Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Gayet güzel canım kaçamaklar olmazsa güzel bir gün olacak senin için
Cok guzel yaziosun menunde cok guzel
Sağol canım
Aksamlari biraz kaciriyorsun canim. Onun disinda o oglen yedigin biberli yogurdu genellikle gece yatmadan once yiyorlar

Eşimin yüzünden biraz 2 kişilik yaptığım yemeğe bile bazen burun kıvırıyor çöpe gidecek Nil al bari 1-2 kaşık daha diyorum çiğköfte onun hakkı kalmıştı mesela 2 gün önceden dün yenmeseydi çöptü artık kıyamadım hastası olarakBende yeni farkettimBundan sonra uyumadan önce yiyeceğim bir çok şeyi burada kavradım vallahi

Günaydın kızlar
Yarın adet günüm sabah sabah bi güzel 40 gr bitter yedim , meyveli yoğurtlar kesmiyor şekerim düştü iyice 1 aydır 1 tek küp şeker bile kullanmadım ama bütün tatlı isteğim gitti çok şükür ve 45 dk kondisyon çalıştım , kahvaltı da da ekmek yememiştim zaten..

Nasil yani cig koftemi kilo verdiriyormus.
Yatarken onumu yenek lazimmis

Canım sen ziyan olacağına bırak o çiğ köfteler ziyan olsun

Ahhahah evet ya olaydi ahhh olaydii

nehirnil111 ahaa valla charmant in yorumu geliyor kizz
Hiç hayır demezdim herhalde
Canım sen ziyan olacağına bırak o çiğ köfteler ziyan olsun

Arkaaaşlar bugün dünya sandviç günüymüş

Haklısın canım ah ah şu nefsin gözü kör olsun

Sandviç çok severim zaten neyi sevmem ki benYemiycem ama

Allah iyiligini versin kiizzz guldum sabah sabah sen oruclusun sana bisey demicem bu aralar ama sonra kurtulusun yok
Bugun oruclu degilim malesef iki gundur bunyem cok kotu.
Dayanamam diye tutmadim 2 gun tutcam 1 gun dinlencem.
Vallahi yemek istemezdim ama baska bisey yoktu.
Gidip baska bisey yapsam kendime ayip olurdu.

Dünkü menüm:
Sabah: Peynir zeytin bir bardak süt
Ara: yok
Öğle: Et döner, plavsız patatessiz pidesiz, yanında salata, ayran
Ara: yok
Akşam : misafir geldi eşimin arkadaşı ve eşi ve 2 azman çocuğu.
Patatesli börek yaptım bol karabiberli pul biberli bir güzel yedim içtim.
Çalışan insana misafir gelinirmi( gelinirde düzeni bozulur mu ... boynumda hafif bir ağrım vardı akşam stresten sıktım kendimi herhalde şimdi boynum omuzum tutuk sağıma dönemiyorum. İnsanlar çok düşüncesiz.. 8 gibi anca evde oluyoruz dedim. 8' i 10 geçe geldiler çıldırdım resmen

Aaaa kotu olmus misafirlerin gelmesi cnm yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…