Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Evet haklısın ben bu hafta sporumu yapıcam inşallah hergün beraber yaparız hergün bildirimde bulunuruz

Sabah; 1 dilim tost ekmeğinden yarım yağsız kaşarlı tost + 1 kupa limonlu su +
Ara; 2 kupa mistik çayı + 1 ince dilim çikolata
Öğlen; Ezogelin çorba yarım kase + 3-4 ymk kaşığı bezelye yemeği sadece bezelye var içinde bir de tavuk + 1 kase biberli limonlu yoğurt
Ara; Şekersiz sade nescafe
Akşama kuru fasulye yiyeceğim az tabak şeklinde bir de cacık içerim çorba içecektim vazgeçtim

Son düzenleme:
Corbasiz olurmu kiz yanina salata yapsaydin bari

Evet haklısın ben bu hafta sporumu yapıcam inşallah hergün beraber yaparız hergün bildirimde bulunuruz
Evet canım sporla devam bazen vücut tutuyor işte baktı hayın vücudum kilo vericem sıktı kendini
Kizlar ben karninahari yumurtali seviorum olurmu

Corbasiz olurmu kiz yanina salata yapsaydin bari

Sanki kalorili olur gibi geldi bana annem mesela soğan yapardı tavada karnıbaharı haşlardı sanırım o soğanı üzerine dökerdi bir de sarımsaklı yoğurt öyle yerdim yoksa karnıbaharı ağzıma sürmem kokusu midemi bulandırıyorBu arada üstteki menüyü değiştirdim sabah evden çıkarken yediğimi içtiğimi unuttum

Olur olur çok iyi olur cacık şişirecek işte

Off off offf naptin sen canim bugun yaaa

tebrik ederim:)))ya bende yogurt kürünü uyguladım bu hafta yediklerimede dikkat ediyorum vebir hafta spor yaptım neden bu kadar az ilerliyo((
canım herkesin bünyesi bir değil
benim bünyem çok hızlı kilo veriyo ve çok hızlı alıyor metobalizmam öyle
daha öncede 1 ayda 14 kg vermiştim hiç bir sağlık sorunum da olmamıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…