Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

akşam yemeyince zor olur canım .sabaha kadar diren :) ev işi yaparken harcadığın kalorıyı nasıl hesaplıyorsun kız
Bende bugün bi ton iş yaptım

Evet sezaryen doğum yaptım acaba grupta varmı aynı durumda olan diye merak ettim.

Tatlim gecmisini bilmiyorum ama suan evet az yiyor olabilirsin fakat kalorisi daha dusuk besinler almayi denemelisin sabah mucver degil de bir dilim ekmek yeseydin aksam dolma degilde bir tabak kabak yemegi yeseydin cok guzel olurdu. Karbonhidrat az almalisin yoksa bosa kurek cekersin. Vazgecme sakin mutlaka basaracaksin yeni dogum yaptiysan acele etme yuruyusle devam et.

Haklısın canım, benim de hsg ve sonra zorlamama düşümcem var, önce fit olmalıyım benim de eşim sen gibi spor hocası, sporcu.. O sağolsun dengeliyor beni inşallah istediğimiz kiloya ulaşırız
Sinirimin buradaki konu ile alakası yok kızlar ya, hastaneyle ilgili sinirlendim
Canım geçmiş olsun, haşimo hast ile ilgili mi? İyi misin?
Canım menün çok güzel, sufle yediysen de haftalık ödülün olsun, zaten miden küçülmüştür, koca 1 kase yiyemezsin, ama sadece tatlı isteği ise, tarçınlı süt dediğim gibi
Afiyet olsun canım, sen yazınca fark ettim ki 3 haftadır falan pilav yemiyorum! Resmen burnuma kokusu geldi.. Arada iyi oluyor kaçamaklar, sen de abartmamışsın xaten
Canımmm, kafana da çok takma, o zaman hiç gitmiyor.. Off sen de pilav yemişsin, valla nasıl canım çekti yaaa!!! Neyse aklımdan çıkartıyorum pilavı şuan
Canım sabah yemişsin sonra akşama kadar yememişsin, o sebeple bence kötü bir gün değil
Afiyet olsuumn, yaa herkes pilav yemişş, ağlıycam yaa nasıl istiyor canım.. Gayet güzel olmuş menün
Canımmm sen ara öğünlerini aynı anda mı yiyorsun? Ben yarım saat aralıllarla ara öpün yapmanın daha sağlıklı oldupunu sanıyorum.. Mesela saat 13:00 1 mandalina 13:30-14:00 arası şekersiz çay gibi.. Tabi sen bilirsin , ben duyduğumu paylaştım senle
Canım, öyle düşünme kimi kolay kilo verir kimi zor.. Ama önce sağlıklı besleniyoruz en azından, abur cubur yemiyoruz, hamurişi yemiyoruz böyle motive et kendini
Çok harika olmuşşş, güzel bir menüü

Yok 9yle yazdım ama 2-3 saat arayla yedim onları üst üste midem çorba olur zaten

Tesekkurler

Canim Sağol aslında bu menu listemdeki en bol kalorili menüydu. Normalde cok sakin geçiriyorum günü. İşte umutsuzluk oldu artık

Bana gore supersin cnm. Kac kiloydun sen

Squat 50 tane plates hareketleri 20 mekik yok.
Bakim tamam.
1 lt su.
Spor tamam.
Bunlarin ustune sadece 1 tane yesil elma yedim.

Herkese günaydın,
Dünkü menüm
Sabah :
Beyaz peynir, zeytin haşlanmış yumurta
Ara: 1 fincan bitki çayı
Öğle: Salata, arnavut ciğeri 2-3 kaşık kadar
Ara: Yok
Akşam:
Tarhana çorbası, 5 tane lahana sarması, 1 kaşık yoğurt
Ve sonuç tartıldım 68 kiloyum :) malesef benim durum vahiim. Evelynn beni çıkarabilirsin bırakıyorum canım ben strese giriyorum daha kötü oluyorum.. Adet dönemimde yaklaştı.

Aksam

1 kepce yogurtlu corba
Bir kac kasik topalak corbasi
Az sonrada meyve tabagi hazirlamayi dusunuyorum
30 dakika kadar yurudum
Güzel canım meyveleri fazla kaçırmıyorsan gayet ideal
Patates püresi ve pilav bir arada biraz fazla olmuş sanki canım bifteğin yanında ya sadece püreyi ya da pilavı tüketsen daha az olurdu gibi
Güzel menün canım akşam ki pilavın yerine salata ya da yoğurt olsaydı daha da iyiydi ama sabah öğle bir şey yememişsin dengelemiş tabi yeni gördüm
Sen zaten biliyorsun canım patates kızartması simit bir arada az fazla olmuş akşam ki helvanın kalorisini bilmiyorum ama gerileri dengeler gibiBir de hamsi yazıyorsunuz mesela kaç tane hamsi bunlar önemli değil mi
Güzel canım menün maşallah

Akşam yemek yemedin mi yani canım bu şekilde yemediysen güzel dengelemiş

Canım pes etmek yok ne demek moral bozmak vücut ilk başlarda tabi ki sıkacak sen spor yapmaya zorla kendini bak yavaşta olsa nasıl gidiyor
Bakim tamam.
1 lt su.
Spor tamam.

Sonra 3 -4 lasik limonlu biberli yogurt yaptim.

Güzel canım

Ne kadardı canım senin kilon neden pes ediyorsunuz bende geçen hafta olduğum kiloda kalmıştım bu hafta vereceğime inanıyorum kendinize inanın

Bakim tamam.
1 lt su.
Spor tamam.
patlıcam musakka ve erişteye bayılırım tam benim menüm su biraz daha içmeye çalışşsan içmeden gitmiyor gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…