Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Dun aksam kayinvalidemlerdeydim.
Patates tavada cevirme.
Ve domatesli biberli kiyma vardi..
Ve mecburen yedim.
3 dilim ekmekle kizicaksiniz ama baska bisey yoktu.

Sekersiz cay.
Yemekten sonra hicbisey yemedim.
1 bardak 9 lu cay ictim.
25 tane squat yaptim.
Mekik yapamadim boynum agriodu.
Bakim tamam.
Yuruyus tamam.

Gece cok aciktim 12 gibiydi.
Ince kagit gibi lavasin arasina domates peynir koydum
Sekersiz cayla onu ictim.
Kizdiniz ama cok kotu oldum
Sanki 1 haftadir yemek yememisim gibi oldu.

İnsan bir şey olmayınca mecbur kalıyor biliyorum o durumu canım bir de oruçtun o yüzden sonradan canın çekmiştir sahur yapıp yatıyordun ya bugün oruç değilsen telafi edersin bence canını sıkma:KK76:

Ben çalıştığım için hafta sonları tüketebiliyorum canım akşam nar yediğimden süt içemedim dün öğlen de yoğurt yemiştim evde yoğurt kalmamış:KK70:

İnsan kırmak istemiyor bende doğum gününde yapmıştım olsun vermişsin bak devam canım bugün aynı yerden devam:KK55:

Güzel ama çok patates olmuş canım ya en azından patates kızartmasını yemeseydin geri kalanı güzel:cool:

Tatlı daha cazip geliyor tabü:KK70:Kesintisiz spor yapınca daha güzel oluyor canım ara verme dün benim squatta dinlenme günümdü ama yine de az pilates yaptım vicdanım sızladı:KK53:

Ya benim kulağımda bi problem çıktı ondan ayağa bile kalkamıyodm ı yüzden yapamadım :KK43:

Selam

Sabah
iki dilim kepek ekmeği
Bi haşlanmış yumurta
Domates yeşil zeytin
Bal kaymak ( üç lokma )

Öğle yok

Akşam
Dışarıdaydım bi lavaş yedim yaaa kötü oldu yanında ciğer salata vs vardı ama lavaş kötü oldu:KK43:

Spor 20 dk yürüdüm
Su 1.5 lt
Bakım ödevi yapmadım henüz

Lavaş 2 dilim ekmek yerine sayarsak öğle de olmadığı için cok fazla değil canım ya iyi yine.

Canlarım mutluyum çünkü sonunda yataktan çıktım 5 gündür yatıyodum :)

Sabah: yumurta domates salatalık

Ara: bi küçük elma yarım yerli muz

Öğlen: bi kase yoğurt çorbası bi küçük biber dolması salata

Ara: bi bardak tarçınlı ılık süt bi mandalin

Akşam: çeyrek bardak un bi tatlı kaşığı şeker 4 kare bitter çikolata ve bi yumurtadan yapılmış sufle

Spor bakım hiçbişey yok

Su 3 lt

Nerde kız senin tostun domatesin kac gundur yemiyosun :KK70:

Sabah:2 bardak Su

Kahvaltım:1 kupa yeşil çay
2 dilim kepek ekmeği
3-4 kaşık kuymak,1 kk peynir

Ara öğün:bardak mısır(1 bardak)

Öğle:1 tabak bezelye yemeği
1 kase yoğurt

Akşam:1 tabak bezelye yemeği
1 kase yoğurt

3 litre Su
Spor
50 mekik
10 squat
1 saat yürüyüş
İyi aksamlar canlar çok kötüyüm bomba gibi bi grip geliyor ama şuan naz yapıyor çok kötüyüm:KK14: ama menüm gözel spor var:KK45:

Bugun karbonhidrat biraz fazla kaçmış görünüyor ama öğle ve akşam az yemişsin dengelemiştir herhalde ben 1 tabakla doyamıyorum ya

bildirim yapayım

spor ödevi: +
max. 3 dilim ekmek: -
yeşilçay: +
spor: -
bakım ödevi: -

Menüm:
Kahvaltı: 2 yumurta + yarım domates + salatalık + 2 kk light peynir + 3-5 zeytin + 1 çk bal

Öğlen: yayla çorbası + dukan ekmeği

Akşam: karnıyarık + 2 tane kuru patlıcan dolması + 2 kaşık salata + ayran + 3-4 dilim ekmek :eek:

Ara: Türk kahvesi + 3 kare bitter

Gece: yoğurt kürü

akşamdan sonrası misafirlik sebebi ile değişti.. karnıyarığı da ekmeksiz yiyemem hatta istisnasız kime sorulsa en sevdiğim yemektir ama yapmam diyetteyken hiç bu sebeple :KK43:

bugün böyle:KK51:

Evet akşamı bozmuşsun ekmek fazla kaçmış, ekmekten ziyade dolma da demişsin. Ama hadi misafirlikte olur böyle diyelim. Ama o akşam akşam 3 kare bitter ne kuzumm:KK12:

MENÜMÜ BİLDİREYİM KIZLAR
SABAH:
KAŞARLI YUMURTA
DOMATES SALATALIK Bİ DİLİM ÇAVDAR EKMEĞİ
ÖĞLE YOK
AKŞAM:
FIRIN POŞETİNDE TAVUKLU PATATES Bİ TABAK
TARHANA ÇORBA Bİ KASE
ÜÇ DÖT KAŞIK MEYHANE PİLAVİ EKMEK YOK
Bİ AVUÇ FINDIK YARIM ELMA TÜRK KAHVESİ

Çok tahıl tüketmişsin akşam yemeğinde canım o pilavı yemeyip yoğurt salata yeseydin mukemmel bir gün olurdu

Sabah
1 dilim kepek ekmeği
1 kk beyaz peynir
3 zeytin

Öğlen
1 simit

Akşam
1 kepçe çorba
1 parça ızgaraa tavuk

Kızlar yorgun gnler geçiriyorum. Ablama yardımcı olmak için koşturuyorum çünkü. Be sebeple ödevlerimi yapamıyorum, üzgünüm. Ama haftaya toparlanıcam söz..

Sadece 450-500 kalori simitten gelmiş canım ya. Neyse ki diğer öğünlerinde cok bir sey yok

Sade soda içmedim sadece su içtim eve gidene kadar evde de devam tabi:KK50:
Akşam; 4-5 ymk kaşığı kuru fasulye + 2 ymk kaşığı pilav (canım çok çekti yedim tadımlık oldu ama yeni pişmemişti dündendi kalorisi daha düşüktür sanki:KK53:)4-5 adet minik acı biber + 2 ad. ufak sıkılmış çiğ köfte + 1 yaprak marul + 1 ad.nar

03.11.2015

• 2 litre su : +
  • Max 3 dilim ekmek : yarım milföyle sayılırsa sabah yediğim 1 dilim 2 dilim anca olur herhalde +
  • 2 kupa ıhlamur + 1 kupa limonlu ılık su : +
  • Spor : 15 dakika rahat tempo yürüyüş +
  • Spor ödevi : squatta dinlenme günü + 15 dakika bacak inceltme pilates
  • Bakım ödevi : +

Gündüz yediklerini unuttum kız bilemiyorum o yuzden az mı cok mu:KK53:

Evde nete giremedim şimdi gönderiyorum...günaydınlarrr:21:

KAHVALTI
1 YUMURTA
1 DİLİM EKMEK
1 KK PEYNİR
2 ZEYTİN
ARA
BİR AVUÇ LEBLEBİ

ÖĞLEN
AZ TAVUK SOTE
PATATES KIZARTMASI
YEŞİL ÇAY
ARA YEŞİL ÇAY
2 TANE KEPEKLİ BİSKÜVİ
AKŞAM patates salatası
bir dilim buğday ekmeği
ARA
SPOR yok
2 LİTRE SU tamam
3 DİLİM EKMEK 2 dilim
BAKIM ÖDEVİ yok

Patates kızartmasını ve patates salatasını ne kadar yediğini de yazsaydın keşke canım

Dun aksam kayinvalidemlerdeydim.
Patates tavada cevirme.
Ve domatesli biberli kiyma vardi..
Ve mecburen yedim.
3 dilim ekmekle kizicaksiniz ama baska bisey yoktu.

Sekersiz cay.
Yemekten sonra hicbisey yemedim.
1 bardak 9 lu cay ictim.
25 tane squat yaptim.
Mekik yapamadim boynum agriodu.
Bakim tamam.
Yuruyus tamam.

Gece cok aciktim 12 gibiydi.
Ince kagit gibi lavasin arasina domates peynir koydum
Sekersiz cayla onu ictim.
Kizdiniz ama cok kotu oldum
Sanki 1 haftadir yemek yememisim gibi oldu.

Kızmadık canım ya niye kızalım misafirlikte oluyor malesef öyle. Bugun toparlarsın

Arkadaşlar merhaba,

Okulumun ve hayatımın yoğunluğundan dolayı burayı hakederek kullanamıyorum.
Gelmek isteyen yeni arkadaşlara da engel olmak istemiyorum. Hepinizi az da olsa tanımak çok güzeldi. Umarım yeni yıla kadar dilediklerimiz olur.

Kolay gelsin hepinize ☺️

Teşekkürler canım sana da kolay gelsin başarılar:)

İnsan bir şey olmayınca mecbur kalıyor biliyorum o durumu canım bir de oruçtun o yüzden sonradan canın çekmiştir sahur yapıp yatıyordun ya bugün oruç değilsen telafi edersin bence canını sıkma:KK76:
Degilim cnm cok kotu oldu şu 2 gun bugunde tutmiyim dedim

Evelynn Evelynn ins toparlarim ya.
Son dkkalar cok kotu midem bulaniyo.
Dun o kiymayi gorunce gozum dondu.
Baska biseyde yoktu 2 kasik yogurt yedim kesmedi.
Patatesten 1 kasik aldim ama.
Kendi evimde olsam kiymayida catalla yerim ama baska yerde olunca yapamiosun oyle

Sabah; 1 tost ekmeğini yarıya bölüp kapattığım yarım kaşarlı tost yağsız + 1 kupa limonlu ılık su

Ara; 2 kupa ıhlamur

Öğlen; Mercimek çorbası yarım kaseden biraz daha az + Ispanak yemeği 5-6 kaşık gibi yarım tabak anca etmez + 1 milföyün yarısı (hatalıyım farkındayım ekmek yerine geçmiş oldu canım çok çekti) + limonlu biberli yoğurt 1 kase

Akşam; 4-5 ymk kaşığı kuru fasulye + 2 ymk kaşığı pilav (canım çok çekti yedim tadımlık oldu ama yeni pişmemişti dündendi kalorisi daha düşüktür sanki:KK53:)4-5 adet minik acı biber + 2 ad. ufak sıkılmış çiğ köfte + 1 yaprak marul + 1 ad.nar

03.11.2015

• Max 3 dilim ekmek : yarım milföyle sayılırsa sabah yediğim 1 dilim 2 dilim anca olur herhalde +

Planlanan Menüm:

Kahvaltı: 2 dilim dukan ekmeği (1,5 karışıma denk geliyo) + light peynir + yarım domates + salatalık + 5-6 tane zeytin (bu gerçekleşti)

Ara: Neskafe (şekersiz) (bu da gerçekleşti)

Öğlen: Patates Salatası + ayran
Ara: Yeşilçay
Akşam: Mercimek Çorbası + Salata + Accuk turşu :KK53:

Gece: Yoğurt Kürü
Su: yarım litresini içtim bile :KK59:
Bugün bakım ödevini de yapıcam inşallah :KK51:

Sabah; 1 tost ekmeğini yarıya bölüp kapattığım yarım kaşarlı tost yağsız + 1 kupa limonlu ılık su

Ara; 2 kupa ıhlamur

Öğlen; Mercimek çorbası yarım kaseden biraz daha az + Ispanak yemeği 5-6 kaşık gibi yarım tabak anca etmez + 1 milföyün yarısı (hatalıyım farkındayım ekmek yerine geçmiş oldu canım çok çekti) + limonlu biberli yoğurt 1 kase

03.11.2015

Cok guzel yaziosun menunde cok guzel

Ara; 2 kupa ıhlamur

03.11.2015

Aksamlari biraz kaciriyorsun canim. Onun disinda o oglen yedigin biberli yogurdu genellikle gece yatmadan once yiyorlar :KK66:

Planlanan Menüm:

Kahvaltı: 2 dilim dukan ekmeği (1,5 karışıma denk geliyo) + light peynir + yarım domates + salatalık + 5-6 tane zeytin (bu gerçekleşti)

Ara: Neskafe (şekersiz) (bu da gerçekleşti)

Öğlen: Patates Salatası + ayran
Ara: Yeşilçay
Akşam: Mercimek Çorbası + Salata + Accuk turşu :KK53:

Gece: Yoğurt Kürü
Su: yarım litresini içtim bile :KK59:
Bugün bakım ödevini de yapıcam inşallah :KK51:
İyi plan :KK19:

X