Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Kız sen nasıl doyuyorsun yaa minicik miden valla

Darısı başımaa

Yaparsin yaparsin metabolizman yavaş çalisiyormuş galiba kalori say 1200 kalorinin üstune çikma ve protein ağirlikli olsun ama karbonhidratta tüket tabiki oda lazim sonuçta zaten çok sağliksiz şeyler yemedikçe 1000 kaloriyi geçmek bile çok zor bak o zaman nasıl gidicek kilolar gunde 1 saatte tempolu yurumeye çalis ben genelde kahvaltimi yaptiktan sonra yuruyorm.

Arkadaslar bugunku menum;

Sabah
Tahlile gittim bisey yiyemedim

Oglen
Sucuklu yumurta,domates,peynir,sut

Ara
Yesil elma
Yesil cay

Aksama da izmirkofte var ama sadece iki kofte yerim salata yada cacikla..

Asıl bir şey yemeyen burda:):)
Doydun mu peki doymuşsundur gerçi sen hep böyle yediğinden alışmissindir:)

Maşallah canım çok iyi gidiyorsun
Eki Görüntüle 1674959 ikinci şişe suyum, ve ikinci yeşil çayım ve ofiste kk okuyorumteşekkürler Evelynn

Arkadaslar bugunku menum;

Sabah
Tahlile gittim bisey yiyemedim

Oglen
Sucuklu yumurta,domates,peynir,sut

Ara
Yesil elma
Yesil cay

Aksama da izmirkofte var ama sadece iki kofte yerim salata yada cacikla..
Çok iyi canım akşamında harika

Ya siz ne güzel uyuyorsunuz menülerinize böyle çok beğendim bütün menüleri

Evelynn telefonum programı desteklemiyor bilgisayardan yapabiliyor muyum

Canım fat secret ı öneririm

bence öğlen iş yerindeki yemeklerden az az ye canım. çok dengeli görünüyor. tabldot mu yiyorsunuz?

çok geçmiş olsun canım

Canım fat secret ı öneririm

bence öğlen iş yerindeki yemeklerden az az ye canım. çok dengeli görünüyor. tabldot mu yiyorsunuz?

Canım benim telefonum desteklemiyor geri sanırımNetten hesaplamaya çalışıyorum bilgisayardan sağol tatlım

Az yiyorum canım oldukça teşekkür ederim tabldot gibi tabaklara koyuyorlar az koy diye belirtiyorum fazla kaçtıysa tabakta bırakıyorum

Öyle yapmaya basladım bugun canım bizde onu konuşmuştuk sabah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…