Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Sabah; 1 tost ekmeğini yarıya bölüp diğerinin üstüne kapatmış şekilde yarım kaşarlı yağsız tost + 1 kupa limonlu ılık su
Ara; 2 kupa ıhlamur
Öğlen; Yarım kase kuskus çorbası + karnıyarığın içini yiyebildim 2 çatal falan + 1 kase limonlu biberli yoğurt + yarım dilim kepek ekmeği
Akşam; 4-5 yemek kaşığı salçasız bulgur pilavı + yarım ince dilim pırasalı börek + 2 ad.kuş başı et + 1 ymk kaşığı çoban salatası + 2 ymk kaşığı nohut + 1 kupa zencefilli limonlu çay

Kızlar bundan sonra diyet bitene kadar misafirliğe gitmek yok bu insanlar neden anlamakta zorlanıyor anlamıyorum gittiğimiz evde bir yaşlı teyze var anlamadı laftan yok siz yemezseniz bende yemem neden böyle yapıyorsunuz çok üzülüyorum falan ağlayacak neredeyse koyduğu tabaktan 2-3 kaşık pilav geri bile koydum başkası nohut ekledi hemen uyuz oldumBakın dedim sonunda ben 1 aya yakın zamandır uğraşıyorum bu akşam yersem herşey boşuna gider neredeyse ağlayacaktım zorlamalarından sonra bıraktılar tabaktakileri bitirmeye çalıştım işte

05.11.2015
  • 2 litre su : +
  • Max 3 dilim ekmek : böreği sayarsak 2 dilim anca oldu +
  • 2 fincan bitki çayı : 1 kupa limonlu su + 2 kupa ıhlamur + 1 kupa zencefilli limonlu çay
  • Spor : 40 dakika orta tempo yürüyüş +
  • Spor ödevi : 155 squat + 90 sn plank + 10 dakika pilates +
  • Bakım ödevi : +

Cnm benimmm uzulme bisey olmaz ya.
Yiyebildigin kadar az ye .

vay vay vay yorumlara gel

1 aya kalmaz diyetisyen olup çıkıcan haa

limonlu biberli yogurt ohhh şifa olsun 155 squat maşallah squata yeni başladım
misafirlikte diyetteyim deyince ısrar aşırı oluyo.
doydum öncedende bişeyler atıştırıp geldim deyince ısrar yok

canım benim keşke siz yemezseniz ben de yemem dediğinde siz bilirsiniz deseydin

akşam yediklerin çok değil canım hepsi bi servis tabağına sığar

benim de yeni mottom bu.. tabağa sığacak kadar yicem bundan sonra

vay vay vay yorumlara gel

1 aya kalmaz diyetisyen olup çıkıcan haa
Ahahha artsitlik taslamışım az
limonlu biberli yogurt ohhh şifa olsun 155 squat maşallah squata yeni başladım
misafirlikte diyetteyim deyince ısrar aşırı oluyo.
doydum öncedende bişeyler atıştırıp geldim deyince ısrar yok

Alıştım 3 set halinde yapıyorum canım 1 dakika arayla vücudum şekle girmeye başladıilk 30 yaptığımda sonraki gün merdivenlerden inerken ağladım resmenağırlık kullanmadan yapıyorumİşten gittiğimiz için yemediler canım eve gidelim evde yeriz dedikçe olmaz darılırız bir sürü lafİş yerindeki bir abi de kendi yiyor ben gözüne batıyorum zorluyor ben tartışıyorum hep onunla da

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…