Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

günaydın kızlaarr:KK24:

menüleri paylaştık güzel tebrik ederim herkesi...birazda bilgi alışverişinde bulunalımmı?

metabolizmayı hızlandırmak,yag yakımının hızlandırmak , bagırsakları çalıştırmak için ne gibi şeyler yiyorsunuz ?
küçük kalorili ama doyurucu ne gibi tarifleriniz var...
ödem attırıcı çayla sular içiyormusunuz?tarif istiyorum...
diyetisyen önerileriniz varmı?
Canim tarcin kabugunu bi surahiye atıp, gün boyu icebilirsin..tatlı krizlerine birebir..istahıda azaltıyor

Gordum saol cnm sen kac kilodasin hedefin ne boy kac bilgi ver biraz hemde tanisiriz
Ben 1.70 boyda 64.8 kilodayim
masallah boyuna,1.60 boyum...:KK69:
Canim 29 yasindayim,2 cocuk ..74.5 kiloydum dün..
Bi an öne senin kilonda olmak gibi bi hedefim var..aslinda 55 olmak istiyorum tabi..

Yaaa Evelynn Evelynn ben spor yapamıycam dimi sadece ödev mi yapıcam mekik squat falan

Evet canım spor için + koyabilirsin sen

Gunaydin. Evelynn Evelynn . Dun resim ekleyemedim. Tartimada guvenemedim. Ilk kilomu gunceller misin?

Güncelliyorum canım

Gunaydin canlarim.
Bende dun sporlarimi bitirdim cumartesi gunu ebru salli ile yaptigim plates beni baya zorladi.bacaklara calisiorum suanda.
Normalde dun yaptigim mekik ve squatta zorlanirdim.ama hic zorlanmadim.ins iyiye gitcek.

Çok daha iyiye gidecek. 200 squat yapacağız zamanla :KK70:

menüleri paylaştık güzel tebrik ederim herkesi...birazda bilgi alışverişinde bulunalımmı?

metabolizmayı hızlandırmak,yag yakımının hızlandırmak , bagırsakları çalıştırmak için ne gibi şeyler yiyorsunuz ?

Kuzum şimdilik aklımda mistik çay var. Bu akşam deneyeceğim.
Onun dışında bilindik şeyler var.
Gece acıkınca, tatlı krizi gelince tarcınlı süt içmek gibi. Ama ben de işe yaramıyor tabi :KK70:

Günaydınnn kizlarr
Günaydın canım :KK49:
Gunaydin canlarim.
Bende dun sporlarimi bitirdim cumartesi gunu ebru salli ile yaptigim plates beni baya zorladi.bacaklara calisiorum suanda.
Normalde dun yaptigim mekik ve squatta zorlanirdim.ama hic zorlanmadim.ins iyiye gitcek.
Günaydın canım benim ilk günümdü dün squatta şuanda bacaklarım felaket ağrıyor 30 anca yapabildim en son titriyordum:110:Hamlaşmışım demek ki zamanla alışacak:KK76:

Günaydın canım ben sabahları ılık suya limon içerek güne başlayacağım :KK50:yeşilçay vazgeçilmezimiz:21:Öğle yemeklerinde yoğurda kırmızı pul biber ve limon sıkarak yiyorum uzun zamandır arada kaçamaklar yapsam da işe yaradığını duydum denemek istersin belki:KK53:
Canim tarcin kabugunu bi surahiye atıp, gün boyu icebilirsin..tatlı krizlerine birebir..istahıda azaltıyor

Günaydın kızlarrr
Dünden daha sağlıklı bir gün geçirelim bugunnn:)

Bende mistik çayını duymuştum arkadaşımdan kokusunu çok severim tadı da nefis bulursam bu akşam alayım marketten akşamları da onuda tüketirim :KK54:

masallah boyuna,1.60 boyum...:KK69:
Canim 29 yasindayim,2 cocuk ..74.5 kiloydum dün..
Bi an öne senin kilonda olmak gibi bi hedefim var..aslinda 55 olmak istiyorum tabi..
Iri kemikli bi yapim var.ne kadar kilo versemde zayif gozukmuyorum .boy azda olsa var. 64 degil 55 olmam lazim.gayret ediyorum.cocuk yok benim

Günaydın canım :KK49:

Günaydın canım benim ilk günümdü dün squatta şuanda bacaklarım felaket ağrıyor 30 anca yapabildim en son titriyordum:110:Hamlaşmışım demek ki zamanla alışacak:KK76:

Günaydın canım ben sabahları ılık suya limon içerek güne başlayacağım :KK50:yeşilçay vazgeçilmezimiz:21:Öğle yemeklerinde yoğurda kırmızı pul biber ve limon sıkarak yiyorum uzun zamandır arada kaçamaklar yapsam da işe yaradığını duydum denemek istersin belki:KK53:

Bende mistik çayını duymuştum arkadaşımdan kokusunu çok severim tadı da nefis bulursam bu akşam alayım marketten akşamları da onuda tüketirim :KK54:
Aynen cnm bende oyle dusunuyorum.plates sikilasmada cok ise yariyor.ilk 2 gun cok agridi yuruyemedim.ama sonra alistim.sende alisirsi

günaydın herkese bende katılmak istiyorum aranıza
bu sabah tartıldım 61.2 dün başladım diyetime yalnız ben hem çalışıyorum hem de 2 yaşında bir oğlum var spora dermanım olmuyor hem de vaktim yok malum ev işleri her gün değil de arada yapsam olur mu

Aynen cnm bende oyle dusunuyorum.plates sikilasmada cok ise yariyor.ilk 2 gun cok agridi yuruyemedim.ama sonra alistim.sende alisirsi

Pilates hiç yapmadım canım ufaktan ona da başlarım gibi sadece squat hareketiyle kalmak istemiyorum bir de akşamları herhangi bir saatte yapsak olur mu acaba sonuçta ne ara yemek yiyip işlerin bittiği belli olmuyorda :KK53:

yogurt iyi bir yağ yakıcı zaten limon ve pul biberde eminim etkili oluyordur.
denicem teşşkr ederim:)

ılık limonlu su ve ginde 3 fincan yeşil çay içiyorum bende...

bende diyetisyenimden aldıgım tavsiyeleri paylaşıyım kızlar..belki uygulayanlar vardır.

*ara ögünleri kaçırmamamı bunun metobolizmamı hızlandırdıgını söylerdi
*zencefil zerdeçal tarçın pul biber baharatlar metobolizma hızlandırmada birebir
*günde 2 ögün kalsiyum muhakak önerirdi
*patates bezelye havuç mısır pirinç şeker yasaklamıştı
*günde 1 adette sade maden suyu önermişti.

listelerim duruyor hala isteyen olursa paylaşabilirim.

bu önerilere ve spora uyarak 3 hafta 4 kilo vermiştim...

Yoğurt kürüne bende başlıyorum bugün, sabahlarıda elma sirkeli su içicem, içinde katkı maddesi varmış ama çok zararı olmaz diye düşünüyorum

Günaydın cnm bende yoğurt yiyip süt içenlerin içmeyenlere göre daha kolay kilo verdiğini duymuştum.
Ben sabahlari mantarlı omlet falan yapiyorum kendime tek yumurtadan ve 4 tane orta boy mantardan.
Canım makarna çektigindede domates soslu kepekli makarna yiyorum bi tabak makarnaya hic yağ eklemiyirum dmates sosunu yaparken 1 kaşık sivi yag ekliyorum sadece

günaydın herkese bende katılmak istiyorum aranıza
bu sabah tartıldım 61.2 dün başladım diyetime yalnız ben hem çalışıyorum hem de 2 yaşında bir oğlum var spora dermanım olmuyor hem de vaktim yok malum ev işleri her gün değil de arada yapsam olur mu

Canım şuan bir arkadastan haber bekliyorum. Katılmazsa seni alalım gruba.

Pilates hiç yapmadım canım ufaktan ona da başlarım gibi sadece squat hareketiyle kalmak istemiyorum bir de akşamları herhangi bir saatte yapsak olur mu acaba sonuçta ne ara yemek yiyip işlerin bittiği belli olmuyorda :KK53:

Olur canım hangi saatte uygunsan yapabilirsin.

yogurt iyi bir yağ yakıcı zaten limon ve pul biberde eminim etkili oluyordur.
denicem teşşkr ederim:)

ılık limonlu su ve ginde 3 fincan yeşil çay içiyorum bende...

bende diyetisyenimden aldıgım tavsiyeleri paylaşıyım kızlar..belki uygulayanlar vardır.

*ara ögünleri kaçırmamamı bunun metobolizmamı hızlandırdıgını söylerdi
*zencefil zerdeçal tarçın pul biber baharatlar metobolizma hızlandırmada birebir
*günde 2 ögün kalsiyum muhakak önerirdi
*patates bezelye havuç mısır pirinç şeker yasaklamıştı
*günde 1 adette sade maden suyu önermişti.

listelerim duruyor hala isteyen olursa paylaşabilirim.

bu önerilere ve spora uyarak 3 hafta 4 kilo vermiştim...

Patates ve pirinçten vazgecemiyorum ben ya. Onun dısındakileri denemeye calısacağım

Yoğurt kürüne bende başlıyorum bugün, sabahlarıda elma sirkeli su içicem, içinde katkı maddesi varmış ama çok zararı olmaz diye düşünüyorum

Hiç içemem bennn bigün limonlu su içtim de butun gun karnım ağrıdı

aynen cnm bende yatmadan yarım saat önce falan yapabiliorum, çünki zaman kalmıyor.mutfak çamaşır bulaşık falan falan yok yani... :)

canım zaten herkes mekik ve squat listesini telefonuna eklemiştir. sadece bakım ödevi yazsan yeter.

Yok canım. Sadece mekik veya squatla kalmayacak. Ağrılarımızın gecmesini bekliyorum. Yarın plank eklemeyi de düşünüyorum spor ödevine.

Yok canım. Sadece mekik veya squatla kalmayacak. Ağrılarımızın gecmesini bekliyorum. Yarın plank eklemeyi de düşünüyorum spor ödevine.
ne ağrısı canım. bide ya hem plates hem mekik hemde squat bide o ağır olcak ya. ben mesela şuan mekik 30 yaptım squat 50 plateste yaptığım hareketleride 30 yaptım. yapma gözünü seviyim :KK43:

X