Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Güzel canım bunu öğrendiğim iyi oldu sağolBende vur dedik öldürdün gibi oldu 300 kalori benimde az geldi gözüme 4 kaşık ezoelin 3-4 ymk kaşığı bezelye yedim işte yoğurtla tavuklusabah yarım ekmek kaşarlı bir de sade nescafe içicem bayağı azmış kalorisikaloriyle yaşamaya başladıysam ben bu işe baş koydum arkadaş

Ben de dukanı ilk bozduktan sonra toplayamamıştım. Bir kere o yemeklerin tadına bakıp hasretini gideriyorsunya bir daha dönemiyorsun dukana
Ay inşallah onlara da bir şey olmaz
Zaten donemem dukana artik esimden gizli diyet yapiyorum yasakladi diyeti ayy zaten biz turkuz ne kadar kepek yicez

Kızlarr benii bugün idare edebilir misiniz? Yazamayabilirim. Ablam hastahanede de, göğsünden kist alınıyo, ufak bir operasyon geçirdi. Onun refakatçiyim. Ama bu arada sandwiç ekmeğine döner yemek zorunda kaldım! Hastane yemeği yiyemiyorum ben de, kantinde de o vardı. Ama servis 6. Katta, in çık in çık yakmışımdır onu

Neler yapıyorsun bu raw diyette Selvos88 ? Yasak olanlar neler mesela
Yasak olan hic bisey yok canim.. Tabaginin %75 i cig sebze olcak %25 ide sana kalmis ne istersen ye ben bugun makarna yanindada filizlenmis merciemkle bol yesil salata yedim. Sabah cig ceviz ve iki kivi smothie yaptim

Canım tost yarım ekmek derken 1 dilim mi anlamadım orasını?
Ben bir dilim olarak hesapladım ve birebir yapamadığım için ortalama bir seyler yaptım. Akşamki kuru fasulye falan hariç 520 kalori yapıyor.
Akşam 5 kaşık kuru fasulye, 1 kase de cacık yersen 316 kalori yapıyor. Toplamda 840-850 kalori falan almış oluyorsun. Gayet yeterli.
Bir de sporla 50-100 kalori yaksan bugunu 750 kaloriyle kapatırsın.

Tabi bu yemeği sen cok yağlı salçalı unlu pişiriyorsan kalorisi artar. O kadarını hesaplayamıyoruz.

Yasak olan hic bisey yok canim.. Tabaginin %75 i cig sebze olcak %25 ide sana kalmis ne istersen ye ben bugun makarna yanindada filizlenmis merciemkle bol yesil salata yedim. Sabah cig ceviz ve iki kivi smothie yaptim

Afiyet olsun kuzum. Dukandan daha sağlıklı olduğu kesin

Geçmiş olsun canım ablan iyidir inşallah? Tamam sorun değil sen burayı düşünme

Canım 1 dilim tost ekmeği şu bildiğin karelerden onu yarıya böldüm kaşar koydum ince dilim diğer yarısını kapatttım he yemesem de olurdu ama sabah ufakta olsa yemeyi öneriyorlar hep diye öyle yemeye başladım yani yarım tost sayılmaz mı 1 dilim sadece ekmek1 kase cacık içmem yarım kase anca içerim eşimle beraber yiyeceğiz çünkü kuru fasulye o kadar yemesem de öyle sayalım tabi bayağı kalorisi varmışEn azından günü iyi kapatacağız sanırım hadi bakalım hayırlısı bende hesapladım arkadaşın söylediği programdan hepsini 1 tane ekmekten 1 kaseden hesapladı 1052 kalori falan yaptı ben yarısını ya da biraz fazlasını yesem seninkine denk düşüyor gibiYemeği domatesli yaparım un eklemem az sıvıyağla canım sadece soğanı kavurmak için

yaparsanız gün boyu metabolizma hızınız artar falan. Ama bu açıdan düşünürse

bende bu konuda çok ararştırdım.kimisi aç karnına spor yapın kimisi yapmayın kimisi sabah yapın kimisi yapmayın diyor.ne yapacağımı bilemedim:SSS

sizler nasıl yapıyorsunuz?

bende bu konuda çok ararştırdım.kimisi aç karnına spor yapın kimisi yapmayın kimisi sabah yapın kimisi yapmayın diyor.ne yapacağımı bilemedim:SSS

Sabah zaman olmadığından akşamları yapıyorum maalesef dün gündüz yaptım karnım felaket ağrıyor işe yaradı sanırım artık herkes nasıl uyarsa sonuçta

Sabah zaman olmadığından akşamları yapıyorum maalesef dün gündüz yaptım karnım felaket ağrıyor işe yaradı sanırım artık herkes nasıl uyarsa sonuçta

tabiki nasıl uyarsa ben akşamda yapabilirim sabahta .ama sabah aç karnına olacak malesef. akşamda yemekten 2 3 saat sonra en iyisi bu sanırım.

Ben kaşık olarak hesapladım böyle cıktı canımcım. Tamam tostu ben de öyle düşünmüştüm. O zaman günü güzel kapatırsın bak o kadar kendini sıkmana değmedi bile.

Evet herkes baska bir sey söylüyor. Ben aç karna yapamıyorum midem bulanıyor. Genelde belli bir saati yok ne zaman kendimi motive ettiysem o zaman yapıyorum.

tabiki nasıl uyarsa ben akşamda yapabilirim sabahta .ama sabah aç karnına olacak malesef. akşamda yemekten 2 3 saat sonra en iyisi bu sanırım.
Yemekten sonra 1 saat arası falan oluyor başlıyorum canım sanırım en iyisi ne aç ne tok
Ben kaşık olarak hesapladım böyle cıktı canımcım. Tamam tostu ben de öyle düşünmüştüm. O zaman günü güzel kapatırsın bak o kadar kendini sıkmana değmedi bile.

Sağol canım neyseki rahatladım kalpten gidecektim arkadaşım bomba diyinceKuş kadar yiyoruz zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…