Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

bildirim yapayım

spor ödevi: +
max. 3 dilim ekmek: -
yeşilçay: +
spor: -
bakım ödevi: -

Menüm:
Kahvaltı: 2 yumurta + yarım domates + salatalık + 2 kk light peynir + 3-5 zeytin + 1 çk bal

Öğlen: yayla çorbası + dukan ekmeği

Akşam: karnıyarık + 2 tane kuru patlıcan dolması + 2 kaşık salata + ayran + 3-4 dilim ekmek

Ara: Türk kahvesi + 3 kare bitter

Gece: yoğurt kürü

akşamdan sonrası misafirlik sebebi ile değişti.. karnıyarığı da ekmeksiz yiyemem hatta istisnasız kime sorulsa en sevdiğim yemektir ama yapmam diyetteyken hiç bu sebeple

bugün böyle

MENÜMÜ BİLDİREYİM KIZLAR
SABAH:
KAŞARLI YUMURTA
DOMATES SALATALIK Bİ DİLİM ÇAVDAR EKMEĞİ
ÖĞLE YOK
AKŞAM:
FIRIN POŞETİNDE TAVUKLU PATATES Bİ TABAK
TARHANA ÇORBA Bİ KASE
ÜÇ DÖT KAŞIK MEYHANE PİLAVİ EKMEK YOK
Bİ AVUÇ FINDIK YARIM ELMA TÜRK KAHVESİ

Kız çok ekmek yemişsin ya 2 dilim ye yeter karniyarigi ekmeksiz yiyemiyorsan karniyarik yapma:)

Güzel menu

Sabah
1 dilim kepek ekmeği
1 kk beyaz peynir
3 zeytin

Öğlen
1 simit

Akşam
1 kepçe çorba
1 parça ızgaraa tavuk

Kızlar yorgun gnler geçiriyorum. Ablama yardımcı olmak için koşturuyorum çünkü. Be sebeple ödevlerimi yapamıyorum, üzgünüm. Ama haftaya toparlanıcam söz..

vallla yorgun gunler gecırıyorum demıssın ama menün süper

Kuymak misir ve bezelye kotu olmus canim bol kalori almissin

Aksamki ekmekler olmayaydi iyiydi

Aksam yemegin fazla tatlim

Ve yine super bir menu

Sade soda içmedim sadece su içtim eve gidene kadar evde de devam tabi
Akşam; 4-5 ymk kaşığı kuru fasulye + 2 ymk kaşığı pilav (canım çok çekti yedim tadımlık oldu ama yeni pişmemişti dündendi kalorisi daha düşüktür sanki)4-5 adet minik acı biber + 2 ad. ufak sıkılmış çiğ köfte + 1 yaprak marul + 1 ad.nar

03.11.2015

• 2 litre su : +
  • Max 3 dilim ekmek : yarım milföyle sayılırsa sabah yediğim 1 dilim 2 dilim anca olur herhalde +
  • 2 kupa ıhlamur + 1 kupa limonlu ılık su : +
  • Spor : 15 dakika rahat tempo yürüyüş +
  • Spor ödevi : squatta dinlenme günü + 15 dakika bacak inceltme pilates
  • Bakım ödevi : +

Canım öncelikle büyük harfle yazmak yasak banlanabilirsin bu sebeple

Menüne gelince; öğün atlamak hiç doğru bir hareket değil eğer illa bi öğün atlayacaksan da bu akşam öğünü olmalı bence. ve de akşam öğününde patates, pilav, çorba bunların hepsi ekmek türevi besinler yani bi sağlıklı menü dağılımı vardır şu şekilde:

bu saydıklarımın hepsi tahıl grubuna girer ve sen bu saydığın miktarları bu tabağın ayrılan bölümüne sığdıramazsın. Yani akşam öğünün çok sağlıksız olmuş. Mesela sebze grubu olarak hiç birşey yok pilav yerine salata yemeliydin ve muhakkak yoğurt veya ayran yani herhangi bir süt grubunu içermeli tabağın. çünkü hem tok tutar hem enerji harcatır

Kız çok ekmek yemişsin ya 2 dilim ye yeter karniyarigi ekmeksiz yiyemiyorsan karniyarik yapma :)

Canım ben zaten yapmadım misafirliğe gittik.. benim de sevdiğimi bildiği için insanlar hep karnıyarık yaparlar

Güzel canım geçmemişsindir sanırım benim pilav battı gözüme sadece
Güzel canım çok az yiyorsun gibi ama bütün gün iyi dayanıyorsun
Harikasın canım devam
Lavaş gözüme fazla gelmedi canım 1 ekmek yerine sayılsa yine de aşmamışsın öğle yemeğinde yok yani
Menülerin güzel canım akşam sufle yemek için normal yemekten vazgeçtin sanırım ah bu nefsimizSporun eksik bir tek o da sağlığına kavuştukça olur
Kuymak bayağı yağlı ama oldukça lezzetli bir şey bilirim Bezelyenin kalorisi fazla diye biliyorum canım 1 tabak bezelye ne kadar ediyor ki ben hep kaşık hesabı yaptığımdanAma güzel yürüyüşün falan var
Akşama kadar iyi gidiyormuşsun ama akşam fazla olmuş sanki canım yaHem karnıyarık hem kuru patlıcan dolması canın nikotin falan mı çektiTürk kahvesinin yanında bitter çikolatayı görmemezliğe veriyorum artık
Güzel canım menün ekmek yemediğinden sabahkini saymazsak gayet yerinde

Çok iyisin canım yemeklerde olsun ablan iyi olduğunda yaparsın sporunu da suyunu eksik etme yeterli şuanlık bence

Canım Allah kolaylık versin. Menün çok güzel canım bi tek öğlen simidi çok yalnız bırakmışsın bi ayran içseydin süper olurdu ya da az yağlı peynir falan

Ayran ayran Yoğurt, peynir, süt diye diye dilimde tüy bitti

Yesenize içsenize nan

Valla ne koydularsa yedim hiç diyetteyim demedim çok pişmanım

ama 200 gr vermişim gene de dün

Evde nete giremedim şimdi gönderiyorum...günaydınlarrr

KAHVALTI
1 YUMURTA
1 DİLİM EKMEK
1 KK PEYNİR
2 ZEYTİN
ARA
BİR AVUÇ LEBLEBİ

ÖĞLEN
AZ TAVUK SOTE
PATATES KIZARTMASI
YEŞİL ÇAY
ARA YEŞİL ÇAY
2 TANE KEPEKLİ BİSKÜVİ
AKŞAM patates salatası
bir dilim buğday ekmeği
ARA
SPOR yok
2 LİTRE SU tamam
3 DİLİM EKMEK 2 dilim
BAKIM ÖDEVİ yok

büyük harf yasak canım banlanırsın bak dikkat et!!

menün güzel canım ama kızartma yememelisin

Dun aksam kayinvalidemlerdeydim.
Patates tavada cevirme.
Ve domatesli biberli kiyma vardi..
Ve mecburen yedim.
3 dilim ekmekle kizicaksiniz ama baska bisey yoktu.

Sekersiz cay.
Yemekten sonra hicbisey yemedim.
1 bardak 9 lu cay ictim.
25 tane squat yaptim.
Mekik yapamadim boynum agriodu.
Bakim tamam.
Yuruyus tamam.

Ayran ayran Yoğurt, peynir, süt diye diye dilimde tüy bitti

Yesenize içsenize nan
Ben çalıştığım için hafta sonları tüketebiliyorum canım akşam nar yediğimden süt içemedim dün öğlen de yoğurt yemiştim evde yoğurt kalmamış
Valla ne koydularsa yedim hiç diyetteyim demedim çok pişmanım

ama 200 gr vermişim gene de dün
İnsan kırmak istemiyor bende doğum gününde yapmıştım olsun vermişsin bak devam canım bugün aynı yerden devam
Güzel ama çok patates olmuş canım ya en azından patates kızartmasını yemeseydin geri kalanı güzel
Kesinlikle sufle için yemekten vazgeçtişim doğrudur nehirnil111 spor bugün yapıcam umarım :)

Tatlı daha cazip geliyor tabüKesintisiz spor yapınca daha güzel oluyor canım ara verme dün benim squatta dinlenme günümdü ama yine de az pilates yaptım vicdanım sızladı

Gece cok aciktim 12 gibiydi.
Ince kagit gibi lavasin arasina domates peynir koydum
Sekersiz cayla onu ictim.
Kizdiniz ama cok kotu oldum
Sanki 1 haftadir yemek yememisim gibi oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…