Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Bir gun kardio- pilates, birgun agirlik antrenmani bir gun dinlen. Bu sekilde siraya koy duzenle kendine gore :KK66: o aradaki dinlenme olmali cunku kaslar bir gun sonra dinlenme suresinde kendini yeniler. tu_bi tu_bi

Bir gun kardio- pilates, birgun agirlik antrenmani bir gun dinlen. Bu sekilde siraya koy duzenle kendine gore :KK66: o aradaki dinlenme olmali cunku kaslar bir gun sonra dinlenme suresinde kendini yeniler. tu_bi tu_bi
Anladım canım. ..ben genelde Leslie ile yürüyüş yapıyordum.1 kglik dambillarim var bazı bölümlerinde onlarla çalışıyorum. Haftada bir gun dinleniyorum.biraz daha kilo verimi sıkılaşma programına başlasam diyordum...

Anladım canım. ..ben genelde Leslie ile yürüyüş yapıyordum.1 kglik dambillarim var bazı bölümlerinde onlarla çalışıyorum. Haftada bir gun dinleniyorum.biraz daha kilo verimi sıkılaşma programına başlasam diyordum...
Evet o kardio sayilir. 3 mil olani ideal. Uzerine pilates yapabilirsin. Ertesi gun agirliklarla yapabilecegin hareketler var setler halinde internetten arastir. Onlari yapabilirsin. Bolge bolge calis. Ertesi gun dinlen. Ahhh yakin olsan calistirirdim daa neyse idare edicez artik :KK66: belin ve boynuna cok dikkat et.:KK19:

Ben bundan 2-3 ay önce diyetisyene gitmiştim ve maalesef hiç bi katkısı olmadı :KK43: annem tutturdu yarın konturole gidelim diye :KK43: ama ben biliyorum herşey bende bitiyor diyetisyene gerek yok ben zaten herşeyi biliyorum artık diyetle ilgi

slm kızlarr
kilo bildirimi yapamadım adetim 4 gün gecikmeli bir geldi gözüm hiçbişey görmedi gerçekten,bavul gibiyim sabahtan beri adetten dolayı ,yarın tartılır bildiririm ama bu hafta spor yönünden verimli geçmedi ha adet geldi ha gelcek derken versem versem 500 gr gitmiştir en fazla:KK12:
Kahvaltı
simit 4/3 ü kadar yedim
haşlanmış yumurta
ıhlamur
Öğle
ev yapımı çok az erişte
2 küçük turşu

Ara
1 kase aşure

Akşam
3 ızgara köfte ve 1 bardak ayran

kızlar hepiniz süpersiniz tebrik ederim
ben adetli olduğum için yarın da çıkmak istemiyorum tartıya morelim bozulcak çok şişkinlik var en güzeli haftaya tartılmak ve perşembe spora başlıcam tam gaz devam etcem

slm kızlarr
kilo bildirimi yapamadım adetim 4 gün gecikmeli bir geldi gözüm hiçbişey görmedi gerçekten,bavul gibiyim sabahtan beri adetten dolayı ,yarın tartılır bildiririm ama bu hafta spor yönünden verimli geçmedi ha adet geldi ha gelcek derken versem versem 500 gr gitmiştir en fazla:KK12:
Kahvaltı
simit 4/3 ü kadar yedim
haşlanmış yumurta
ıhlamur
Öğle
ev yapımı çok az erişte
2 küçük turşu

Ara
1 kase aşure

Akşam
3 ızgara köfte ve 1 bardak ayran
Bugunün gayet güzel:KK66: ben de şuan reglim nutella kavanozunda yaşamak istiyorum seni çok iyi anlıyorum :KK70: benim de -500 gitmiş, ama regl ilk gğn ya, daha vermişimdir diye düşünüyorum:KK66:

Menüm

Sabah
1 açmanın 1/4
Sade nescafe

Öğlen
Kepek ekmeğine avuç içi büyüklüğünde peynirli tost

Akşam
Tavuk suyuna çorba
Fırında bol baharatlı acılı tavuk

Günün özeti
2 lt su: +
Max 3 dilim ekmek: +
Spor: + (yürüyüş)
Spor ödevi: +
Bakım ödevi: +

Herkese selam
Menüm
Kahvaltı
1 haşlanmış yumurta
Yarım dilim ekmek
1 çatal peynir
Şekersiz çay

Ara 1 fincan sütlü türk kahvesi şekersiz

Ögle 1 kase karnıbahar yoğurtlu

Ara 1 yeşil çay 1 çay kaşığı balla

Akşam 1 kase taze fasulye
1 dilim ekmek
2 kaşık yoğurt
Yağsız salata

40 dakika aerobik
Akşam 9.00 da 40 dak pilates yapıcam
2 litre su

İyi akşamlar canlar:KK15::KK200::KK15::KK200:

Kahvaltım:2 dilim kepek ekmeği
2 yumurta(tavada),5 zeytin
1 kupa sütlü neskafe

Ara öğün:1 tane armut(orta boy)

Öğle yemeğim:1 tabak pırasa yemeği
1 kase ayran çorbası,3-4 kaşık yoğurt

Ara öğün:1 tane elma(yeşil)

Akşam yemeğim:1 tabak pırasa yemeği
1 kase ayran çorbası,yarım kase yoğurt

3 litre su

:KK200:Spor:KK200:
50 squat
50 squat(5 kg ağırlık ile)
100 mekik

Sabah: 2 dilim tost ekmeğine tost şekersiz çay 1 mandalin

Ara: şekersiz kahve bi probis

Öğlen : bi tane sosis yedim sadece vaktim yoktu bi soda

Akşam : bol limonlu sarımsaklı brokoli haşlama 3 yemek kaşığı pilav

Su : 2 lt spor : 9 km yürümüşüm gün boyu düzenli spora başlarım bikaç güne dilerim.

300 gr vermişim sadece

Menüm

Sabah
1 açmanın 1/4
Sade nescafe

Öğlen
Kepek ekmeğine avuç içi büyüklüğünde peynirli tost

Akşam
Tavuk suyuna çorba
Fırında bol baharatlı acılı tavuk

Günün özeti
2 lt su: +
Max 3 dilim ekmek: +
Spor: + (yürüyüş)
Spor ödevi: +
Bakım ödevi: +
Menün süper tatlım:KK66:

Sabah: 2 dilim tost ekmeğine tost şekersiz çay 1 mandalin

Ara: şekersiz kahve bi probis

Öğlen : bi tane sosis yedim sadece vaktim yoktu bi soda

Akşam : bol limonlu sarımsaklı brokoli haşlama 3 yemek kaşığı pilav

Su : 2 lt spor : 9 km yürümüşüm gün boyu düzenli spora başlarım bikaç güne dilerim.

300 gr vermişim sadece
Ühühü ben brokoli yemeyi ösledim:KK1: hoç bi yerde bulamadım kendüsünü :KK45:

Canım kilo almamanda güzel bir şey moral bozmak yok gidecek elbet hepimiz misafirliğe gittiğimizde ya da misafir geldiğinde öyle durumlarla karşılaşıyoruz sonuçta bunun bir süresi yok kafamıza koyduk ya 1 aya ya 1 seneye istediğimiz kiloya kavuşacağız tabi 1 sene sürmesinde kavuşmamız:KK53:
birde ben burda takılırken daha azimli oluyorum sımdı mısafırden dolayı sureklı yazamıyorum gorumcemde obur cubur cok sevıyo ama gıt gıde sankı azmim düşüyo yakında gruptan cıkarsam sasırmayın ıkı haftamda bosa gıttı bıktım ya :cry:

X