Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Olsun canım çok almamışsın moral bozmak yok devam bende sabitim bak :KK49:

Bende sabitim ne vermişim ne almışım gram aynı yemek şeklimi değiştirdim canım pilavı kestim hepten ekmek en fazla 1 dilim oldu şekere tatlıya son spora ağırlık vererek devam edeceğim:KK51:

Çok iyi canım maşallah:KK9:

Benimde aynı yemek şeklimizden ve spor azlığından diye düşünüyorum ben değiştirdim:KK51:

Genelde pco hastalarına öneriyorlar diye duymuştum canım çok fazla kistcik var zaten:KK43:Ebru Şallının videolarına bakıyorum işte squat o gün ki ödevim neyse plankla beraber yapıyorum artı pilates 30 dakika olarak başladım bakalım 1 akşama ne kadar sığdırabilirim başka yapacak aktivitem kalmayacak gibi 8 de yemek masasından kalksam ki bugün kuru fasulye yapıcam rahat 9u bulur etrafı toplamam 1 saat ayırsam:KK57::KK70:

Çok fazla değil canım olsun devam vereceğizEn Büyük KK:KK49:
Evet haklısın ben bu hafta sporumu yapıcam inşallah hergün beraber yaparız hergün bildirimde bulunuruz :KK19:

Sabah; 1 dilim tost ekmeğinden yarım yağsız kaşarlı tost + 1 kupa limonlu su +
Ara; 2 kupa mistik çayı + 1 ince dilim çikolata
Öğlen; Ezogelin çorba yarım kase + 3-4 ymk kaşığı bezelye yemeği sadece bezelye var içinde bir de tavuk + 1 kase biberli limonlu yoğurt
Ara; Şekersiz sade nescafe
Akşama kuru fasulye yiyeceğim az tabak şeklinde bir de cacık içerim çorba içecektim vazgeçtim:KK53:

Son düzenleme:
Sabah; 2 kupa mistik çayı + 1 ince dilim çikolata
Öğlen; Ezogelin çorba yarım kase + 3-4 ymk kaşığı bezelye yemeği sadece bezelye var içinde bir de tavuk + 1 kase biberli limonlu yoğurt
Akşama kuru fasulye yiyeceğim az tabak şeklinde bir de cacık içerim çorba içecektim vazgeçtim:KK53:
Corbasiz olurmu kiz yanina salata yapsaydin bari

Evet haklısın ben bu hafta sporumu yapıcam inşallah hergün beraber yaparız hergün bildirimde bulunuruz :KK19:
Evet canım sporla devam bazen vücut tutuyor işte baktı hayın vücudum kilo vericem sıktı kendini :KK11::KK70:
Kizlar ben karninahari yumurtali seviorum olurmu

Corbasiz olurmu kiz yanina salata yapsaydin bari

Sanki kalorili olur gibi geldi bana annem mesela soğan yapardı tavada karnıbaharı haşlardı sanırım o soğanı üzerine dökerdi bir de sarımsaklı yoğurt öyle yerdim yoksa karnıbaharı ağzıma sürmem kokusu midemi bulandırıyor:110:Bu arada üstteki menüyü değiştirdim sabah evden çıkarken yediğimi içtiğimi unuttum:KK70:

Olur olur çok iyi olur cacık şişirecek işte :KK37:

IMG_20151102_135641.JPG

Yesilcay zamaaniiii :KK36:

Sabah; 1 dilim tost ekmeğinden yarım yağsız kaşarlı tost + 1 kupa limonlu su +
Ara; 2 kupa mistik çayı + 1 ince dilim çikolata
Off off offf naptin sen canim bugun yaaa:KK35:

tebrik ederim:)))ya bende yogurt kürünü uyguladım bu hafta yediklerimede dikkat ediyorum vebir hafta spor yaptım neden bu kadar az ilerliyo:KK43:((
canım herkesin bünyesi bir değil
benim bünyem çok hızlı kilo veriyo ve çok hızlı alıyor metobalizmam öyle
daha öncede 1 ayda 14 kg vermiştim hiç bir sağlık sorunum da olmamıştı

X