Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Ay son 3 menüye yorum yapim dedim gittim gerilere ama 2 tane buldum

Ay cok güzel olmuş ya şunu yapmasaydın diyecek bir sey yok güzel menü

Yarım simit 2 dilim ekmek yerine geçiyor canım yani toplam 6 dilim ekmek + 2 dilim dukan ekmek olmuş

Ayy canım seni söylemeyi unuttum tabi ki sen yapıyorsun

Bence öğlende ye 1 simiti tamamla geri kalanı çöpemi gitsinAkşam az yiyeceksin toparlanır bence canım

Ay cok güzel olmuş ya şunu yapmasaydın diyecek bir sey yok güzel menü

Sanırım artık kendimi tutmayı öğrendim canım teşekkür ederim bak yazmayı unuttum kız eşim 1 kare çikolata verdi akşam onu yedim

Candy canim ben gunluklerde 3 yere yaziyorum motive icin

Burda pazartesi birinde sali digerinde cuma kg bildirimi var ondan tartiliyorum

Kizlar ben uzulerek bu grubu birakicam yetisemiyorum maalesef kendinize cok dikkat edin lutfen hersey gonlunuzce ve kilo vermeleriniz bol olsun

HOSCAKALİN

Bende muhabbete dahil olamadım senin gibi,
Çalışan ve iki çocuklu biri olarak seni çok iyi anlıyorum, benim küçük kuzucukta hasta bugün
Allah kolaylıklar versin
geçmiş olsun canım kaç yaşında senin çocuklar birde kaç kiloya vermek istiyorsun

Neden saçın dökülüyor canım
Pco hastasıyım canım ben doğum kontrol ilacı kullanıyorum senelerdir ondan mı dökülüyor başka sebebi var mı bilmiyorum cildiye doktoruna gittik testler yaptı ilaç verdi farklı bir şampuan verdi falan kullandım 3-4 ay ama pek bir çare olmadı gibi Allahtan yerine çıkıyor herhalde yoksa çoktan kel kalmıştım

Ilacinin adi ne cnm

Sabah: is yerine gelir gelmez 500 ml su ictim.cok susadim yuruyerek geliyorum.
2 dilim ekmek hakkimi kullandim.sandvic yaptim. Kasarli domatesli biberli.
Sekersiz cay.
Ara: 9lu cay.
Öglen : yarim dilim ekmek.
1 kase patlican musakka 1 tabak degil ama.
1 bardak meyve suyu.
Bunada kizmayin yani bogazimdami kalsin.
Ara: 9lu cay icerim.
Akşama: annecigimin elde kestigi eristeler var 1 kase ondan yerim. Belki peynirli belkide kabak cekirdegi tozuyla.
Yanina domates salatalik yogurt.

Nasil bi rengi vardi hani acaba ondanmi dokuldu diycem

Akşamki erişteyi saymazsak iyi canım ama çok ekmek türü tüketmiş gibi olacaksın yanına domates salatalık koyma bari o sade bir yemeğin olsun sonra limonlu biberli yoğurt kürü yap derim kessin hadi bakalım spor yaparak eriteceksin artık

Doğum kontrol hapından mı bahsediyorum canım o diane 35 hala kullanıyorum benim hastalığımda saç dökülme ihtimali var zaten

Domates salatalik kalorili degilki cnm

nehirnil111 kiz ben bi tabak yicem demedimki 1 kase dedim 5 kasik anca eder.
Hicbisey yedirmiceniz sizde bana heee
He 5 kaşık akşam yemeği için ideal başka bir şey yenmeyecekse yoğurtla ya da salatayla olur tabi canım benim erişte dendiğinde gözüme direk yoğurtlu yağ soslu dolu bir tabak geliyor aklıma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…