Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Selam kizlaaarrr

Sabah
Sutlu nescafe

Oglen
1\4 gozleme
2 kasik patates salatasi
1 adet sekerpare
3 bardak cay

Wuuhhuuuu yasasin yemek yemeeeekkk

Aksam
2 kasik etli nohut
2 kasik pilav
2 catal patates kizartmasi
2 catal cigirtma
1 kase salata
2 dilim baklava
3 bardak cay

Ooohhh yaradi yav napim oglen kv.aksam kardesim yedimde yedim 1 kilo aldim galiba

Ohh ohh şifa olsun kas olsun yağ olmasın

Kusura bakmayin kizlar dun aksam bazi nedenlerden dolayi giremedim

Bugun sabah : 2 bardak cay bir catal falan yumurta cok az bal

Ogle : Yok

Aksam : Kurufasulye pilav yedim bide kola ictim

Nar yedim , kremasi az kahve ictim yarim kasede yogurtlu corba ictim

Bugun 1.5saat yurudum

Önemli birsey değildir umarım kuzum

candy_candy 2 kedi annesi gayet iyi. Ama eşi birazcık fazla gaza maruz kalmış dolayısıyla oksijen tedavisine gidiyormuş. Ondan dolayı gelemiyordur. Ama ikisinin de sağlık durumu gayet iyi :)

Şok şok şok olay olay olay bu listede bu kadar yiyecek en son kişi sensin diye düşünüyorsum yarın halledersin hoş sen bol bol hareket et de erisin yesikleri
Geçmiş olsun canım. Sana cola içeceksen zero, ama aslında kuru fasulye pilavın yanına ayran öneririm inan çok yakışıyor
Sabah : tost çay

Öğlen : mercimek çorbası biftek cacık

Akşam: 7 ızgara tavuk kanat 1 patatesin kızartması

Su: 1 lt malesef
Spor yok bakım yok

Vize haftam bu yüzden çok giremiyorum. Öpüldünz :*
Kolay gelsin canım. Kanatlar küçüktür diye tahmin ediyorum. Patatesi de kızartma yerine fırın öneririm çok kezzetli oluyor tabi yurtta değilsen ya da ailenin yanında kalıyorsan diyetim. Vizelerin için başarılar dilerim

Bence gayet iyisin cnm.
Ben aksam yemeklerinde sebzeyi 1 tabak yesende bisey demem. Cunki ekmek yemiosun. Pilav yemiosun.
Bence gayet iyisin cnm aynen boyle devamm

Menüde Düzeltme !!!

Kahvaltı: 2 haşlanmış yumurta + 1 kk peynir + 3 adet zeytin + 1 dilim dukan ekmeği (küçük bir kek dilimi) (gerçekleşti)

Ara: 1 fincan yeşilçay, 1 bardak zero kola (doğumgünü vardı pastadan yemedim sadece kola içtim)

Öğlen: Havuç-turp salatası + 1/3 simit (bi simit alıp 3'e bölüyoruz kızlarla )(gerçekleşti)

Ara: Yeşilçay, 1,5 pors. meyve

Akşam: 1 parça ızgara tavuk + 1 kase yoğurt + 3-4 minnak çatal peynirli makarna (kızımın çatalıyla kızım tabağından peynirleri ayıklarken accık yedim) + salata + 1 kase haşlanmış hardal otu (muazzamm güzel bişey bildiğin ot semizotu gibi limonlu yeniyor )

Gece: türk kahvesi + 55 cal çikolata (hiç gece kahve içmem de arkadaşım bizdeydi içtik beraber)

Menude duzeltme var malesef.
Kizarmis tavuk 1 adet kucuk minnak bi but.
3 kasik pirinc pilavi
3 kasik coban salata.
1 bardak ayran.
2 catal muhallebili etimek.
Sekersiz cay.
1 avuc bile degil cekirdek.
Bittti.
Baya az yedim ama baska bisey yoktu yani

Sen boyle bir suru bir suru yazion ya cok yemissin gibi geliyor.
Okuorum fazla bisey yok yani bana gore

Sabah; Tost ekmeğiyle yarım yağsız kaşarlı tost + 1 kupa limonlu ılık su
Ara; 2 kupa zencefilli limonlu çay + 1 minik kare bitter çikolata
Öğlen; Yarım kase mercimek çorbası + 2 çtl rosto köfte + 3 ince dilim pişmiş patates + 1 kase limonlu biberli yoğurt

Ara; Şekersiz sade Nescafe + 1 ad.şekerpare
Akşam; 1 tabak kıymalı yoğurtlu haşlanmış karnabahar

10.11.2015

• 2 litre su : +
  • Max 3 dilim ekmek : 1 dilim ekmek +
  • 2 fincan bitki çayı : 1 kupa limonlu ılık su + 2 kupa zencefilli limonlu çay +
  • Spor : 40 dakika yürüyüş +
  • Spor ödevi : 190 squat (50li setler halinde set arası 2 dakika mola) + 100 sn.plank +
  • Bakım ödevi : +

çok güzel canım menün sporun herşeyin tastamam

canım ekmek çok kaçmış harbiden yahu

neyseki sporlar tamam bende de sporlar eksik

oooooohhh sefan olsun çeşit çok ama miktarlar az senin sefan da charmant usulü olmuş

Sabah : tost çay

Öğlen : mercimek çorbası biftek cacık

Akşam: 7 ızgara tavuk kanat 1 patatesin kızartması

Su: 1 lt malesef
Spor yok bakım yok

Vize haftam bu yüzden çok giremiyorum. Öpüldünz :*

canım tavuğun kanadını hiçbir şekilde yemeni önermem ızgara tavuk yiyeceksen but ya da göğüs yemelisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…