Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Bezelye sebze ve genele bakarsak saglikli bir yemek.
Makarnada vardi.
Ekmek yemedim. Onun yerine makarna yedim gercekten guzeldi.
Sabrettim hepsini yemedim. Koca bi tabak onumden ucup gitti yaa
Az yemen iyi canım boşver bize yararı olacak maalesef güzel olsalar da

Niye oyle olduki cnm ya

Spor yapamıyorum yürüme dışında, hafta sonlarıda kaçıyor maalesef

Sıkma canını 3 haftada ben de 2 kilo verdim, ama düzenimiz oturuyor, sağlıklı veriyoruz verdiğimiz kiloları almıycaz

İnşallah canım

Can sıkmak yok canım sonuçta veriyorsun bak sağlıklı verişler bunlar
Fazla da canımı sıkmıyorum canım, sağlık olsun az da olsa gidiyor, spora başlamam lazım tekrar

Fazla da canımı sıkmıyorum canım, sağlık olsun az da olsa gidiyor, spora başlamam lazım tekrar
Kesinlikle spor fark ettiriyor canım geçen hafta pilates yapmaya başladım günde 10 dakika bile işe yaradı squat programıyla beraber bol su tüketmek gerek ayrıca

charmant canım verdigin linkteki yazıyı okudum çok feci ...bizde öyle birşey olmaz demi..olmamamsı için napmalıyız?

pilates olarak ne yapıyorsun canım...cdden filanmı?
Ebru Şallının bacak inceltme egzersizi var canım o zaten benim işime yarayacak diye onu yapıyorum gerçi o rahat 30 dakika falan sürüyor sürekli açamıyorum tv den eşim baktığı için hareketler aklımda kaldı rahat 10-15 dakika yapıyorum

charmant canım verdigin linkteki yazıyı okudum çok feci ...bizde öyle birşey olmaz demi..olmamamsı için napmalıyız?
Kuvvet antrenmani yapmak gerekiyor canim. Agirlik calismak pilates yapmak gibi sadece kardio yetersiz kalir evet yaglar oyle yakilir ama bir taraftan da skilasmak gerekiyor. Agirlikla calismak bizi o gordugumuz kasli kadinlar gibi yapmaz korkmayin. Testesteron hormonu takviyesiyle o hale geliyor onlar biz sadece ufak agirliklarla idman yapmaliyiz. 2 en fazla 5 kg ile calisilabilir. Ozetle kardio deri altindaki yaglari eritmeye buyuk oranda yardimci olur, agirlik calismalari vs.kaslarimizi yapilandirip sıkı olmamizi saglar

Esinin yanindami yapiyorsun

peki buna ne zaman başlamalıyım bir taraftan kardiyo yaparken bir taraftan agırlıkmı çalışmalıyım.kardiyo evde yapılıyor iyide agırlık nasıl çalışacagız???

peki buna ne zaman başlamalıyım bir taraftan kardiyo yaparken bir taraftan agırlıkmı çalışmalıyım.kardiyo evde yapılıyor iyide agırlık nasıl çalışacagız???

Kucuk dambillar alabilirsin alamiyorsan su siseleriyle calisabilirsin. Kol hareketleri belli zaten burdan anlatmak zor oluyor :) mekik cekerken agirliklari gogsunde caprazlayarak yapabilirsin, ayak bileklerine agirlik baglayarak hareket yapabilirsin, squatlari elinde agirlikla yapabilirsin, agirliklari degisik sekillerde kullanabilirsin yani. Setler halinde yaparak.. İnternetten arastir tatlim. Az agirlik cok set inceltip sıkılastirir. Cok yuksek agirliklar kas kutlesini buyutur. Yavastan baslayabilirsin calismaya. Programi kendi duzenine gore ayarlayabilirsin mesela haftada uc- dort gun agirlikla calis.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…