardağı)
Ara(10:45): Sade Türk kahvesi
Öğle(14:00): Mercimek çorbası + Yarım dilim ekmek
Ara(15:30): Yarım mandalina
Ara(17:30): Sade Türk Kahvesi + 15gr bitter çikolata
Akşam(19:30): Havuçlu zencefilli çorba + brokoli,börülceli yeşil salata+ 2 dilim anasonlu ekmek + (azıcık zeytiyağına bandırdım çok güzeldi..):KK17:

• 2 litre su : -
  • Max 3 dilim ekmek : +
  • 2 fincan yeşil çay : +
  • Spor : - (13643 adım, gün içindeki hareket)
  • Spor ödevi : +
  • Bakım ödevi : +
Spor ödevini yapıcam akşam, yeşil çayları da şimdiye sakladım :KK24:

İSTE MENUM

KAHVALTİ 07.30 1kkb.peynir 3 zeytin 1 tbe 1h.yumurta

SAAT 10.30 cay tek isirimlik cikolata

OGLE 13.30 1.5 kase tavuklu corba

SAAT 16.00 ½ armut ½ elma tek sekerli t.kahvesi

AKSAM yumurtali salata 1.5 kkb.peynir 1 tbe 3 zeytin cok az orijinal tereyagi

ARA 19.30 y.cay

SU 2 lt

2 lt su : +
Max.3 dilim ekmek : +
2fincan y.çay : +
Spor : izinli
Spor odevi : 30 mekik + 10 sguat.
Bakim odevi : +

Kizlar ben spor yapamiyorum 1 sene yasak ben de 30 mekik cektim 10 tane sguat yapabildim.

az önce eskı pantolonumu deneyeyım dedım hanı kocişte zayflarsam aradakı farkı gorsun dıye. neyse odaya gectık kocişe gozlerıne kapat dedim. sasırsın dıye. pantolon dızlerımde kaldı. kociş saka yapma duzgun gıy dedı. valla saka degıl cıkmıyo yukarı dedim. adam inanamadı zorla yukarı cekmeye calıstı şokların efendisi oldu:KK57::KK57: bense elimde su şişemle kalakaldım:KK53::KK53::KK53: yazık hala ınanamıyo bukadar şiştiğime ama tam destekcım:KK51:

Sporumu ve ödevlerimi yapamadım daha.
az önce eskı pantolonumu deneyeyım dedım hanı kocişte zayflarsam aradakı farkı gorsun dıye. neyse odaya gectık kocişe gozlerıne kapat dedim. sasırsın dıye. pantolon dızlerımde kaldı. kociş saka yapma duzgun gıy dedı. valla saka degıl cıkmıyo yukarı dedim. adam inanamadı zorla yukarı cekmeye calıstı şokların efendisi oldu:KK57::KK57: bense elimde su şişemle kalakaldım:KK53::KK53::KK53: yazık hala ınanamıyo bukadar şiştiğime ama tam destekcım:KK51:

Ahahahah benimkilerde öyle. Kocam göbek katlarımı sayıyor artık :KK70: ama benimkide destekçim. Az önce cekirdek istedi ama olsun:KK70:

Hepinizin menüleri çok güzel. Benim yediklerim fazla geldi gözüme sizinkileri okuyunca :KK70:
Yalnız emelcim sana spor yasak oldugu halde mekik ve squat yapmışsın zararı olmasın ?

Son düzenleme:
Bu arada sporumu yaptım. Üstteki sporumu yapmadım mesajımı akşam yazmıştım yollamamışım silmeyi unutup yollayınca oda cıkmış:KK70: neyse günün özetini yapayım

Gün 75
  • 2 litre su : +
  • Max 3 dilim ekmek : +
  • Spor : +
  • Spor ödevi : +
  • Bakım ödevi : +

:KK70:
Sporumu ve ödevlerimi yapamadım daha.

Ahahahah benimkilerde öyle. Kocam göbek katlarımı sayıyor artık :KK70: ama benimkide destekçim. Az önce cekirdek istedi ama olsun:KK70:
ayyy o gobek olayımızda var... gecen gun bana dogru konusuyo ama ne dedıgını anlamıyorum. dedım ne dıyosun hıc bıse anlamıyorum. dedıkı senınle konusmuyorum gobegınle sohbet edıyodum e oda artık bı bırey ısım koyalım hatta dedı:KK70: bende cay hazırladım halleylı gofretli cıpslı :KK17::KK17::KK17:

Kizlar ben ilkokulda cok zayiftim cok net hatirliyorum siddetli bir ruzgarda direge tutunarak suruklenmekten kurtuldum

Ortaokulda Regl olmamls kg aldim unv de de 90 gordum diyet ve sporla 60 a indim sonra yefim yedim 102 yi gordum ve gelinligimi 102 ile giydim dusunun artik

Neyse ki suan 7 ye az kaldi beraber basaricaz insallah.esimde cok zayiflama diyo sanirim kiskaniyor :-)

Kiyafetlerimi yeniledim yeni aldiklarimda bollasmaya basladi super yaaaa ayyy coook hos bi duygu

Kizlar ben ilkokulda cok zayiftim cok net hatirliyorum siddetli bir ruzgarda direge tutunarak suruklenmekten kurtuldum

Ortaokulda Regl olmamls kg aldim unv de de 90 gordum diyet ve sporla 60 a indim sonra yefim yedim 102 yi gordum ve gelinligimi 102 ile giydim dusunun artik

Neyse ki suan 7 ye az kaldi beraber basaricaz insallah.esimde cok zayiflama diyo sanirim kiskaniyor :-)

Kiyafetlerimi yeniledim yeni aldiklarimda bollasmaya basladi super yaaaa ayyy coook hos bi duygu

ay darısı basıma bende eskılerın ıcıne gırmek ıstıyorum bıdahada bu kılolara cıkmak ıstemıyorum yolda yururken bıle butun kaldırımları dolduruyomus gıbı hıssedıyorum bide benım kafam kucuk kalıyo vucudum buyuyo dev yavrusu gıbı tovbe Allahım :KK45:

Evet bende geldim. Raporumu vereyim.

Kahvaltı
Kepekli ekmek ile beyaz peynirli tost
1 kupa yeşil çay

Öğle
1 kase yoğurt
1 muz

Akşam
Salata ve balık

Ara
Yeşil çay

19.10.15/75
  • 2 litre su : +
  • Spor : yok
  • Spor ödevi : 50 squat
  • Bakım ödevi : yok

Sabah su ile açılış
Kahvaltı 1 h.yumurta, domates salatalık biber maydanoz 1 çatal t.peyniri 2 lokma ekmek
Ara. T.kahvesi
Öğle yarım peynirli pide(ekmek hakkımı kullandım)
Ara armut
Akşam yarım kepçe patates yemeği, yarım kepçe den az kesme çorba

Kaçamak: yok
2 lt su: az sonra tamam
3 dilim ekmek: +
2 fincan y.çay:+
Spor:+
Spor ödevi: yürüyüş ve ip atlama
Bakım odevi: çocuklar uyuyunca mutlaka

X