Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

KAHVALTIM:2 dilim kepek ekmeği
2 yumurtayla peynirli yumurta
4 tane zeytin,1 kupa sütlü kahve

ÖĞLE YEMEĞİM:1kase burgur pilavı
4 tane hasanpaşa köftesi
2-3 kaşık yoğurt

ARA ÖĞÜN:5 tane fındık
1 kupa kahve,1 fincan şekersiz çay

Havuç yedim 1 dane :)

Hesapladım 1203 kalori almışım

Ve 796 kalori harcamışım( ev işi kalori yaktıyor ya :) baya işim var temizlik yapmam gerek daha çok yakılacak kalori var :KK70:
Şuan çok açım ama yemeyçem bu saatte..
akşam yemeyince zor olur canım .sabaha kadar diren :):confused: ev işi yaparken harcadığın kalorıyı nasıl hesaplıyorsun kız:KK66:
Bende bugün bi ton iş yaptım :KK76::KK76:

Bende 74.9 kaldım ama napalım mecbur devam etcez . kilo alırkende birden 10 kilo almadıkki birden verelim .Bünyemiz müsade ettiği sürece yavaş yavaş canını sıkma.dikişlerin mi var anlamadım sezaryen doğum yapan var mı derken
Evet sezaryen doğum yaptım acaba grupta varmı aynı durumda olan diye merak ettim.

Selam

Sabah 4 tane avuç içi büyüklüğünde mücver çay peynir zeytin

Öğle yok

Akşam
İki kabak dolması
4 kaşık kadar yoğurt
Salata su

Su tamamlandı
Spor 20:dk yürüdüm

Sanırım bırakacağım kendimi artık. Çünkü hiç değişmiyor spora vakit ayırmam gerek ama zor hareket yapamıyorum sadece yürüyüş yapıyorum. Oda pek fayda etmiyor. Küçük farklar oynuyor artık bünyem bu kiloyu tuttu vermiyor :KK43: ahhh ah canım sıkkın çok. Az yemeyede alıştım ama sporum eksik oluyor. Sezaryen doğum yapan varmı aramızda ne tür spor yapıyorlar acaba?
Tatlim gecmisini bilmiyorum ama suan evet az yiyor olabilirsin fakat kalorisi daha dusuk besinler almayi denemelisin sabah mucver degil de bir dilim ekmek yeseydin aksam dolma degilde bir tabak kabak yemegi yeseydin cok guzel olurdu. Karbonhidrat az almalisin yoksa bosa kurek cekersin. Vazgecme sakin mutlaka basaracaksin :KK66: yeni dogum yaptiysan acele etme yuruyusle devam et.

:KK9:
gulit_me gulit_me Tesekkur ederim :KK66: bebek konusu dis gebelik bitti sonunda uc ay bekleme suresi verdi dr. Bekleyecegiz sonra bir hsg cektiricem ben denicez tekrar bir sorun yasarsak esimle konustuk baska deneme yapmayacagiz. Cok da zorlamanin anlami yok diye dusunuyoruz. Hayirlisi bakalim. Bu arada sen de cok iyi gidiyorsun kararlisin begeniyorum tutumunu :KK66:
Haklısın canım, benim de hsg ve sonra zorlamama düşümcem var, önce fit olmalıyım:KK66: benim de eşim sen gibi spor hocası, sporcu.. O sağolsun dengeliyor beni:KK66: inşallah istediğimiz kiloya ulaşırız
Sinirimin buradaki konu ile alakası yok kızlar ya, hastaneyle ilgili sinirlendim
Canım geçmiş olsun, haşimo hast ile ilgili mi? İyi misin?
Kahvaltı
Kıymalı yumurta(2 yumurta ile)
1 dilim ekmek
Yeşil çay

Öğle
Dünden kalan kepekli sade makarna (1 tabak)
Yoğurt

Akşam
2 kase yayla çorbası

Valla bugun her an sufle yapıp yiyebilirim deminden beri motive edecek seylere bakıyorum ama yok. Geldi kriz bikere
Canım menün çok güzel, sufle yediysen de haftalık ödülün olsun, zaten miden küçülmüştür, koca 1 kase yiyemezsin, ama sadece tatlı isteği ise, tarçınlı süt dediğim gibi:KK66:
Kahvaltı
2 yumurtadan Çılbır (suda)
1.5 dilim buğday ekmeği

Ara
Meyveli yoğurt
7 badem

Öğle
Yoğurtlu 1 dilim buğday ekmeği
4 kaşık irmik tatlısı

Ara
Türk Kahvesi

Akşam
4 yemek kaşığı pilav
Patetes püresi
Fırında soslu biftek 200 gr kadar yedim
Spor 45 dk yürüyüş
1 saat kondisyon çalıştım
Bakım ödevi olarak saçlarıma bakım yaptırdım ve kaşımı aldırdım.
Yatana kadar bişey yemem 30 dk daha spor yaparım yatmadan.
Afiyet olsun canım, sen yazınca fark ettim ki 3 haftadır falan pilav yemiyorum! Resmen burnuma kokusu geldi.. Arada iyi oluyor kaçamaklar, sen de abartmamışsın xaten:KK66:
Selam kızlar.
Eşim evde yokken hiç bişey yiyesim gelmiyor. Bu aralar evde canım çok sıkılıyor.
Kahvaltı
1 elma yarim kibrit kutusu peyniy
Ögle 1 kase ezogelin çorbası
Akşam
6 kaşık pilav
1 adet tavuk but
Az önce 1 tane trabzon hurması

2 litre su
30 dak pilates
2 fincan yeşil çay
İnşallah gider kilolar. Bugün kilomdan dolayı çok üzüldüm. :KK51: sadece eski kiloma dönmek istiyorum.
Canımmm, kafana da çok takma, o zaman hiç gitmiyor.. Off sen de pilav yemişsin, valla nasıl canım çekti yaaa!!! Neyse aklımdan çıkartıyorum pilavı şuan:KK66:
Bugün kötü bi gündü yine de yazayım
Sabah
patates kızartması ama çok fazla degil
bi tane simit
5 tane zeytin
Öğlen
yok çünkü öğlende kahvaltı yaptım
Akşam
hamsi
salata
birazda mezgit
çok az ekmek
helva
elma
Canım sabah yemişsin sonra akşama kadar yememişsin, o sebeple bence kötü bir gün değil:KK66:
sabah peynır kk ıkı zeytın ıkı cay kasıgı pekmez üsüdugüm için ıkı dılım ekmek domates salatalık
ögle yok
ara turk kahvesı
aksam az bezelye dort bes kasık kadar. bi kase corba ıkı uc catal pılav

yesıl caylar ıcıldı
2kt su ıcıldı
kacamak yok
spor odevı mekık
bakım odevı yapıldı
ekmek ıkı dılım

misafırm oldugu ıcın cok fazla gıremıyorum gorumcem bır ay kadar bende kalacak bu sebeplen
Afiyet olsuumn, yaa herkes pilav yemişş, ağlıycam yaa nasıl istiyor canım.. Gayet güzel olmuş menün:KK66:

4 tane hasanpaşa köftesi
2-3 kaşık yoğurt

Ve 796 kalori harcamışım( ev işi kalori yaktıyor ya :) baya işim var temizlik yapmam gerek daha çok yakılacak kalori var :KK70:
Canımmm sen ara öğünlerini aynı anda mı yiyorsun? Ben yarım saat aralıllarla ara öpün yapmanın daha sağlıklı oldupunu sanıyorum.. Mesela saat 13:00 1 mandalina 13:30-14:00 arası şekersiz çay gibi.. Tabi sen bilirsin , ben duyduğumu paylaştım senle:KK66:
Selam

Öğle yok

Akşam
İki kabak dolması
4 kaşık kadar yoğurt
Salata su

Su tamamlandı

Sanırım bırakacağım kendimi artık. Çünkü hiç değişmiyor spora vakit ayırmam gerek ama zor hareket yapamıyorum sadece yürüyüş yapıyorum. Oda pek fayda etmiyor. Küçük farklar oynuyor artık bünyem bu kiloyu tuttu vermiyor :KK43: ahhh ah canım sıkkın çok. Az yemeyede alıştım ama sporum eksik oluyor. Sezaryen doğum yapan varmı aramızda ne tür spor yapıyorlar acaba?
Canım, öyle düşünme kimi kolay kilo verir kimi zor.. Ama önce sağlıklı besleniyoruz en azından, abur cubur yemiyoruz, hamurişi yemiyoruz:KK66: böyle motive et kendini:KK66:
iyi akşamlar arkadaşlar nasılsınızz
Bugün squat ve plank programlarına başladım 1 ay sonraki halimi merak ediyorum :KK68::21:
Yediklerimi bir bir sıralayayım size şimdi :KK56:
*sabah aç karna 1 bardak elma çayı
*kahvaltı : 1 dilim bol tahıllı ekmek
3 küçük parça peynir
4 zeytin
1 salatalık
1 çay kaşığı pekmez tahin ( bebeğim için ) (pekmez ev yapımı)
*ara öğün:2 tane ceviz
* öğlen : 1 küçük kase yoğurt
5 kaşık yeşl mercimkli bulgr plavı
*ara öğün:1 armut
*aç karna 1 bardak elma çayı
*akşam : 3 kaşık sebzeli salçalı blgr pilavı
yarım kase tarhana çorbası
4 kaşık patlıcan kırmızı biber közleme:kk77::kk77:

2 lt su : 1 lt içtimyatana kadar 1 lt daha içicem
max 3 dlm ekmek: 4 dilim ekmek (akşam 3 dilim yedim malesef):KK61:
btki çayı: 2 su bardağı
spor :-
spor ödevi : 75 +10 (dün kendime verdiğim ceza)=85 mekik
20 sn plank
50 squat :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
bakım ödevi +:21::21::21::21::21::21::21::21:

işte böyle kızlarrrr
yarın daha güzel geçer inşallahh hepimizinHoppaHoppaHoppaHoppaHoppa
Çok harika olmuşşş, güzel bir menüü:KK66: :KK9:

Haklısın canım, benim de hsg ve sonra zorlamama düşümcem var, önce fit olmalıyım:KK66: benim de eşim sen gibi spor hocası, sporcu.. O sağolsun dengeliyor beni:KK66: inşallah istediğimiz kiloya ulaşırız

Canım menün çok güzel, sufle yediysen de haftalık ödülün olsun, zaten miden küçülmüştür, koca 1 kase yiyemezsin, ama sadece tatlı isteği ise, tarçınlı süt dediğim gibi:KK66:

Afiyet olsun canım, sen yazınca fark ettim ki 3 haftadır falan pilav yemiyorum! Resmen burnuma kokusu geldi.. Arada iyi oluyor kaçamaklar, sen de abartmamışsın xaten:KK66:

Canımmm, kafana da çok takma, o zaman hiç gitmiyor.. Off sen de pilav yemişsin, valla nasıl canım çekti yaaa!!! Neyse aklımdan çıkartıyorum pilavı şuan:KK66:

Canım sabah yemişsin sonra akşama kadar yememişsin, o sebeple bence kötü bir gün değil:KK66:

Afiyet olsuumn, yaa herkes pilav yemişş, ağlıycam yaa nasıl istiyor canım.. Gayet güzel olmuş menün:KK66:

Canımmm sen ara öğünlerini aynı anda mı yiyorsun? Ben yarım saat aralıllarla ara öpün yapmanın daha sağlıklı oldupunu sanıyorum.. Mesela saat 13:00 1 mandalina 13:30-14:00 arası şekersiz çay gibi.. Tabi sen bilirsin , ben duyduğumu paylaştım senle:KK66:

Canım, öyle düşünme kimi kolay kilo verir kimi zor.. Ama önce sağlıklı besleniyoruz en azından, abur cubur yemiyoruz, hamurişi yemiyoruz:KK66: böyle motive et kendini:KK66:

Yok 9yle yazdım ama 2-3 saat arayla yedim onları :KK70: üst üste midem çorba olur zaten :KK70:

Tesekkurler :KK19:

Tatlim gecmisini bilmiyorum ama suan evet az yiyor olabilirsin fakat kalorisi daha dusuk besinler almayi denemelisin sabah mucver degil de bir dilim ekmek yeseydin aksam dolma degilde bir tabak kabak yemegi yeseydin cok guzel olurdu. Karbonhidrat az almalisin yoksa bosa kurek cekersin. Vazgecme sakin mutlaka basaracaksin :KK66: yeni dogum yaptiysan acele etme yuruyusle devam et.
Canim Sağol aslında bu menu listemdeki en bol kalorili menüydu. Normalde cok sakin geçiriyorum günü. İşte umutsuzluk oldu artık

iyi akşamlar arkadaşlar nasılsınızz
Bugün squat ve plank programlarına başladım 1 ay sonraki halimi merak ediyorum :KK68::21:
Yediklerimi bir bir sıralayayım size şimdi :KK56:
*sabah aç karna 1 bardak elma çayı
*kahvaltı : 1 dilim bol tahıllı ekmek
3 küçük parça peynir
4 zeytin
1 salatalık
1 çay kaşığı pekmez tahin ( bebeğim için ) (pekmez ev yapımı)
*ara öğün:2 tane ceviz
* öğlen : 1 küçük kase yoğurt
5 kaşık yeşl mercimkli bulgr plavı
*ara öğün:1 armut
*aç karna 1 bardak elma çayı
*akşam : 3 kaşık sebzeli salçalı blgr pilavı
yarım kase tarhana çorbası
4 kaşık patlıcan kırmızı biber közleme:kk77::kk77:

2 lt su : 1 lt içtimyatana kadar 1 lt daha içicem
max 3 dlm ekmek: 4 dilim ekmek (akşam 3 dilim yedim malesef):KK61:
btki çayı: 2 su bardağı
spor :-
spor ödevi : 75 +10 (dün kendime verdiğim ceza)=85 mekik
20 sn plank
50 squat :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
bakım ödevi +:21::21::21::21::21::21::21::21:

işte böyle kızlarrrr
yarın daha güzel geçer inşallahh hepimizinHoppaHoppaHoppaHoppaHoppa
Bana gore supersin cnm. Kac kiloydun sen

Sabah: is yerine gelir gelmez 500 ml su ictim.cok susadim yuruyerek geliyorum.
2 dilim ekmek hakkimi kullandim.sandvic yaptim. Kasarli domatesli biberli.
Sekersiz cay.
Ara: 9lu cay.
Öglen : yarim dilim ekmek.
1 kase patlican musakka 1 tabak degil ama.
1 bardak meyve suyu.
Bunada kizmayin yani bogazimdami kalsin.
Ara: 9lu cay icerim.
Akşama: annecigimin elde kestigi eristeler var 1 kase ondan yerim. Belki peynirli belkide kabak cekirdegi tozuyla.
Yanina domates salatalik yogurt.
Squat 50 tane plates hareketleri 20 mekik yok.
Bakim tamam.
1 lt su.
Spor tamam.
Bunlarin ustune sadece 1 tane yesil elma yedim.

Herkese günaydın,
Dünkü menüm
Sabah :
Beyaz peynir, zeytin haşlanmış yumurta
Ara: 1 fincan bitki çayı
Öğle: Salata, arnavut ciğeri 2-3 kaşık kadar
Ara: Yok
Akşam:
Tarhana çorbası, 5 tane lahana sarması, 1 kaşık yoğurt
Ve sonuç tartıldım 68 kiloyum :) malesef benim durum vahiim. Evelynn Evelynn beni çıkarabilirsin bırakıyorum canım ben strese giriyorum daha kötü oluyorum.. Adet dönemimde yaklaştı.

Aksam

1 kepce yogurtlu corba
Bir kac kasik topalak corbasi
Az sonrada meyve tabagi hazirlamayi dusunuyorum
30 dakika kadar yurudum :KK73:
Güzel canım meyveleri fazla kaçırmıyorsan gayet ideal:KK49:
Kahvaltı
2 yumurtadan Çılbır (suda)
1.5 dilim buğday ekmeği

Ara
Meyveli yoğurt
7 badem

Öğle
Yoğurtlu 1 dilim buğday ekmeği
4 kaşık irmik tatlısı

Ara
Türk Kahvesi

Akşam
4 yemek kaşığı pilav
Patetes püresi
Fırında soslu biftek 200 gr kadar yedim
Spor 45 dk yürüyüş
1 saat kondisyon çalıştım
Bakım ödevi olarak saçlarıma bakım yaptırdım ve kaşımı aldırdım.
Yatana kadar bişey yemem 30 dk daha spor yaparım yatmadan.
Patates püresi ve pilav bir arada biraz fazla olmuş sanki canım bifteğin yanında ya sadece püreyi ya da pilavı tüketsen daha az olurdu gibi :KK54:
Selam kızlar.
Eşim evde yokken hiç bişey yiyesim gelmiyor. Bu aralar evde canım çok sıkılıyor.
Kahvaltı
1 elma yarim kibrit kutusu peyniy
Ögle 1 kase ezogelin çorbası
Akşam
6 kaşık pilav
1 adet tavuk but
Az önce 1 tane trabzon hurması

2 litre su
30 dak pilates
2 fincan yeşil çay
İnşallah gider kilolar. Bugün kilomdan dolayı çok üzüldüm. :KK51: sadece eski kiloma dönmek istiyorum.
Güzel menün canım akşam ki pilavın yerine salata ya da yoğurt olsaydı daha da iyiydi ama sabah öğle bir şey yememişsin dengelemiş tabi yeni gördüm:KK53:
Bugün kötü bi gündü yine de yazayım
Sabah
patates kızartması ama çok fazla degil
bi tane simit
5 tane zeytin
Öğlen
yok çünkü öğlende kahvaltı yaptım
Akşam
hamsi
salata
birazda mezgit
çok az ekmek
helva
elma
Sen zaten biliyorsun canım patates kızartması simit bir arada az fazla olmuş akşam ki helvanın kalorisini bilmiyorum ama gerileri dengeler gibi:KK54:Bir de hamsi yazıyorsunuz mesela kaç tane hamsi bunlar önemli değil mi :KK64:
sabah peynır kk ıkı zeytın ıkı cay kasıgı pekmez üsüdugüm için ıkı dılım ekmek domates salatalık
ögle yok
ara turk kahvesı
aksam az bezelye dort bes kasık kadar. bi kase corba ıkı uc catal pılav

yesıl caylar ıcıldı
2kt su ıcıldı
kacamak yok
spor odevı mekık
bakım odevı yapıldı
ekmek ıkı dılım

misafırm oldugu ıcın cok fazla gıremıyorum gorumcem bır ay kadar bende kalacak bu sebeplen
Güzel canım menün maşallah:KK49:

4 tane hasanpaşa köftesi
2-3 kaşık yoğurt

Akşam yemek yemedin mi yani canım bu şekilde yemediysen güzel dengelemiş:KK9:

Selam

Öğle yok

Akşam
İki kabak dolması
4 kaşık kadar yoğurt
Salata su

Su tamamlandı

Canım pes etmek yok ne demek moral bozmak vücut ilk başlarda tabi ki sıkacak sen spor yapmaya zorla kendini bak yavaşta olsa nasıl gidiyorEn Büyük KK:KK49:
Bakim tamam.
1 lt su.
Spor tamam.

Sonra 3 -4 lasik limonlu biberli yogurt yaptim.

Güzel canım:KK19:

Herkese günaydın,
Dünkü menüm
Sabah :
Beyaz peynir, zeytin haşlanmış yumurta
Ara: 1 fincan bitki çayı
Öğle: Salata, arnavut ciğeri 2-3 kaşık kadar
Ara: Yok
Akşam:
Tarhana çorbası, 5 tane lahana sarması, 1 kaşık yoğurt
Ve sonuç tartıldım 68 kiloyum :) malesef benim durum vahiim. Evelynn Evelynn beni çıkarabilirsin bırakıyorum canım ben strese giriyorum daha kötü oluyorum.. Adet dönemimde yaklaştı.
Ne kadardı canım senin kilon neden pes ediyorsunuz bende geçen hafta olduğum kiloda kalmıştım bu hafta vereceğime inanıyorum kendinize inanınEn Büyük KK

Bakim tamam.
1 lt su.
Spor tamam.
patlıcam musakka ve erişteye bayılırım tam benim menüm :KK66: su biraz daha içmeye çalışşsan içmeden gitmiyor gerçekten

X