Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Kızlar Allah nasip ederse 1 Ocak'ta doğuma giriyorum tahminen doğumla birlikte bir 10 kilo vermiş oluyorum beni de listeye alır mısınız? Malum doğumdan sonra hemen kilo vermek istiyorum bir yerinden başlamam lazım bu diyet işine

Mızıkçılık yapmayın 1 yıl daha beklemem, dana kadar oldum

Kız bizim diyet 1 ocakta bitiyor nasıl yani ben anlamadım

Canım emzirdikçe gidecek zaten bence ilk 6 aylık dönemi geçmelisin diyet için tabi ufaktan sağlıklı beslenmeye başlayabilirsin süt yapacak yiyecekler yiyerek

Canım emzirdikçe gidecek zaten bence ilk 6 aylık dönemi geçmelisin diyet için tabi ufaktan sağlıklı beslenmeye başlayabilirsin süt yapacak yiyecekler yiyerek

Tek ümidim o minnoşum inşallah dediğiniz gibi olur, memeden ayırmıycam çocuğu inşallah emerde
Eski fotoğraflarıma bakıyorum o zamanlar kendimi kilolu buluyordum oysa balık etliymişim. Bir an önce eski formuma kavuşmak istiyorum

Evelynn yılbaşından sonra da devam etsek ya konuşmaya kilolar gitse de sabitlemeye devam şeklinde

Ay ben zaten başka başlık açıp diyete devam etcem benim kilo çok
Ama sohbet grubu açıp ordan devam edebiliriz burdan arkadaslarda gelir

Bacım işte işin makarası orada ya bir gece lönk diye 10 kilo vericem üstelik bir günde

Hı size yetişirim diyosun anladım
Ben yılbaşından sonra devam etcem diyete yaparız o zaman beraber.

İnşallah canım 2 yaşına kadar emer o kadar iyi ki Bende 53 kilolu halimi çok buluyordum 50-48 olsam diyordum şimdi 53 olsam razıyım 59 a çıktım evlilikle beraberSende verirsin hamilesin sonuçta ben daha evliyim bak şükret

Güzel canım akşam 1 porsiyon olsa şu nohut yanında salata yesenSporla gidecek ama orası da var

Vay bee şimdi 2 porsiyon nohut cok geliyor gözüme. Diyette olmasaydım bu 2 porsiyon nohutun yanına 2 porsiyonda pilav yerdim. Yanında bardak bardak cola.
Sonrasında da tatlı, meyve, aburcubur...

Vay hayvan vay

Ben salata sevmem kız hem de hiç yemem. Patates salatası olsa yerim ama
Ay bileydim 2 porsiyon yer miydim ben sanıyorum 150 falandır Hapur hupur götürdüm sonra kaloriyi görünce ben şok

Sanırım ben de veremicem 10 kg ama olsun. Tamam o zaman sevinirim

Vay bee şimdi 2 porsiyon nohut cok geliyor gözüme. Diyette olmasaydım bu 2 porsiyon nohutun yanına 2 porsiyonda pilav yerdim. Yanında bardak bardak cola.
Sonrasında da tatlı, meyve, aburcubur...

Vay hayvan vay

Cacık yap canım olmadı gerçi ayranda içeceksin aynı şeySalatanın hiçbirini türünü sevmez misin ben yeşil salataya bayılırım patates salatasının kalorisi vardırÇiğköfte de 300 falan gösteriyor dürüm vay anam vay

Fazla almazsın sanırım o dediğin pilav turşu falan olsa off ki ne off yesek yesek kilo almasak ya

Durmak yok devam çağırın ben gelirim her yere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…