Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Sabah; 1 tost ekmeğini yarıya bölerek yapılmış yarım kaşarlı yağsız tost + 1 kupa limonlu ılık su
Ara; 2 kupa ıhlamur
Öğlen; Ev yapımı sebze çorbası ufak yarım kase + 4 ymk kaşığı nohut yemeği etsiz + 2 ufak salatalık turşusu ev yapımı

Ara;Şekersiz 1 kupa nescafe
Akşam;4-5 ymk kaşığı dondurulmuş yeşil fasulye + 3 minik acı biber turşusu + 1 dilim ekmek + 1 kupa mistik çayı

04.11.2015

• 2 litre su : +
  • Max 3 dilim ekmek : 2 dilim ekmek +
  • 2 fincan bitki çayı : 1 kupa limonlu ılık su + 2 kupa ıhlamur + 1 kupa mistik çayı
  • Spor : 30 dakika rahat tempo yürüyüş +
  • Spor ödevi : 150 squat + 15 dakika bacak inceltme egzersizi pilates +
  • Bakım ödevi : manikür + limonla ovuşturma + ( oje süremeden uyuyakaldım bugün süreceğim)

Gunaydin kizlar hic iyi degilim.pazartesiden beri gr oynamiyo bu ne yaaaa hic kacamak ta yapmadim birakmak geliyor icimden

canım günlük tartılma bu senin motivasyonunu bozar
biraz duraklama evresi yaşayabilirsin belki.metabolizmanı şaşıtmaya çalış

Sabah
2 haslanmis yumurta
1 bardak tarcinli sut

Ara
T.kahvesi
Yesilcay

Ara
T.kahvesi
2 kucuk cezerye
1 bardak cay

Aksam
Haslanmis tavuk gogsu
1 bardak zero

Sabahtan beri disardayim cok yorgunum (gezmekten bu arada iki arkadasa ugradim)
Maşallah canım çok az yemişsinÇok beğendim menünü öğlende yok sanırım o aralar pek bir şey sayılmaz
Güzel canım menün beğendim akşam ki kaşıklar arkadaşın dediği gibi yer değiştirse daha iyi olurmuş ama olsun canın çekti demek ki
Geçmiş olsun canım dikkat et kendineMenün çok iyi
Maşallah canım o kadar yürüyor musun çok beğendim
Çok iyi canım menün akşam ki hamsiler kaç taneydi peki
Selam kızlar
Kahvaltı 1 elma
Öğle 1 kase meyveli yoğurt
Akşam yarım kase kuru fasulye
6 yemek kaşığı kısır
1 kase cacık

2 litre su
40 dak yürüyüş
Akşama kadar açlıktan ölmedin mi ya
Çok iyi canım tam diyet menüsü güzel bir gün olmuş
Günün Özeti Sabah
bi tane tost
sucuklu yumurta
5 tane zeytin
tahin pekmez birazda
ÖĞLE
yarım elma
yeşil çay
bi tane bebe biskuvisi
AKŞAM
bi kase çorba
tavuk
bi avuçtan az fındık
Güzel canım ekmekte 2 dilimde kalmışsın maşallah çok beğendim öğlen çok az ama sabah fazla yediysen dengelemiştir tabi de
Çok iyi menün canım Bende bir kaç yerden bakıyorum hemen hemen aynı çıkıyor kaloriler
Güzel canım öğlen yemiyorsun ya
Gunaydin herkeseee :) bugun tartida 60.4 ciktim kizlar vallahi gidiyor kilolar pztsi 59 lardayim kesin. E o zaman geriye kalir 7 kilo
Maşallah devam canım harika gidiyorsun vallahi
Gece 11 e dogru aciktim demekki cok az yemisim. Biraz pekmezle yogurt karistirdim yedim . 1 lt su icmisimdir.
50 squat 50 mekik 50 plates hareketleri
Bakim tamam.
2 kupa bitki cayi tamam.

Güzel canım ama akşam doymasıydan bir şeyler yemeye devam et sonra yediklerin kilo yapar gerçi yoğurt yemişsin pekmez katmasan da limonlu biberli yapsaydın tam yağ yakıcı olurduAhh şu suları bir içebilsen

Sulari icerim bitki caylarini icmesem
2. Kupa bitki cayi
1 kupa sekersiz kahve
1 lt su karnim lıngır lıngır daha ne olsun
charmant sen dogru duzgun su bile icmiyon

Sulari icerim bitki caylarini icmesem
2. Kupa bitki cayi
1 kupa sekersiz kahve
1 lt su karnim lıngır lıngır daha ne olsun
charmant sen dogru duzgun su bile icmiyon
Evet zorladim olmuyor napayim bunyem istemiyor herhalde yemin ederim bu aralar 1 bardak bile icmedim icim kurumus mudur? Ben kendimi bildim bileli boyleyim ama bazen yemekte susarsam icerim birde yazin cok terlemissem susarim. İcemiyorum yaa midem almiyor nedense.

Sabah
2 haslanmis yumurta
1 bardak tarcinli sut

Ara
T.kahvesi
Yesilcay

Ara
T.kahvesi
2 kucuk cezerye
1 bardak cay

Aksam
Haslanmis tavuk gogsu
1 bardak zero

Sabahtan beri disardayim cok yorgunum (gezmekten bu arada iki arkadasa ugradim)

Canım menün güzel ama ben öğle öğünün atlanmasını çok doğru bulmuyorum. Kahvaltını geç yapıyorsan olabilir tabi

spor ve bakım ödevlerini bildirmemişsin canım

menünü ben çok beğendim. bulgur pilavı mercimekli olduğu için çok gelmedi bana en azından 2 kaşığı mercimeğe denk geliyordur diye düşünüyorum

Menün güzel de kaptan kahvaltın bi acayip

Geçmiş olsun bu arada

Canım geçmiş olsun menün güzel

menün güzel de kaçamağın daha güzel

Günün Özeti Sabah
bi tane tost
sucuklu yumurta
5 tane zeytin
tahin pekmez birazda
ÖĞLE
yarım elma
yeşil çay
bi tane bebe biskuvisi
AKŞAM
bi kase çorba
tavuk
bi avuçtan az fındık

canım kahvaltıdaki tostun ekmek miktarını da yaz bence
tahin pekmez tam bir kalori bombası diye biliyorum ben ayrıca kendilerine ölünür bayılınır tarafımdan pekmezi sade tercih etmelisin

bi de biey daha sorucam kahvaltını geç mi yapıyorsun?

ay çok güzel menüüü idealin de ideali yani

Bildirimin de çok güzel 2 lt su içilmiş, spor yapılmış

seninle hayaller vs. hayatlarız resmen

Ne yaptinki yaktin o kadar kaloriyi? O metabolizmanin kendiliğindrn yaktigi kalori mi yoksa ayriyetten spor falan yaparak yaktigin kalori mi?

canım bazal metabolizma dahil o mesela muhtemelen 2200 metabolizmadır 200 cal de yakmıştır o şekilde

canım misafir var kaçamak yok ayakta alkışlıyorum

Canım ben senin menülerini beğeniyorum kalabalık kalabalık yazıyorsun ama çok değil yediklerin

yapabilirsen bişey dicem

mesela menünü fotoğrafla bi gün öyle paylaş.. görmek isterdim ben çok dengeli besleniyorsun.. azar azar ama kalıcı kilo verirsin çünkü çok istikrarlısın maşallah

Gunaydin kizlar hic iyi degilim.pazartesiden beri gr oynamiyo bu ne yaaaa hic kacamak ta yapmadim birakmak geliyor icimden

Canım benim de bir + bir - ama pazartesiye göre sabit daha pazartesiye çok var motivasyonunu düşürme

sana önerim haftada bir tartılman yani seni bu kadar kötü etkiliyorsa öyle yapmalısın

Iste bak ne diorum ben gene iyyiyim.
2 kupa bitki cayi
1 kupa sekersiz neskafe
1 lt su yeterde artar bike

Teşekkür ederim canım benim bende senin menülerini beğeniyorumÇekerim tabi ki yalnız iş yerinde yemekhanede çekemeyebilirim akşam evde çekerim ama rahatça sabahki tostumla beraber

Bende ödem yok galiba yavaş yavaş ilerliyorum ama sonra direk almıyorum diş tellerim zamanında da verdiğim kiloyu daha yeni geri aldım düşün o da yemekleri abartarak artıkİnşallah istediğim kiloya ulaştığımda hastalığımda izin verirse herşeyden az az da olsa yiyip sabit tutacağım ben rahat 5-10 sene aynı kiloda sabit kalmış insanım yani sonra oldu ne olduysa

Iste bak ne diorum ben gene iyyiyim.
2 kupa bitki cayi
1 kupa sekersiz neskafe
1 lt su yeterde artar bike
Sen yine de icebildigini ic canim bana bakma gayet iyi iceceklerin. Yemeklerinede dikkat et aksamlari hafif ye kisa zamanda vereceksin kilolari.

Canim cok az yiyormussun gibi geldi.
Hic acikmiyormusun sen yaaa

Sen yine de icebildigini ic canim bana bakma gayet iyi iceceklerin. Yemeklerinede dikkat et aksamlari hafif ye kisa zamanda vereceksin kilolari.
Valla cok iyisin cnm
Kacamak sayilmaz niye diye sorarsan
Bende regl oldugum zaman gozum karariyor.
Ve cikolata yiyince geciyo.
Normalde tatli seyleri sevmem ama canim o zaman cok istiyor.
Benden sana izin 2 kasik ye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…