Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Bezelye kalori bombasi zaten o yetmemis ezogelin yemissin! Cikolata da var e aksama da kuru fasulye inan yarin fazla cikarsun tardida soylemedi deme

Tesekkur ederim biz yesilcayi cok seviyoruz esimde sever

İş yerinde bezelye yapmışlar canım çorbayla beraber ne bileyim az yedim gerçi hepsinden toplasan 1 bezelye yemeği anca yemişimdir çorba da 4-5 kaşık anca yani evden yemek mi getirsem tuhaf olacak bu seferdeKuru fasulyeyi akşamdan ıslattım pişirmesem olmaz ki 4-5 ymk kaşığı anca yerim cacıkla sanırım sporla korurum herhalde çikolata dediğim şu kutularda oluyor ya bayramlarda onlardan ince 1 ufak dilim tuttular zorladılar kıramadım

Nehircim telefonuna fitwell uygulamasını indir. Her yediğini kaydet bakalım toplam kaç kalori alıyorsun günde
Öyle yapayım canım sanırım az yesem de yediklerimde sıkıntı var ya evdekileri yaparımda iş yerindekileri nasıl yapıcam sürekli dışarıdan da yenmez bütçe yetmez ki evden getirsem Müdürüm tuhaf karşılar

Tamam mecbur yiceksin tabii ki az az yiyorsan dengeler tamam

En acil diyet sebze yemegi patlican kozlemesi uzerine domates sos yanina salata yogurt yada mantar sote yogurt ben bu aralar raw beslenmeyle ilgileniyorum tohum filizlendirdim en pratik saglikli dusuk kalorili onlari yiyorum

Yok canım ye sen. Zaten bugunlük böyle olmuş hem öğleye hem akşama bakliyat denk gelmiş. Yarın ya işyerinde ya da evde sebze yersin.
Akşam yemeklerinde özellikle protein tüketmeye çalış canım. Proteini sindirmek için vücut cok daha fazla kalori harcıyor. Hem su da tutmamış olursun.

canım herkesin bünyesi bir değil
benim bünyem çok hızlı kilo veriyo ve çok hızlı alıyor metobalizmam öyle
daha öncede 1 ayda 14 kg vermiştim hiç bir sağlık sorunum da olmamıştı
Maşalllah ne güzel. Yaş kaç?
Benimde öyle olsa keşke ama malesef benim metabolizmam nerdeyse hiç çalışmıyor gibi.. Çok hantal hissediyorum kendimi..

Yarın akşama da fasulyem kalacaktır canım ya tamamını eşime yedireceğim ben salata yiyeceğim ya da iş yerinde yemekte ne varsa ona göre dengeleyeceğim artık

En acil diyet sebze yemegi patlican kozlemesi uzerine domates sos yanina salata yogurt yada mantar sote yogurt ben bu aralar raw beslenmeyle ilgileniyorum tohum filizlendirdim en pratik saglikli dusuk kalorili onlari yiyorum

Kız patlıcan közlemesinin neresi acil. O közlenip soyulana kadar ölürüm ben
Raw beslenme hiç benim damak tadıma uymuyor ya nerde booll soslu yağlı kızartmalı şeyler var onları seviyorum

Aynen

canım herkesin bünyesi bir değil
benim bünyem çok hızlı kilo veriyo ve çok hızlı alıyor metobalizmam öyle
daha öncede 1 ayda 14 kg vermiştim hiç bir sağlık sorunum da olmamıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…