Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Kızlar Allah nasip ederse 1 Ocak'ta doğuma giriyorum tahminen doğumla birlikte bir 10 kilo vermiş oluyorum beni de listeye alır mısınız?:-) Malum doğumdan sonra hemen kilo vermek istiyorum bir yerinden başlamam lazım bu diyet işine :-)

Mızıkçılık yapmayın 1 yıl daha beklemem, dana kadar oldum :KK70:

Kızlar Allah nasip ederse 1 Ocak'ta doğuma giriyorum tahminen doğumla birlikte bir 10 kilo vermiş oluyorum beni de listeye alır mısınız?:-) Malum doğumdan sonra hemen kilo vermek istiyorum bir yerinden başlamam lazım bu diyet işine :-)

Kız bizim diyet 1 ocakta bitiyor nasıl yani ben anlamadım :KK70:

Canım emzirdikçe gidecek zaten bence ilk 6 aylık dönemi geçmelisin diyet için tabi ufaktan sağlıklı beslenmeye başlayabilirsin süt yapacak yiyecekler yiyerek:21:

Canım emzirdikçe gidecek zaten bence ilk 6 aylık dönemi geçmelisin diyet için tabi ufaktan sağlıklı beslenmeye başlayabilirsin süt yapacak yiyecekler yiyerek:21:

Tek ümidim o minnoşum inşallah dediğiniz gibi olur, memeden ayırmıycam çocuğu inşallah emerde:-)
Eski fotoğraflarıma bakıyorum o zamanlar kendimi kilolu buluyordum oysa balık etliymişim. Bir an önce eski formuma kavuşmak istiyorum :KK61:

Evelynn Evelynn yılbaşından sonra da devam etsek ya konuşmaya kilolar gitse de sabitlemeye devam şeklinde :oops:

Ay ben zaten başka başlık açıp diyete devam etcem benim kilo çok :KK70:
Ama sohbet grubu açıp ordan devam edebiliriz burdan arkadaslarda gelir:KK68:

Bacım işte işin makarası orada ya bir gece lönk diye 10 kilo vericem üstelik bir günde :-):-)

Hı size yetişirim diyosun anladım :KK70:
Ben yılbaşından sonra devam etcem diyete yaparız o zaman beraber.

Tek ümidim o minnoşum inşallah dediğiniz gibi olur, memeden ayırmıycam çocuğu inşallah emerde:-)
Eski fotoğraflarıma bakıyorum o zamanlar kendimi kilolu buluyordum oysa balık etliymişim. Bir an önce eski formuma kavuşmak istiyorum :KK61:
İnşallah canım 2 yaşına kadar emer o kadar iyi ki :nazar:Bende 53 kilolu halimi çok buluyordum 50-48 olsam diyordum şimdi 53 olsam razıyım 59 a çıktım evlilikle beraber:KK51:Sende verirsin hamilesin sonuçta ben daha evliyim bak şükret:KK70:
Kahvaltı
2 haşlanmış yumurta
1 dilim kaşar peyniri
2 dilim salam
2 tuzsuz zeytin
Çeyrek salatalık
Yarım dilim beyaz peynir
Yeşil çay

Öğle
1 muz
Kahve

Akşam
2 porsiyon nohut yemeği :KK53:
1 bardak ayran

Toplam kalori
1170

Sporla 170ini yakcam :KK70: Toplam 1000 olcakkk

Güzel canım akşam 1 porsiyon olsa şu nohut yanında salata yesen:KK53:Sporla gidecek ama orası da var:21:

Vay bee şimdi 2 porsiyon nohut cok geliyor gözüme. Diyette olmasaydım bu 2 porsiyon nohutun yanına 2 porsiyonda pilav yerdim. Yanında bardak bardak cola.
Sonrasında da tatlı, meyve, aburcubur...

Vay hayvan vay :KK70:

Ben salata sevmem kız hem de hiç yemem. Patates salatası olsa yerim ama :KK70:
Ay bileydim 2 porsiyon yer miydim ben sanıyorum 150 falandır :KK70: Hapur hupur götürdüm sonra kaloriyi görünce ben şok :KK57:

Sanırım ben de veremicem 10 kg ama olsun. Tamam o zaman sevinirim :KK15:

Vay bee şimdi 2 porsiyon nohut cok geliyor gözüme. Diyette olmasaydım bu 2 porsiyon nohutun yanına 2 porsiyonda pilav yerdim. Yanında bardak bardak cola.
Sonrasında da tatlı, meyve, aburcubur...

Vay hayvan vay :KK70:

Cacık yap canım olmadı gerçi ayranda içeceksin aynı şey:KK53:Salatanın hiçbirini türünü sevmez misin ben yeşil salataya bayılırım patates salatasının kalorisi vardır:KK70:Çiğköfte de 300 falan gösteriyor dürüm vay anam vay:confused:

Fazla almazsın sanırım o dediğin pilav turşu falan olsa off ki ne off yesek yesek kilo almasak ya:rolleyes:

Durmak yok devam çağırın ben gelirim her yere :cool::KK19:

X